forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Liga adolescentelor slabute (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/liga-adolescentelor-slabute-2462.html)

lucia ely 29 dec 2010 21:14:07

Re: Liga adolescentelor slabute
 
dc vrei sa fii 90-60-90?
crezi ca poti fi perfecta?
nu toata lumea arata bine la masurile asteA?:|
trebuie sa te simti tu bine si sa iti placa ce vezi:)

pucca 29 dec 2010 21:14:35

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de gyya (Post 451729)
eu imi doresc enorm sa ajung la 90-60-90 dar masurile mele suna cam asa 90-68-95=(( si soldurile de 85=((

Giaaa tu esti slabuta inseamna:x eu asa aveam masurile, ma rog, aproape, cand aveam 57 de kg.. si la bust sunt mai mica, da' nu-i bai:))... nu esti singura care viseaza aici la 90-60-90.. cu ceva munca tind sa cred ca nu e imposibil. dar trebuie sa ducem treaba pana la capat. chiar cred in asta.

Bine Ankis;;).. in concluzie.. premiu primeste cine are scazuti cativa cm si 3-4 kg. Perfect:D! Mai asteptam sa se stranga fete si dupa aceea, facem marea masuratoare, marea cantareala.. si-i dam bataie. Putem pune la semnatura caracteristicile, si sa stabilim... :-? pe la jumatatea lui ianuarie eu zic.. o alta tura de masuratori.. ca sa vedem daca functioneaza totul bine.
Fetelor mi-am facut poze...! m-am speriat de-a binelea in lumina blitului burta mea e imensaa:(.. asa ca sa fiu pregatita pentru urmatoare sedinta la sfarsitul lui ianuarie!:))

pucca 29 dec 2010 21:16:26

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de anka4iulie (Post 451740)
eu una nu cred ca pot sa ajung acolo, din cauza bustului. Zboara porcii cand fac eu 90:)) cu talia nu am probleme, daca as slabi, as pierde repede de acolo.

Ai 14 anisori ai timp;;)

anka4iulie 29 dec 2010 21:17:32

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Facem concursul?
pana la urma, ne masuram si ne cantarim pe 1 ianuarie, si punem aici. Si apoi? ne cantarim la sfarsit sau si pe parcurs? Sau fiecare cum vrea?

pucca 29 dec 2010 21:18:33

Re: Liga adolescentelor slabute
 
oare... fiecare cum vrea, daca nu e sigura ca dieta da rezultate.:)

anka4iulie 29 dec 2010 21:20:11

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Si ar trebui sa facem un subiect doar pt concurs. sa fie mai vizibil, sa se mai inscrie fete. Si poate un tabel cu masuri si kg, inainte si dupa.

lucia ely 29 dec 2010 21:22:03

Re: Liga adolescentelor slabute
 
fetelor:D
vorbiti cu slabuta prima data...inainte de a face concursu:)
si pana la urma acest topic pt noi e facut:)
se poate desfasura si in cadrul topicului acesta:)

cel mai bun mod e sa vorbiti cu slabuta:)

anka4iulie 29 dec 2010 21:23:48

Re: Liga adolescentelor slabute
 
hmm:-? am putea sa il desfasuram si aici, doar ca ar fi mai vizibil la concursuri, acolo:D

lucia ely 29 dec 2010 21:25:55

Re: Liga adolescentelor slabute
 
eu asa zic:) sa vb cu slabuta:D
sa o intrebam ea ce parere are....daca are rost sa organizam un concurs:)
sa va spun eu care e toate chestia:)
decat sa deschidem un topic ..si sa bata vantu in el ca se uita sa se mai treaca pe acolo:| mai bine se face concursul aici:D

vreti sa o intreb eu ?sau intrebati voi?

gyya 29 dec 2010 21:27:47

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 451720)
antiC nu ingrasa ,,,doar dau pofta de mancare:D....sau nu dau...
:D
daca dau pofta de mancare si mananci mult te ingrasi ..
doar nu te ingrasi si de la aer nu?

le i-au de 5 saptamani si sper sa scap cat mai repede de ele ca nu le suport:(( de ingrasat nu m-am ingrasat dar nu am mai putut sa slabesc:((si asta e foarte grav si stiu ca am pofta de mancare:(( asta e cea mai mare problema


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:18:34.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO