forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Schimbarea vine din interior!!! (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/schimbarea-vine-interior-12488.html)

rozica1965 09 feb 2014 16:49:43

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 1327299)
am fost in depresie cam toti anii de facultate:| nu e o scuza....stiu...
mno si pana in mai bag tare eu m-am bagat ...eu tre sa ma scot nu?:D nu pot prezenta licenta ca nutritionist ? asa nu? acolo nu ma intreaba nimeni dc esti asa....esti si atat:)

:)):)):))
Am vazut la tv destui nutritionisti grasi sfatuind lumea ce sa manance si cum......ca sa slabeasca!:)) Imi venea sa ii sun sa le zic sa se uite in oglinda mai intai de a da sfaturi!>:)

lucia ely 09 feb 2014 16:51:15

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1327301)

Au si coarne ....dar invizibile...si alea-s mai periculoase....si ace pe limba!>:)>:)
Pe cat esti nascuta?

pe 29 iulie:D am vazut ca tu in 14 august:D
stiu ca era cineva pe forum in aceeasi zi cu mine:"> da nu mai stiu exact cine:D

Lore :D ia uite:D pe cat de sceptica erai:">

rozica1965 09 feb 2014 16:52:08

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de loredana2200 (Post 1327302)
buna Rozica....multumesc la fel..hai ca ne-am intalnit aici toate;)

25 august......nu cred ca esti leu....esti fecioara cred.....:D

lucia ely 09 feb 2014 16:53:23

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1327304)

:)):)):))
Am vazut la tv destui nutritionisti grasi sfatuind lumea ce sa manance si cum......ca sa slabeasca!:)) Imi venea sa ii sun sa le zic sa se uite in oglinda mai intai de a da sfaturi!>:)

da sa stii!:D sunt destui ...bine unii au probleme de sanatate ...pe unii medici (ca aia terminasera medicina generala ) daca fac si garzi si etc ...poate nu au timp de sala...nu stiu oricum multe scuze nu mai avem!:D acuma se stie ne ingrasam de la mancare si stat cu fundu numai jos si punct:D nu am aia aia aia....am mancat prea mult:D

rozica1965 09 feb 2014 16:54:20

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 1327305)


pe 29 iulie:D am vazut ca tu in 14 august:D
stiu ca era cineva pe forum in aceeasi zi cu mine:"> da nu mai stiu exact cine:D

Lore :D ia uite:D pe cat de sceptica erai:">

Da....si mai era o slabuta care era nascuta ea sau fetita ei pe 14 august....dar nici eu nu mai stiu cine!!!:-/:-/
De ce era Lore sceptica? Ca va fi singurica pe aici???:-o:-o

loredana2200 09 feb 2014 16:54:34

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
lasa ca acum Lucia si-a pus ambitia si ne arata ea noua ce poate si ca se poate...si uite asa va devenii o femeie de succes sexy si slabuta;;)(am vrut sa zic sexy si rea:)))

lucia ely 09 feb 2014 16:56:36

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1327306)

25 august......nu cred ca esti leu....esti fecioara cred.....:D

eu asa am vazut aici pe sit ca tu esti in 14:">
leu
Zodia Leu

23 iulie - 22 august

rozica1965 09 feb 2014 16:56:52

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 1327308)


da sa stii!:D sunt destui ...bine unii au probleme de sanatate ...pe unii medici (ca aia terminasera medicina generala ) daca fac si garzi si etc ...poate nu au timp de sala...nu stiu oricum multe scuze nu mai avem!:D acuma se stie ne ingrasam de la mancare si stat cu fundu numai jos si punct:D nu am aia aia aia....am mancat prea mult:D

Da...din mancat sigur....ca eu toata voiata am muncit in picioare si nici nu am slabit cele 80 de kg la sala...........deci ramane mancarea cea mai vinovata!x-(Adica creierul nostru....ca mancarea nu sare singura in gura noastra!:))

marinuta 09 feb 2014 16:58:19

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
nu rozico nu e fecioara,,,,fecioara incepe de pe 26 august pina pe 23 septembrie:D

rozica1965 09 feb 2014 16:58:45

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de loredana2200 (Post 1327310)
lasa ca acum Lucia si-a pus ambitia si ne arata ea noua ce poate si ca se poate...si uite asa va devenii o femeie de succes sexy si slabuta;;)(am vrut sa zic sexy si rea:)))

ASa,asa....sexi si rea...:)).........si va fi si o nutritionista de succes care experimenteaza pe pielea ei!!!!;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:05:27.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO