forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Schimbarea vine din interior!!! (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/schimbarea-vine-interior-12488.html)

lucia ely 09 feb 2014 16:59:37

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de loredana2200 (Post 1327310)
lasa ca acum Lucia si-a pus ambitia si ne arata ea noua ce poate si ca se poate...si uite asa va devenii o femeie de succes sexy si slabuta;;)(am vrut sa zic sexy si rea:)))

mai nu ma simt prost :)) ca sunt la nutritie in anu 3 ...si sunt cat casa:)) daca termin anu 3 si o sa fiu cat casa atunci o sa fiu:D

deci :"> daca ma sprijiniti si voi si ma pune-ti la treaba :D:"> o sa fiti mandre de mine!:d
:">
ah rozica ce ai facut:)))) in sfarsit cineva m-a pus la punct asa cum trebuie:))) sa vedem:"> ce facem de azi inainte (multumesc!:D:* )

rozica1965 09 feb 2014 16:59:47

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 1327312)


eu asa am vazut aici pe sit ca tu esti in 14:">
leu
Zodia Leu

23 iulie - 22 august

Eu da....14 august.......Lore zisa 25 august...;)

rozica1965 09 feb 2014 17:01:28

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1327314)
nu rozico nu e fecioara,,,,fecioara incepe de pe 26 august pina pe 23 septembrie:D

Cauta pe googu.....fecioara incepe pe 23 august!;)

lucia ely 09 feb 2014 17:03:00

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1327315)

ASa,asa....sexi si rea...:)).........si va fi si o nutritionista de succes care experimenteaza pe pielea ei!!!!;)

eu sigur nu experimentez pe pielea mea:))) diete:d
am incercat ...rina si de 13 zile ...balerina si nu mai stiu:) da ff putine cate 2 zile:d inainte am slabit 17 kg cu sport si...:D papat normal:"> neprajit ...nu sosuri ...nu dulciuri:D

sigur nu o sa fac prostii sa le incerc toate:D de asta chiar mi-ar fi rusine sa fiu la nutritie si sa incerc dieta numai cu mere...sau :-? infometare :D da de asta mi-ar fi tare rusine sincer:|

marinuta 09 feb 2014 17:03:33

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
hai ca am scapat 3 zile acolo:)):)):))

rozica1965 09 feb 2014 17:04:29

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 1327316)


mai nu ma simt prost :)) ca sunt la nutritie in anu 3 ...si sunt cat casa:)) daca termin anu 3 si o sa fiu cat casa atunci o sa fiu:D

deci :"> daca ma sprijiniti si voi si ma pune-ti la treaba :D:"> o sa fiti mandre de mine!:d
:">
ah rozica ce ai facut:)))) in sfarsit cineva m-a pus la punct asa cum trebuie:))) sa vedem:"> ce facem de azi inainte (multumesc!:D:* )

Hai,la treaba cu tine........pai noi crestem aici o nutritionista model,nu una grasa ale carei sfaturi nu ar fi crezute!!!!!Hai,la licenta sa fii o fotomodela....ca altfel,te iau de coama aia de leu!!!!!:)):))

lucia ely 09 feb 2014 17:04:38

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1327317)

Eu da....14 august.......Lore zisa 25 august...;)

da eu sunt in 29 iulie:D ma incadrez:D :"> despre asta spunea lora sau marinuta:D vedeti vorbim muuulte:d si mult:D:))

lucia ely 09 feb 2014 17:05:56

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1327321)

Hai,la treaba cu tine........pai noi crestem aici o nutritionista model,nu una grasa ale carei sfaturi nu ar fi crezute!!!!!Hai,la licenta sa fii o fotomodela....ca altfel,te iau de coama aia de leu!!!!!:)):))

rozica fii mandra de mine!:D ca de craciun aveam 77:D acum am cel mult 73 in cap:">
:x:">

rozica1965 09 feb 2014 17:07:12

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 1327319)


eu sigur nu experimentez pe pielea mea:))) diete:d
am incercat ...rina si de 13 zile ...balerina si nu mai stiu:) da ff putine cate 2 zile:d inainte am slabit 17 kg cu sport si...:D papat normal:"> neprajit ...nu sosuri ...nu dulciuri:D

sigur nu o sa fac prostii sa le incerc toate:D de asta chiar mi-ar fi rusine sa fiu la nutritie si sa incerc dieta numai cu mere...sau :-? infometare :D da de asta mi-ar fi tare rusine sincer:|

Iubita,un nutritionist nu trebuie in veci sa recomande diete.........caci nu este nici una sanatoasa........ci o alimentatie sanatoasa,cu alimente neingrasacioase si combinatii bune pt slabit!!!!!

marinuta 09 feb 2014 17:07:34

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
lucia desi aveam aproape aceeasi inaltime citiva cm acolo nui nimik...dupa ce am nascutam avut si eu 71 kgx-(x-(x-(x-(


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:21:29.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO