forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Schimbarea vine din interior!!! (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/schimbarea-vine-interior-12488.html)

lucia ely 08 feb 2014 17:13:16

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
:* eu de dim 2 oua fierte (moi) cu o fel de paine neagra si la pranz supa de pui...de cina carne de pui si gustare mar :D
sport bicicleta si ex pt brate si cateva genoflexiuni:d


p.s imi place ce ai mancat!:D
ce ex faci pt aripioare cu sticla de 5 l?:D

loredana2200 08 feb 2014 17:20:55

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
multumesc marinuta :). multa bafta si tie si astept sa mai schimbam idei. pup

marinuta 08 feb 2014 17:22:06

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
vin vin:D,,,tu ce afci? esti mamica de fetita sau baiat?:P

loredana2200 08 feb 2014 17:24:08

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
cu sticla...:D ma las pe laterale, pe o parte si pe alta, fac cam 50-100 pe fiecare parte...depinde cum am chef. si eu am papat ieri supa de pui cu legume, fara ulei.tare mult imi place. tu ai vreo dieta anume sau tot ca si mine?

loredana2200 08 feb 2014 17:38:38

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
merg sa-mi beau ceaiul si sa imi pregatesc salata...va pup si pove dupa >:D<

lucia ely 08 feb 2014 17:40:12

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
am inceput tot felu de diete ...rina /de schimbare a metab de 13 zile,oshawa,dieta lu luciu,cu gref:)) cu lamai:D:)) dar mai mult de 2 -3 zile nu am tinut nimic:D
acum 3 ani slabisem 17 kg:D dar...le-am pus inapoi ca am exagerat cu mancatu si nu am facut sport:d si acum am luat-o de la inceput:D
si spun ca dieta personalizata e cea mai potrivita pentru fiecare :) nu te face sa mananci apoi de 2-3 ori mai mult ca ti-a lipsit dulcele sau carbohidratii din dieta:D
si cred in vb aia "fitness is not 30 % gym and 70% diet it`s 100% dedication"

lucia ely 08 feb 2014 17:41:22

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
ce ceai bei?:D sau care iti place cel mai mult?:D
eu acum sunt cu ceaiul de soc cu lamaie:d
pofta buna!

loredana2200 08 feb 2014 17:49:20

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
asa si eu ca si tine, nu am reusit niciodata sa ma tin de un regim, de o dieta anume, si tot timpul dadeam gres si puneam dublu decat dedusem jos....asa ca am zis sa incerc eu sa imi formez singura stilul de alimentatie, sa-mi fac singura meniuri si merge struna....in plus nu mai mananc dulciuri pt ca asa mi-am propus eu si nu mi-a impus nimeni...e mai usor asa. acum sunt la ceaiul verde, am mai incercat ghimbirul, cica arde foarte bine grasimile, dar nu mi-a placut gustul si l-am cam eliminat...

Laura 08 feb 2014 18:07:08

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Buna Lore:)
Si eu sunt mamica:) ( fetita de 1 an si 5 luni) si la fel e si la mine laptopul in camera ei. Dar am observat ca in prima jumate de.ora somnul e atat de adanc incat pot face linistita sport. Pt mine cel mai bine functioneaza taebo. Lucreaza toate partile corpului si nu te plictisesti;). Cauta pe youtube si vezi daca iti place.

lucia ely 08 feb 2014 18:11:31

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
si mie imi place tare ceaiul verde:D dar mai mult cel de soc:D
m-am obisnuit acum ca dimineata sa beau o cana de apa pe stomacu gol:D si ma simt ff bine de cand imi incep dimineata asa:D

am vazutt pozele cu tine esti tare slabuta!:D eu zic sa te apuci de modelat ...sa ai grija cu carbohidrati si sa te apuci de sport :d ....


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:29:56.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO