forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Grupul de slabit: minus 1 - 10 (kg) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-grupul-slabit-minus-1-10-kg/)
-   -   Haideti sa pierdem impreuna 10 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-grupul-slabit-minus-1-10-kg/haideti-pierdem-impreuna-10-kg-2769.html)

LolyBlue 02 aug 2010 17:46:12

Re: Haideti sa pierdem impreuna 10 kg
 
Eu am 1,53... e foarte dificil sa ai o silueta cand esti miniona. :( Si daca ai si sani mari, ai pus-o :(.

purple88 03 aug 2010 08:34:20

Re: Haideti sa pierdem impreuna 10 kg
 
buna dimineata fetelor:*.....ma bucur ca va alaturati si voi acestui minunat grup;)va doresc succes la slabitsi la cat mai putine calorii va pup si o zi buna

ancutzyka 05 aug 2010 13:02:40

Re: Haideti sa pierdem impreuna 10 kg
 
Buna fetele! Am revenit un pic mai tarziu pt ca am avut ceva probl cu pc ul...Ma bucur ca mi ati raspuns si ca vreti sa fim alaturi in aceasta lupta impotriva kg in plus.Nu stiu prin ce minune dar vad ca am ajuns la 63 kg....deci as mai avea cam 8 kg de dat jos...tot e mult...problema e ca eu nu pot sa mananc dupa program,mi e f greu.....dar o sa imi pun toata ambitia sa ajung la 55 kg ca taaaaare de mult visez la ele....de maine o sa scriu si ce mananc....la sala deocamdata nu pot sa merg pt ca eu sunt in spania de o luna si nu prea stiu pe aici pe unde sa merg si nici nu prea stiu limba....in fine....eu as vrea sa tin o dieta sanatoasa,sa nu ma infometez prea tare,sa am pe zi 5mese,3 principale si 2 gustari.....sper sa pot pt ca pana acum era un haos in alimentatia mea,mancam orice si la orice ora....mai ales seara.....azi de ex am mancat la MD o felie de paine prajita cu o felie de cascaval si un biscuit cu ciocolata(sper sa ma pot lasa si de dulciuri)....La pranz am de gand sa mananc 200 g pangasius la gratar cu o salata de varza....la cina nu stiu ce sa mananc,poate imi dati voi o idee....va pup....astept rasp voastre si SPOR LA SLABIT!!!!

Slabuta 10 aug 2010 11:49:00

Re: Haideti sa pierdem impreuna 10 kg
 
Citat:

Anterior postat de ancutzyka (Post 278529)
Buna fetele! Am revenit un pic mai tarziu pt ca am avut ceva probl cu pc ul...Ma bucur ca mi ati raspuns si ca vreti sa fim alaturi in aceasta lupta impotriva kg in plus.Nu stiu prin ce minune dar vad ca am ajuns la 63 kg....deci as mai avea cam 8 kg de dat jos...tot e mult...problema e ca eu nu pot sa mananc dupa program,mi e f greu.....dar o sa imi pun toata ambitia sa ajung la 55 kg ca taaaaare de mult visez la ele....de maine o sa scriu si ce mananc....la sala deocamdata nu pot sa merg pt ca eu sunt in spania de o luna si nu prea stiu pe aici pe unde sa merg si nici nu prea stiu limba....in fine....eu as vrea sa tin o dieta sanatoasa,sa nu ma infometez prea tare,sa am pe zi 5mese,3 principale si 2 gustari.....sper sa pot pt ca pana acum era un haos in alimentatia mea,mancam orice si la orice ora....mai ales seara.....azi de ex am mancat la MD o felie de paine prajita cu o felie de cascaval si un biscuit cu ciocolata(sper sa ma pot lasa si de dulciuri)....La pranz am de gand sa mananc 200 g pangasius la gratar cu o salata de varza....la cina nu stiu ce sa mananc,poate imi dati voi o idee....va pup....astept rasp voastre si SPOR LA SLABIT!!!!

Ancutzyka nu este obligatoriu sa mergi la sala ca sa faci sport :) Sportul se poate face oriunde, oricand, numai dorinta sa fie.

Exista pe forum o gramada de filmulete pe toate gusturile, idea e sa te apuci. :) Sport

Biscuiti cu ciocolata cat mai rar si cat mai putini :)

Ai foarte multe retete dietetice aici din care iti poti alcatui mesele: Retete dietetice

Si la gustari ce faci?

Mult succes!

ebru 16 aug 2010 19:32:32

Re: Haideti sa pierdem impreuna 10 kg
 
Salut tuturor! Sunt noua pe aici , inca invat cum si unde trebuie sa intru:D :D
Am 1,53cm si 49 kg , am slabit in aproximativ o saptamana 3kg....Ma straduiesc de ceva vreme sa scap de " aripioarele" inestetice pe care le-am dobandit in timp , si care cresc ... parca pe zi ce trece :(.
Oricat de mult as slabi , aceste pernute sunt din ce in ce mai proeminente :(
Cei drept nu m-am tinut cum trebuie de exercitii , iar cand am cursuri , mananc pe fuga , la ore nu tocmai potrivite ....

Slabuta 17 aug 2010 16:13:49

Re: Haideti sa pierdem impreuna 10 kg
 
Citat:

Anterior postat de ebru (Post 291589)
Salut tuturor! Sunt noua pe aici , inca invat cum si unde trebuie sa intru:D :D
Am 1,53cm si 49 kg , am slabit in aproximativ o saptamana 3kg....Ma straduiesc de ceva vreme sa scap de " aripioarele" inestetice pe care le-am dobandit in timp , si care cresc ... parca pe zi ce trece :(.
Oricat de mult as slabi , aceste pernute sunt din ce in ce mai proeminente :(
Cei drept nu m-am tinut cum trebuie de exercitii , iar cand am cursuri , mananc pe fuga , la ore nu tocmai potrivite ....

Ti-am raspuns aici: http://forum.slabute.ro/nevoie-ajuto...tml#post292714

marinuta 25 aug 2010 12:22:17

Re: Haideti sa pierdem impreuna 10 kg
 
Buna, fetelor ma alatur si eu voua, adica de a pierde ompreuna 10 kg, dupa sarcina am luat si eu multe kg, adica am ajuns la 71 kg, din ianuarie 2010 mam cintarit si aveam exact 71 kg, si la moment am 61 kg, cu mari eforturi am aruncat 10 kg, am 21 ani adica pe 6 septembrie fac 22 si am 1.55, ar fi ideal de a arunca macar inca 10 kg, si visul meu este de a ajunge la 48 kg, asa cum le aveam inainte.Mersi ca mati ascultat viitoarelor slabute

purple88 26 aug 2010 06:56:49

Re: Haideti sa pierdem impreuna 10 kg
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 301854)
Buna, fetelor ma alatur si eu voua, adica de a pierde ompreuna 10 kg, dupa sarcina am luat si eu multe kg, adica am ajuns la 71 kg, din ianuarie 2010 mam cintarit si aveam exact 71 kg, si la moment am 61 kg, cu mari eforturi am aruncat 10 kg, am 21 ani adica pe 6 septembrie fac 22 si am 1.55, ar fi ideal de a arunca macar inca 10 kg, si visul meu este de a ajunge la 48 kg, asa cum le aveam inainte.Mersi ca mati ascultat viitoarelor slabute

buna marinuta si bine ai venit printre noi;)..succes la kg pierdute:*

Ghitzuk 02 sep 2010 15:09:30

vreau sa slabesc 10 kg cine ma ajuta?
 
peste 3 luni am majoratu si vreau sa slabesc vreo 10 kg neaparat cine ma poate ajuta cu niste sfaturi??:):)

danielle B 02 sep 2010 22:56:28

Re: Haideti sa pierdem impreuna 10 kg
 
Vreau si eu sa ma alatur voua.. darr nici nu stiu cu ce sa incep.. Vreau si imi doresc mult sa slabesc dar nu stiu daca o sa am rabdarea necesara... Ajutati.maa!! stiu ca inceputul este cel mai greu.. Spuneti.mi cu ce sa incep.. si cum ..:(


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:04:07.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO