forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Grupul de slabit: minus 1 - 10 (kg) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-grupul-slabit-minus-1-10-kg/)
-   -   Mai am ultimele 5 kilograme (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-grupul-slabit-minus-1-10-kg/mai-ultimele-5-kilograme-5870.html)

deeuta 28 aug 2010 12:39:44

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
si mie imi place sa ii pisez cand ii mananc. se fac cremosi yammmmm....problema e ca nu mi place ceapa usturoiul si mararul(sincer nu am mancat niciodata)

UluceanuAnaMaria 28 aug 2010 13:01:56

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de deeuta (Post 305629)
si mie imi place sa ii pisez cand ii mananc. se fac cremosi yammmmm....problema e ca nu mi place ceapa usturoiul si mararul(sincer nu am mancat niciodata)

La ce te referi?

blonditza 28 aug 2010 13:16:06

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de UluceanuAnaMaria (Post 305648)
La ce te referi?

cred ca la marar

Roxii 28 aug 2010 13:59:13

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de blonditza (Post 305530)
roxi, se vede ca esti SLABUTA CU VECHIME !!!>:D<:x

Mersi blonditza>:D<De data asta am procedat ca la carte,ca sa nu se mai intoarca kilogramele niciodata[-(>:)

Citat:

Anterior postat de deeuta (Post 305606)
care sport a fost cel mai eficient la voi?yo fac incerc sa combin cat mai multe. de exemplu dimineata alerg si ma plimb cu rolele cam o ora, mai tarziu cand nu am nimic de facut mai fac aerobic sau dansez, daca mai gasesc ceva ce mi place pe youtube incer sa le fac(bine unele sunt foarte obositoare:( )

Deeuta,alege ce sport iti place tie.Eu la inceput faceam hip hop abs.Nu`s nici f obositoare,dar sunt eficiente si distractive.

Citat:

Anterior postat de deeuta (Post 305592)
stiu ca trebuie sa mananc cel putin 1000 kcal si chiar incerc.:(cu dulciurile nu imi e asa de greu ca mi se face pofta mai rar. in schimb imi e dor de niste cartofi:((

Pai si dc nu papi?Nu`s prea indicati cartofii in dieta doar daca ii mananci des.Odata la 1-2 saptamani poti papa niste cartofi,dar sa fie fierti,copti sau la cuptor,in nici un caz prajiti:)Si nu`i papa cu carnitza,in nici un caz.Cea mai proasta combinatie,carbo+proteine[-(>:D<>:D<>:D<

blonditza 28 aug 2010 16:23:10

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
fetelor, va imbratisez cu drag >:D< si va doresc o seara placuta si o duminica frumoasa, ne auzim luni !!!
fiti cuminti !!!!!!!!:x
va urez un cantar cat mai zgarcit, slabutele mele :-*:-*:-*:-*

UluceanuAnaMaria 28 aug 2010 18:02:57

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de blonditza (Post 305862)
fetelor, va imbratisez cu drag >:D< si va doresc o seara placuta si o duminica frumoasa, ne auzim luni !!!
fiti cuminti !!!!!!!!:x
va urez un cantar cat mai zgarcit, slabutele mele :-*:-*:-*:-*

Sa ai un week-end placut! :-*

deeuta 28 aug 2010 19:49:58

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
pai nici inainte nu mancam foarte mult dar mancam numai prosti iar acum ca mananc mai mult legume si fructe e normal sa consum mai putine calori. in cantitate mananc la fel doar ca acum mananc cat se poate de sanatos. stiu ca nu sunt buni in dieta cartofi dar imi face sora mea pofta:((. oricum important e ca nu am mai mancat de mult timp cartofi prajiti sau orice alt tip de prajeli. sunt mandra de mine:D.

deeuta 28 aug 2010 19:51:40

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
dar un mar seara as putea manca?

UluceanuAnaMaria 28 aug 2010 20:01:14

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de deeuta (Post 306031)
pai nici inainte nu mancam foarte mult dar mancam numai prosti iar acum ca mananc mai mult legume si fructe e normal sa consum mai putine calori. in cantitate mananc la fel doar ca acum mananc cat se poate de sanatos. stiu ca nu sunt buni in dieta cartofi dar imi face sora mea pofta:((. oricum important e ca nu am mai mancat de mult timp cartofi prajiti sau orice alt tip de prajeli. sunt mandra de mine:D.

Citat:

Anterior postat de deeuta (Post 306033)
dar un mar seara as putea manca?

Felicitari pentru reusita cu cartofii prajiti! Sa nu renunti! :) Iar cand ai pofta de niste cartofi, ii poti consuma sub forma de cartofi wedges, sunt foarte gustosi. Iar in privinta marului, da, il poti consuma seara ;)

deeuta 28 aug 2010 20:18:56

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
merci mult pentru ajutor fetelor:-* . e foarte bine sa ai de la cine primi sfaturi:x


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:03:34.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO