forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 70 kg si 80 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-70-kg-80-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-70-kg-80-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-70-80-kg-ii-9368.html)

McFoxxi 18 mar 2012 22:50:37

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 986211)
Seara buna, gagici!Ce faceti?Cum v-a vost duminica?

Bună seara. A fost o duminică plăcută, m-am plimbat cu bicicleta destul de mult şi acum sunt obosită:D.. Tu cum ţi-ai petrecut duminica?

Almi Ingerash 19 mar 2012 00:17:32

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
rainbow eu din păcate am mutațiile MTHFR hetero și un PAI homo :( și pe lângă asta din cauza ovarelor polichistice nu am ovulație, iar soțul e cu probleme (oligoastenoteratozoospermie severă, face tratament 3 luni, apoi 3 luni pauză și tot așa :-s ).. avem o inseminare nereușită în ianuarie anul ăsta.. am decis să iau o pauză în sensul că nu mai vreau medicamente și alte chestii care să mă streseze și să mă apuc de slăbit și implicit să-mi schimb stilul de viață.. în toamnă sper să reluăm proiectul bebe :)

vă pup :-* somn ușor și scuze de offtopic :">

happygirldiana 19 mar 2012 07:35:00

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
http://www.mesaje-felicitari.ro/uplo...20frumoasa.jpg
Buna dimineata!!!Eu intr-o jumatate de ora merg la somn!:x:x

roxif 19 mar 2012 09:15:38

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Buna dimineatza fetelor :* . E luni... iar.... :)) din pacate . Ce as mai fi dormit cand a sunat telefonul :)) . Vad ca majoritatea ati mers la plimbare ieri :x intr-adevar a fost o zi superba chiar si aici la noi. Chiar daca a fost mai frig :( . Maine am zi de cantar :-s sper sa fie bun cu mine . Ca nu am papat nimic interzis :D .

Va pup si va doresc o zii superba si lipsita de tentatii ! >:D<:x

[*128*][*102*][*24*]

rainbow83 19 mar 2012 10:15:28

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Almi Ingerash (Post 986479)
rainbow eu din păcate am mutațiile MTHFR hetero și un PAI homo :( și pe lângă asta din cauza ovarelor polichistice nu am ovulație, iar soțul e cu probleme (oligoastenoteratozoospermie severă, face tratament 3 luni, apoi 3 luni pauză și tot așa :-s ).. avem o inseminare nereușită în ianuarie anul ăsta.. am decis să iau o pauză în sensul că nu mai vreau medicamente și alte chestii care să mă streseze și să mă apuc de slăbit și implicit să-mi schimb stilul de viață.. în toamnă sper să reluăm proiectul bebe :)

vă pup :-* somn ușor și scuze de offtopic :">

'neata, fetele si iertati-ne pt offtopic:">

eu nu am reusit sa mai fac si PAI si factorul XIII. oricum sunt pe injectii de la inceput pt ca am deja 2 mutatii. mult succes si poate totusi va Doamne Doamne un ingeras acum cand nici nu va asteptati. 6 pumnisori sunt stransi aici pt voi. imi pare rau de diagnosticele astea urate. eu sunt o fericita pt ca mereu am ramas din prima insarcinata, de data asta chiar neplanificat:">.

diana, somn usor:)

roxi, sigur vei veni maine cu vesti bune daca te-ai tinut de treaba (si am citit ca ai fost la sport si ai mancat si corect:)). bv si asteptam vestile bune

la noi sambata si duminica a fost urat afara, acum e soare si frumos ca doar s-a terminat weekendul:)). azi trebuia sa merg la triplu test, dar nu a putut sa mearga sotul cu mine asa ca vom merge maine dimineata. azi am ft multa treaba, dar sunt cam ametitoare:)), asa ca nu stiu cat voi reusi sa fac si aveam in plan sa merg sa cumpar acuarele sa-l invat pe Lucas sa picteze cu manutele:)) (va dati seama ce va fi in casa la noi dupa aceea>:))
voi ce gatiti azi? eu vreau sa fac ciorbita de legume si sotul vrea friptura de oaie la cuptor de ieri, o sa-i fac azi, dar nu stiu ce o sa mancam eu si Lucas la cina:>

rainbow83 19 mar 2012 10:17:58

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
aaaa si am uitat sa ma ''laud'' la voi ca azi l-am simtit ft ft bine pe bebe din burtica:x. pana acum sub forma de fluturasi, dar azi am simtit bine bine loviturile:x

ocsanel 19 mar 2012 10:25:04

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de rainbow83 (Post 986812)
aaaa si am uitat sa ma ''laud'' la voi ca azi l-am simtit ft ft bine pe bebe din burtica:x. pana acum sub forma de fluturasi, dar azi am simtit bine bine loviturile:x

Pai Rainbow asa noutate buna merita si o zi speciala [*54*][*54*][*4*] asta e primul semn pe care bebe ii da mamicii sa zica ca e bine:-*

ocsanel 19 mar 2012 10:39:52

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de rainbow83 (Post 986812)
aaaa si am uitat sa ma ''laud'' la voi ca azi l-am simtit ft ft bine pe bebe din burtica:x. pana acum sub forma de fluturasi, dar azi am simtit bine bine loviturile:x

Ah am uitat sa-ti spun ca daca socoti 18(saptamani p-u fetite si 20 saptamani pentru baitei de la momentul cand s-a miscat vei sti ziua si ora exacta cand se v-a naste :-*

bubu2504 19 mar 2012 10:43:53

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Neata tuturor,
eu ieri am gatit varza calita si cu carne de pui la gratar si orez cu lapte :)

ocsanel 19 mar 2012 10:44:25

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Buna dimineata fetelor, cum este cantarul cu voi azi, eu fac greva cantarului, nu ma cantaresc, simt ca sunt mai mare si mai plina decit anainte, Mia se urca pe cantar si zice " O, no!"


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:17:39.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO