forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 70 kg si 80 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-70-kg-80-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-70-kg-80-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-70-80-kg-ii-9368.html)

lavazza2011 14 sep 2011 17:02:17

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
si sofy e mucioasa ...dar de acasa de la noi de la aerul conditionat. sunt cam dusa cu pluta , ca risc sa le dea si celorlalti copii...desi am bagat-o pe nurofen .
sper sa nu imbolnaveasca ceilalti pitici si sa ma injure mamicile. daca se agraveaza o s-o tin acasa.
azi am facut la drumuri..m-am dus s-o duc, am venit acasa , m-am dus la doispe jumate s-o iau si SURPRISE ...Sofia facea nani...singura din toata grupa, desi procedura saptamana asta era sa nu ramana nici un copil peste ora prinzului acolo.
Numai ca doamnele mi-au zis ca ele mai raman si daca a facut un pas inainte si a si vrut la nani acolo ..s-o las sa se trezeasca..asa ca am venit acasa si m-au sunat ele sa-mi spuna ca s-a trezit. Si pleaca iar dupa ea... deci ...nebunie.

lavazza2011 14 sep 2011 17:03:41

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de margutza (Post 789861)
Bravo! Spor la mai multe.Eu alerg pe stadion ( il am in spatele blocului ) dar nu stiu ce voi face la iarna.

Ce copil mare ai Dana ,sa-ti traisca !

danatzicu 15 sep 2011 08:05:13

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Multumesc Lavazza, am copii mari, baietel de 7 ani jumate si fetita de 3 ani jumate;)
Sofia nu este contagioasa daca doar a racit de la aerul conditionat, este contagioasa daca are vreo viroza, asa ca o poti duce linistita la cresa:)
Iony, sanatate multa Marei! si Raisa (zana mea) este bolnavioara de luni seara mi-a facut febra si ea de obicei cand raceste face laringita. Asa ca de 2 nopti nu dorm, o pazesc, facem aerosoli si tot tacamul.
Aseara am iesit cu niste prietene la o terasa si am baut un gin tonic, cat de pacatos o fi pentru dieta?:-s

margutza 15 sep 2011 08:51:23

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Buna dimineata,

Dragele mele, ati facut o imunizare copiilor pe timp de vara, ca sa nu aveti probleme la gradi?
Eu, am avut probl. cu fata mea si asa am procedat.Am incercat tot ce e posibil, credeti-ma, antibiotice, naturiste, aerosoli.Dupa accea am dus-o la alergolog. I-am facut 2 vaccinuri anti gripale , unul in iunie altul in august si dupa aceea ii mai curgea nasul,cateodata.

lavazza2011 15 sep 2011 09:06:13

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Neatza fetelor .
ce faceti ? eu parca nu scad deloc sub 70 asta nenorocit ..:(
acum beau cafeaua, am dus-o pe pitica la cresa , am lasat-o tot urlind... se simte mai bine.
Dana, da..eu asa cred ca e mucioasa de la aerul conditionat. Nu face temperatura..doar tuseste asa un pic.

Kamyy 15 sep 2011 09:13:48

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Buna dragele mele...ce mai faceti voi,cum stati cu kg????
Noi suntem tare ocupati in ultimul timp...antrenamente de fotbal,meciuri...aseara am avut meci,castigat cu 8-0,duminica un campionat....marti a fost cu scoala la cross au luat locul1,a venit cu medalie...are mami baiat sportiv...
Sambata mi-a cumparat sotul un BMW super frumos,negru cu inerior crem,din 2007 cu 12000...dotat cu tot ce vrei...aseara mi l-a adus acasa...
Ieri am primit si o veste rea...mamaei mele i s-a facut rau pe strada si au internat-o in spital...embolie pulmonara...am vb acum cu ea si e bine,dar putea fii mult mai rau...acum trebuie sa stea in pat,sa nu se ridice sa i se dizolve cheagul ala de sange,,,
Merg imediat sa ma cantaresc si va zic cum stau cu kg....
Vad o gramada de fete noi...bine ati venit!!!!

rainbow83 15 sep 2011 09:23:33

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
'neata, slabute!
alina, ii uram si noi la multi ani lui Darius pt primul anisor ndin viata! sa fie sanatos si sa aiba parte de cat mai multe realizari in viata:-*>:D<>:D<

rainbow83 15 sep 2011 09:30:53

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Kamyy (Post 790645)
Buna dragele mele...ce mai faceti voi,cum stati cu kg????
Noi suntem tare ocupati in ultimul timp...antrenamente de fotbal,meciuri...aseara am avut meci,castigat cu 8-0,duminica un campionat....marti a fost cu scoala la cross au luat locul1,a venit cu medalie...are mami baiat sportiv...
Sambata mi-a cumparat sotul un BMW super frumos,negru cu inerior crem,din 2007 cu 12000...dotat cu tot ce vrei...aseara mi l-a adus acasa...
Ieri am primit si o veste rea...mamaei mele i s-a facut rau pe strada si au internat-o in spital...embolie pulmonara...am vb acum cu ea si e bine,dar putea fii mult mai rau...acum trebuie sa stea in pat,sa nu se ridice sa i se dizolve cheagul ala de sange,,,
Merg imediat sa ma cantaresc si va zic cum stau cu kg....
Vad o gramada de fete noi...bine ati venit!!!!

kamyy>:D<
sa stapanesti sanatoasa masina si fara incidente neplacute:)
imi pare rau pt mama ta, dar daca asculta de medici, totul va fi bine....si eu am o predispozitie mare pt asa ceva si uite ca neglijezx-(

Kamyy 15 sep 2011 09:33:15

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de rainbow83 (Post 790674)
kamyy>:D<
sa stapanesti sanatoasa masina si fara incidente neplacute:)
imi pare rau pt mama ta, dar daca asculta de medici, totul va fi bine....si eu am o predispozitie mare pt asa ceva si uite ca neglijezx-(

Mersi mult draga mea!!!!!Sanatate si tie....

LA MULTI ANISORI DARIUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
M-am cantarit acum si am revenit la 65kg......

rainbow83 15 sep 2011 09:48:08

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Kamyy (Post 790678)
Mersi mult draga mea!!!!!Sanatate si tie....

LA MULTI ANISORI DARIUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
M-am cantarit acum si am revenit la 65kg......

bv pt kg>:D<
si eu tot cu 65, numai ca eu sunt mai scunda un pic:(, saptamana trecuta aveam 64, acum nu stiu ce am facut, dar am ajuns iar la 65x-(


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:12:20.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO