forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 70 kg si 80 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-70-kg-80-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-70-kg-80-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-70-80-kg-ii-9368.html)

lavazza2011 15 sep 2011 10:03:00

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Multi ani traiasca, multi ani traiasca, la multiiiiiii ani ! Cine sa traiasca, cine sa traiasca la multiii anii...Darius sa traiasca !!!
Sanatate si fericire puiului mic, alaturi de cei dragi !

margutza 15 sep 2011 10:15:21

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Kamyy (Post 790645)
Buna dragele mele...ce mai faceti voi,cum stati cu kg????
Noi suntem tare ocupati in ultimul timp...antrenamente de fotbal,meciuri...aseara am avut meci,castigat cu 8-0,duminica un campionat....marti a fost cu scoala la cross au luat locul1,a venit cu medalie...are mami baiat sportiv...
Sambata mi-a cumparat sotul un BMW super frumos,negru cu inerior crem,din 2007 cu 12000...dotat cu tot ce vrei...aseara mi l-a adus acasa...
Ieri am primit si o veste rea...mamaei mele i s-a facut rau pe strada si au internat-o in spital...embolie pulmonara...am vb acum cu ea si e bine,dar putea fii mult mai rau...acum trebuie sa stea in pat,sa nu se ridice sa i se dizolve cheagul ala de sange,,,
Merg imediat sa ma cantaresc si va zic cum stau cu kg....
Vad o gramada de fete noi...bine ati venit!!!!

Buna,............Imi pare rau pentru mama ta! Sa stapanesti sanatoasa masina si.... Multumesc!

alinamar 15 sep 2011 21:46:01

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de rainbow83 (Post 790657)
'neata, slabute!
alina, ii uram si noi la multi ani lui Darius pt primul anisor ndin viata! sa fie sanatos si sa aiba parte de cat mai multe realizari in viata:-*>:D<>:D<

Citat:

Anterior postat de Kamyy (Post 790678)
Mersi mult draga mea!!!!!Sanatate si tie....

LA MULTI ANISORI DARIUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
M-am cantarit acum si am revenit la 65kg......

Citat:

Anterior postat de lavazza2011 (Post 790713)
Multi ani traiasca, multi ani traiasca, la multiiiiiii ani ! Cine sa traiasca, cine sa traiasca la multiii anii...Darius sa traiasca !!!
Sanatate si fericire puiului mic, alaturi de cei dragi !

Va multumesc din suflet fetelor!!!
Am baietel mare de-acum...sunt o mamica fericita si o femeie implinita!!! Pupam toti copiii!!
:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*

iony07 15 sep 2011 22:37:39

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
La multi ani, Darius! sa cresti mare si sanatos>:D<>:D<!!

off: dupa febra de ieri dim, aseara Mara a avut 4 episoade de varsaturi in jeturi, de am ajuns la urgenta. a facut enterocolita. azi a avut si diaree si febra si varsaturi, e data complet peste cap de cand cu cresa. in concluzie sunt 90% hotarata sa o retrag si sa caut alta alternativa.

on: azi era zi de vegetale dar am fost terminata si nu m-am putut tine de regim. am mai ciugulit si putin piept de pui fiert, si niste covrigei.

lavazza2011 16 sep 2011 07:02:10

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
neatza !

Off Iony, eu zic sa nu tragi concluzii pripite.
Poate acest episod al ei e doar o coincidenta de suprapunere cu inceputul cresei.
Poate nu au legatura.
E drept ca poate sa nu-i placa, nici Sofia nu s-a adaptat cum trebuie dar oricum e mai bine fata de primele zile.
Intr-un final se va dovedi ca socializarea asa de la cresa e buna.
pupp

margutza 16 sep 2011 08:29:01

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de lavazza2011 (Post 790124)
Ce copil mare ai Dana ,sa-ti traisca !

Dar si varsta, Marga ma cheama , scuze nu m-am prezentat.

lavazza2011 16 sep 2011 08:49:10

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Marguta, ii scrisesem Danei dar din pacate am apasat pe un text de-al tau.
Dana are baietelul mare raportat la virsta ei ..de-aia ziceam.
Stai linistita Marga..si eu am facut-o tirziu pe Sofia...sotul meu are 36 acum si fi-sa de-abia 2 ani, asa ca..
Eu m-am citarit acum ...tot 72 am .. nu vrea frate deloc in jos . :(

Kamyy 16 sep 2011 10:23:54

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Neata fetele....mai este cafeluta????Azi am dormit pana la 9 amandoua...ce bine...
Aseara am fost la plimbarica cu noua masinuta...e super frumoasa,merge bine...tot ce vrei...am pus cateva poze pe facebook,pun si aici mai tz...
Acum am vb cu mama la tel,a fost dr in vizita si la tomograf nu i se vede nimic..e asa cum au zis ei,cheagul a mers la plamani nu si la inima sau cap...pana luni mai sta acolo in pat la perfuzii apoi mai vad ei dc se ridica sau nu...

bubu2504 16 sep 2011 10:35:37

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Neata slabutelor,
ce faceti? eu sunt la servici si in pauza vreau sa merg sa imi cumpar struguri. Zilele astea am sa tin o cura de struguri.

Kamyy, insanatosire grabnica mamei tale. Sa stapanesti sanatoasa masinuta si fara probleme.

Kamyy 16 sep 2011 11:43:38

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de bubu2504 (Post 791764)
Neata slabutelor,
ce faceti? eu sunt la servici si in pauza vreau sa merg sa imi cumpar struguri. Zilele astea am sa tin o cura de struguri.

Kamyy, insanatosire grabnica mamei tale. Sa stapanesti sanatoasa masinuta si fara probleme.

Neata Bubu...mersi mult....tu ce mai faci,cum esti?????


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:43:35.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO