forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs "O luna fara dulciuri" (http://forum.slabute.ro/concurs-luna-fara-dulciuri/)
-   -   O luna fara zahar si faina alba! (http://forum.slabute.ro/concurs-luna-fara-dulciuri/luna-fara-zahar-faina-alba-10316.html)

just21 13 oct 2011 20:11:48

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de aycha (Post 816778)
Cred ca pe mine ma ia din nou febra:-s

Du-te in pat..si eu merg ca ma ia cu ameteala..si in plus ma prapadesc de ras cand vad cum tipa botezatu pe fetele de la next top model("ce-i cu burta aia??:))):)))...sa nu va prind ca mai mancati:)) )//deci chiar da roade infometarea!:))

Alexik 13 oct 2011 20:19:42

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de just21 (Post 816780)
Du-te in pat..si eu merg ca ma ia cu ameteala..si in plus ma prapadesc de ras cand vad cum tipa botezatu pe fetele de la next top model("ce-i cu burta aia??:))):)))...sa nu va prind ca mai mancati:)) )//deci chiar da roade infometarea!:))

Nu stiu daca voua va place ..dar mie botezatu mi se pare cel mai de cacao om ce se poate da mare-n romanica.:)
Tot tipa..si imita..si da sfaturi de toata cacao , ca sa zic asa:) sa nu iau vreo penalizare.
Se tot da smeker ca vai el e desinger si ca el e nu stiu cum..si ca "haideti fetelor"..si apare pe unde nu trebuie(gen burlacita)..nu stiu:) eu nu-l inghit pe homo-ul asta.(Eu nu am auzit sciindu-se in alta parte decat in Romania despre el:-?, despre alti designeri DA)
Si burta pe care o aveau fetele..numai burta nu e:)poate erau si ele pe stop c pana mea!

Si poate voi ati uitat...dar acum 5-6 -7 ani se zicea ca e homo:)(ceea ce cred ca e) dar de cand cu bianca..e smeker elb-)

just21 13 oct 2011 20:24:43

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 816782)


Nu stiu daca voua va place ..dar mie botezatu mi se pare cel mai de cacao om ce se poate da mare-n romanica.:)
Tot tipa..si imita..si da sfaturi de toata cacao , ca sa zic asa:) sa nu iau vreo penalizare.
Se tot da smeker ca vai el e desinger si ca el e nu stiu cum..si ca "haideti fetelor"..si apare pe unde nu trebuie(gen burlacita)..nu stiu:) eu nu-l inghit pe homo-ul asta.
Si burta pe care o aveau fetele..numai burta nu e:)poate erau si ele pe stop c pana mea!

Si poate voi a-ti uitat...dar acum 5-6 -7 ani se zicea ca e homo:)(ceea ce cred ca e) dar de cand cu bianca..e smeker elb-)

Mai e si el o vedeta in plus ca multi alti din Romania.un chip care avand suportul financiar necesar si putin noroc a ajuns unde e acum.Cat despre relatiile si reactiile lui, mie mi se par putin deplasate..La cat sunt de slabe fetele alea le`ar putea lasa linistit in pace..dar mnah..Oricum pe mine ma distreaza astfel de emisiuni:))..exagerari sialte tampenii...LA ei conteaza sa iasa banii..daca e sau nu calitate, asta e partea a2..

just21 13 oct 2011 20:26:37

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Am plecat in pat!Va pup!:*:*:*.Ne auzim maine>:D<>:D<!!Noapte buna!:-*

aycha 14 oct 2011 08:12:12

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
fetelor chiar e posibil sa ma fi ingrasat 3 kilograme intr-o saptamana????? Specific ca am aceleasi dimensiuni ca inainte....dar totusi 3 kg?
:((...cine m-am pus sa ma cantaresc?:(,am avut parte de un adevarat ŞOC,oi fi mancat eu mai mult..dar totusi 3 kg e mult prea mult:-l:-l:(:(:(([*plans*][*furios*][*lacrimi*][*lacrimi*][*lacrimi*]

GinaViesianu 14 oct 2011 08:54:51

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de aycha (Post 817085)
fetelor chiar e posibil sa ma fi ingrasat 3 kilograme intr-o saptamana????? Specific ca am aceleasi dimensiuni ca inainte....dar totusi 3 kg?
:((...cine m-am pus sa ma cantaresc?:(,am avut parte de un adevarat ŞOC,oi fi mancat eu mai mult..dar totusi 3 kg e mult prea mult:-l:-l:(:(:(([*plans*][*furios*][*lacrimi*][*lacrimi*][*lacrimi*]


sigur iti merge bine cantarul?

just21 14 oct 2011 09:07:59

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de aycha (Post 817085)
fetelor chiar e posibil sa ma fi ingrasat 3 kilograme intr-o saptamana????? Specific ca am aceleasi dimensiuni ca inainte....dar totusi 3 kg?
:((...cine m-am pus sa ma cantaresc?:(,am avut parte de un adevarat ŞOC,oi fi mancat eu mai mult..dar totusi 3 kg e mult prea mult:-l:-l:(:(:(([*plans*][*furios*][*lacrimi*][*lacrimi*][*lacrimi*]

SI daca cantarul spune ca ai pus 3 kg..acele 3 kg nu sunt stabile acolo si o sa poti sa scapi de ele.Eu spun sa incepi sa iti reintri in dieta,sa incepi sport si nu te mai cantari pana miercuri cand ma cantaresc si eu.:-*Ce zici?Si atunci vei vedea kg adevarate.ITI Propun sa o luam impreuna cu pasi mici dar siguri.Sa ne stabilim saptamana asta sa o tinem cat mai curat fara abaterisi vei vedea ca vom avea rezultate.Sunt alaturi de tine!:-*:-*

GinaViesianu 14 oct 2011 09:10:30

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Plus ca poate ai retinut apa cu raceala...si conteaza f mult si tranzitul din zilele asta..De multe ori am patit cresteri din astea "false" :-*>:D<

just21 14 oct 2011 09:12:39

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de GinaViesianu (Post 817187)
Plus ca poate ai retinut apa cu raceala...si conteaza f mult si tranzitul din zilele asta..De multe ori am patit cresteri din astea "false" :-*>:D<

Gina ai spus cuvantul magic.."false"..kg false..am uitat exprimarea:)):))..Eu totusi chiar nu stiu cum pot sa scap definitiv de un kg anume si sa nu se mai intoarca in veci:))

GinaViesianu 14 oct 2011 09:16:02

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de just21 (Post 817196)
Gina ai spus cuvantul magic.."false"..kg false..am uitat exprimarea:)):))..Eu totusi chiar nu stiu cum pot sa scap definitiv de un kg anume si sa nu se mai intoarca in veci:))


Nu stiu sa iti dau o formula magica...plus ca daca as fi descoperit, nu as mai fi fost aici:D..
Cred ca unicul remediu este PERSEVERENTA...si inca o chestie verificata pe mn...masa musculara creste "rezistenta " la ingrasat..
Iar daca kg se intoarce din retentie de apa ..c`mon..aia NU E INGRASAT PT K NU E GRASIME...parerea mea...
tu cum mai esti cu dieta?


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:16:39.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO