forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   Concurs "ne pregatim pentru vara..." Luna I (27 aprilie - 25 mai) (http://forum.slabute.ro/concursuri/concurs-ne-pregatim-vara-luna-i-27-aprilie-25-mai-749.html)

ali 20 mai 2009 23:09:53

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
Raport-20-05-2009

Mic dejun-200 ml suc natural de capsuni(facut de mine)
Pranz-carne fiarta de curcan(120gr) cu salata (salata verde cu o rosioara)
Cina--300 ml de suc natural de capsuni(mi-a ramas de dim)

Apa plata ,ceai de plante

Miscare-mers pe jos-1h30min
miscare la saltea-30 min

Luna 20 mai 2009 23:13:45

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
Fetelor, cum toate ne-am adunat aici, scriu aici
La multi ani celor ce poarta numele de Elena sau Constantza, Costina, Constantina si tot ce deriva de la numele sfinte ce se sarbatoresc azi, ca deja e 21 mai :) !!

http://www.felicitariweb.com/data/me...sta_zi_com.jpg

alexa85 20 mai 2009 23:15:37

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
eu de cind am terminat regimul cu siropul de artar m-am pus pe mincat f moderat,si de fiecare dtaa am completat cu muraturi la sfirsit,mai exact castraveti murati,sau in sandwitch am pus mustar picant cu hrean ca acesta imi place mie.acum ins asunt chiar inaintea ciclului si simt ca m-am balonat si am o pofta nebuna de mincat. de asemenea merg laa lergat in fiecare seara,dimineata ies cu fata la plimbare.va pupicesc si pot spune cu mindrie ca abia astept vacanta de vara:)

Slabuta 20 mai 2009 23:16:45

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
Citat:

Anterior postat de Roxana (Post 7898)
Parerea mea : ar fi mai bine sa ti cumperi o bicicleta,pentru ca poti dispune de ea la orice ora ,perioada fiind nelimitata....poate cu timpul...peste cateva luni iti vei putea achizitiona si o banda de alergat...si tot asa...iti faci propria ta sala,depinde si de spatiul de care dispui :)
La sala este avantajos ca dispui de mai multa aparatura ,si acolo cand vezi ca toata lumea face miscare,vrand nevrand trebuie sa sa faci si tu :)

#:-sSunt tare ametita zilele astea. ba sunt deja hotarata cu bicicleta, ba vreau sa merg la sala, pentru ca ai mai mult chef sa faci ceva colo, decat acasa... nu stiu :(
Totusi , de maine caut info despre o bicicleta eliptica, pret, unde o pot achizitiona.... Va anunt daca gasesc ceva.

Roxana 20 mai 2009 23:21:26

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
Citat:

Anterior postat de alexa85 (Post 7906)
eu de cind am terminat regimul cu siropul de artar m-am pus pe mincat f moderat,si de fiecare dtaa am completat cu muraturi la sfirsit,mai exact castraveti murati,sau in sandwitch am pus mustar picant cu hrean ca acesta imi place mie.acum ins asunt chiar inaintea ciclului si simt ca m-am balonat si am o pofta nebuna de mincat. de asemenea merg laa lergat in fiecare seara,dimineata ies cu fata la plimbare.va pupicesc si pot spune cu mindrie ca abia astept vacanta de vara:)


Felicitari pentru kg pierdute ...A dat rezultat regimul cu sirop de artar ?

Slabuta 20 mai 2009 23:59:31

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
Eeee, suntem la 100 de pagini. :D
Dau de baut [*18*][*26*][*13*]

Sa fim la fel de harnicute si in viata cu slabitul cum suntem aici pe forum. :)

Luna 21 mai 2009 01:01:02

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 7950)
Eeee, suntem la 100 de pagini. :D
Dau de baut [*18*][*26*][*13*]

Sa fim la fel de harnicute si in viata cu slabitul cum suntem aici pe forum. :)

[*18*] Asa sa fie, Slabuto ! :)

teodora 21 mai 2009 08:30:02

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
Raport 20.05:

D:o cana de lapte cu fulgi de ovaz, jum felie paine neagra cu pate
P: piure de dovlecei cu telina,conopida si iaurt, doua rosii, un castravete,ciuperci pane
G: un pumn de covrigei sarati, jum.cana lapte
C: ciorba de salata cu lapte si iaurt, ciuperci pane,salata de boeuf ( 150-200 gr)



Miscare : o ora stepp-aerobic

teodora 21 mai 2009 08:31:12

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
Am uitat de apa; am baut 2.5l plus doua cani de ceai verde,azi mi-am cumparat si ceai negru si deja ma baut un pahar :)

eu24 21 mai 2009 09:12:15

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
as dori sa fiu inscrisa si eu in concurs de luni cred ca m-ar motiva mult sa imi propun un anumit numar de kg sa slabesc si plus ca mi-ar placea sa vad daca regimul pe care il tin este indicat asa ca de luni as vrea sa fiu alaturi de voi.


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:43:22.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO