forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Culturism&Fitness (http://forum.slabute.ro/culturism-fitness/)
-   -   Cum se face antrenamentul cu greutati? (http://forum.slabute.ro/culturism-fitness/cum-se-face-antrenamentul-greutati-4215.html)

anqutz 20 iun 2010 22:04:09

Re: Cum se face antrenamentul cu greutati?
 
Citat:

Anterior postat de sunshine (Post 226516)
aha, am inteles:) eu am abonament la aerobic, da vreau sa incep sa merg si la fitness

Iti recomand cu cladura fitnessul. Maia les pt ca ti-am vazut pozele si tu nu ai cine stie ce de dat jos ci mai mult de modelat. O sa vezi niste rezultate frumoase dupa o luna, Raluca cred ca paote sa iti confirme. :)

sunshine 21 iun 2010 21:29:32

Re: Cum se face antrenamentul cu greutati?
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 226566)
Iti recomand cu cladura fitnessul. Maia les pt ca ti-am vazut pozele si tu nu ai cine stie ce de dat jos ci mai mult de modelat. O sa vezi niste rezultate frumoase dupa o luna, Raluca cred ca paote sa iti confirme. :)

pfff anqutz deci am asa o....:-/...:">:">:">:"> sa merg! nush, am impresia ca se holbeaza toata sala la mine. pacat ca nu am cu cine sa merg, si sunt nevoita sa ma duc singura. asa la aerobic imi este mai usor si m-am obisnuit deja.
dar n as putea sa lucrez acasa pt muschi? ca am gantere, saculeti pt piciore, vreau sa imi uniii mai grei..ce spui? ma ajuti cu niste ex pe care as putea sa le fac acasa?

anqutz 21 iun 2010 22:28:52

Re: Cum se face antrenamentul cu greutati?
 
Citat:

Anterior postat de sunshine (Post 227631)

pfff anqutz deci am asa o....:-/...:">:">:">:"> sa merg! nush, am impresia ca se holbeaza toata sala la mine. pacat ca nu am cu cine sa merg, si sunt nevoita sa ma duc singura. asa la aerobic imi este mai usor si m-am obisnuit deja.
dar n as putea sa lucrez acasa pt muschi? ca am gantere, saculeti pt piciore, vreau sa imi uniii mai grei..ce spui? ma ajuti cu niste ex pe care as putea sa le fac acasa?

Si eu tot singura merg. :)

Poti sa lucrezi si acasa, cum sa nu. La sala se vad ceva mai repede rezultatele, cel putin la mine asa a fost, dar poti sa iti faci un program de antrenament si pt acasa. Ai o groaza de ex din care poti alege, ti-am atasat destule, plus ca iti gasesti si pe net.

La ce sala mergi?

sunshine 22 iun 2010 05:56:29

Re: Cum se face antrenamentul cu greutati?
 
la o sala prin crangasi:) mc de poze, sunt f explicite. cred ca asa am sa fac , acasa

anqutz 22 iun 2010 07:57:17

Re: Cum se face antrenamentul cu greutati?
 
Citat:

Anterior postat de sunshine (Post 227838)
la o sala prin crangasi:) mc de poze, sunt f explicite. cred ca asa am sa fac , acasa

Matrix cumva? Ca pe acolo voiam sa merg eu iar. :)

sunshine 22 iun 2010 16:52:15

Re: Cum se face antrenamentul cu greutati?
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 227893)
Matrix cumva? Ca pe acolo voiam sa merg eu iar. :)


daaaa:D ;;);;)

ma gandesc ca asa poate ma apuc si eu de fitness ;;)

anqutz 22 iun 2010 20:51:08

Re: Cum se face antrenamentul cu greutati?
 
Citat:

Anterior postat de sunshine (Post 228495)


daaaa:D ;;);;)

ma gandesc ca asa poate ma apuc si eu de fitness ;;)

As vrea sa merg si eu acolo pt ca e mai ieftina sala. :P Si ceva mai mare.

sunshine 22 iun 2010 22:01:38

Re: Cum se face antrenamentul cu greutati?
 
pai hai:D
eu merg ca e aproape de casa, si pt ca nici nu e scumpa

anqutz 22 iun 2010 22:45:40

Re: Cum se face antrenamentul cu greutati?
 
Citat:

Anterior postat de sunshine (Post 228769)
pai hai:D
eu merg ca e aproape de casa, si pt ca nici nu e scumpa

As veni macar sa vad cum e. Sa vin de maine? :-/

De mine e ceva mai departe, dar e vacanta si am suficient timp. Plus ca pe criza asta trebuie sa ma uit si la bani si e mai ieftina decat sala mea. :)

sunshine 23 iun 2010 06:33:05

Re: Cum se face antrenamentul cu greutati?
 
sa inteleg ca n ai fost niciodata acolo? sala nu este surprinzatoare..bine , dar eu nici nu ma pricep. eu azi nu pot ca lucrez pana la 20. dar pot joi dupa masa


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:24:24.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO