forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta Dukan (http://forum.slabute.ro/dieta-dukan/)
-   -   Regimul Dukan (partea 2) (http://forum.slabute.ro/dieta-dukan/regimul-dukan-partea-2-a-11141.html)

LOREDANA99 15 oct 2012 20:03:06

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
nb fetelor!:* Rozi, ia un somnifer si dormi si tu:P...eu ma apuc de dat la bicicleta...va pup

erasmine 15 oct 2012 20:19:40

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Wow....ce mult ai mai vorbit! mi-a luat ceva sa va citesc :)
Rozi stai linistita ca o sa fie bine. iti zic si eu sa beai un ceai si sa te odihnesti.
Eliza...da avem voie bors. asa am gasit pe un site dar chiar daca nu as fi gasit..nu vad de ce nu ar fi bun. e din tarate.
Sabi...bataita :) Banuiesc ca te-ai simtit bine asa ca nu mai conteaza. doar nu mergi la mama zilnic...nu?Si eu ii fac maine o vizita mamei si...sper sa nu calc stramb. acu nu mai sunt tentatii acolo.si oricum sunt la PL asa ca...poat manca niste ardei copti :d
Lori..astept sa-ti vad pozele :) Baita placuta
Codruta...spor in continuare la fripturi :d

diadora 15 oct 2012 20:30:09

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Buna seara, fetele! Acum am scos check-ul din cuptor. Este mancarica mea de maine, la servici.;););););)

rozica1965 15 oct 2012 20:37:27

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 1152855)
nb fetelor!:* Rozi, ia un somnifer si dormi si tu:P...eu ma apuc de dat la bicicleta...va pup

Vrei sa nu ma mai trezesc dimineata si sa lipsesc de la servici?:)):))Oricum,eu nu am somnifere in casa!
Biciclit placut si noapte buna!>:D<>:D<

rozica1965 15 oct 2012 20:39:00

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Citat:

Anterior postat de erasmine (Post 1152866)
Wow....ce mult ai mai vorbit! mi-a luat ceva sa va citesc :)
Rozi stai linistita ca o sa fie bine. iti zic si eu sa beai un ceai si sa te odihnesti.
Eliza...da avem voie bors. asa am gasit pe un site dar chiar daca nu as fi gasit..nu vad de ce nu ar fi bun. e din tarate.
Sabi...bataita :) Banuiesc ca te-ai simtit bine asa ca nu mai conteaza. doar nu mergi la mama zilnic...nu?Si eu ii fac maine o vizita mamei si...sper sa nu calc stramb. acu nu mai sunt tentatii acolo.si oricum sunt la PL asa ca...poat manca niste ardei copti :d
Lori..astept sa-ti vad pozele :) Baita placuta
Codruta...spor in continuare la fripturi :d

Ceaiul sveltaflor e bun pt linistire? Sau pt nelinistire?:)):))

rozica1965 15 oct 2012 20:39:56

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Citat:

Anterior postat de diadora (Post 1152872)
Buna seara, fetele! Acum am scos check-ul din cuptor. Este mancarica mea de maine, la servici.;););););)

Checul? Ce chec?:-/:-/:-/

erasmine 15 oct 2012 20:45:56

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1152879)

Ceaiul sveltaflor e bun pt linistire? Sau pt nelinistire?:)):))



Off mai Rozi.esti asa comica...:)
Am o vecina la Botosani...care cred ca e de seama ta si mereu imi amintesc de ea cand te citesc. Tare draga imi este si vecina. cand eram acasa...ne beam in fiecare dimineata cafeaua impreuna....ce vremuri! :)

rozica1965 15 oct 2012 20:48:24

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Citat:

Anterior postat de erasmine (Post 1152884)
Off mai Rozi.esti asa comica...:)
Am o vecina la Botosani...care cred ca e de seama ta si mereu imi amintesc de ea cand te citesc. Tare draga imi este si vecina. cand eram acasa...ne beam in fiecare dimineata cafeaua impreuna....ce vremuri! :)

De mai ERA draga..ce sa fac si eu? Fac haz de necaz!!!!!:)):)) Chiar,care e numele tau?

erasmine 15 oct 2012 21:13:04

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1152887)

De mai ERA draga..ce sa fac si eu? Fac haz de necaz!!!!!:)):)) Chiar,care e numele tau?


Mihaela e numele meu.Imi imaginez cam ce e in sufletul tau acu. si fratele meu e plecat si am si eu o mama acasa care mereu sta cu grija. cand a venit prima data in tara fratele meu nu i-a zis mamei ca vine...s-a trezit cu el la usa.nu stiu ce a fost in capul lui.dar intr-un fel a fost mai bine ca mami nu a stat cu grija :)

rozica1965 15 oct 2012 21:18:47

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Citat:

Anterior postat de erasmine (Post 1152895)
Mihaela e numele meu.Imi imaginez cam ce e in sufletul tau acu. si fratele meu e plecat si am si eu o mama acasa care mereu sta cu grija. cand a venit prima data in tara fratele meu nu i-a zis mamei ca vine...s-a trezit cu el la usa.nu stiu ce a fost in capul lui.dar intr-un fel a fost mai bine ca mami nu a stat cu grija :)

Anul trecut,copiii tot asa au facut.........nu mi-au zis ca sunt pe drum! Vb cu mine pe mess de pe tel si nu stiam ca vin spre tzara. In momentul cand au ajuns,eu eram la servici. Cand au aparut in fatza mea,am crezut ca fac infarct!!!!!!! In secunda aia mi s-au ingramadit in cap toate grijile ca au calatorit mii de km si eu nu am fost alaturi cu gandul de ei!!! Tremuram,radeam,plangeam,toate deodata.........nici nu stiam cum ma cheama! Chiar am fost in prag de infarct,au trecut cateva ore pana mi-am revenit!!!!!!!!!Stiu ca tot repetam ''copiii mei.......fata mea..........Doamne....sunt chiar copiii mei!!!!!!!!!''


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:49:20.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO