forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta Dukan (http://forum.slabute.ro/dieta-dukan/)
-   -   Regimul Dukan (partea 2) (http://forum.slabute.ro/dieta-dukan/regimul-dukan-partea-2-a-11141.html)

diadora 15 oct 2012 10:19:57

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Citat:

Anterior postat de Alexa I (Post 1152316)
Multumeeesc :* Sigur o sa ai si tu o surpriza cand iti repui in functiune cantarul! :)
Eu cred ca daca este rece pe gresie/parchet...bateriile se consuma mai repede. Intr-o dimineata, dupa o noapte in care geamul a fost deschis, nici mie nu imi mai mergea. L-am dus in alta camera unde era putin mai cald si functioneaza de atunci.

La diferente de temperatura...se duc naibii bateriile alea...Alta idee chiar nu am!

Oooooooooo, da????????????? Nu am stiut! Multumesc de idee! ;););););)

diadora 15 oct 2012 10:21:34

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Citat:

Anterior postat de moni30 (Post 1152320)
hello Di,
nu stiu ce sa-ti spun...al meu cantar are baterie din aia rotunda, ca un banut de 10 bani si tine fff mult...ani de zile, dar incerca, schimba bateriile si vezi...eu stiam ca si bateriile astea reincarcabile...la un moment dat trebuie sa le arunci, ca nu mai functioneaza,

Moni, baterii din alea am si eu. Plus ca am dat o gramada de bani pe ele....x-(x-(x-(x-(x-(

GCM 15 oct 2012 10:28:13

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Neata!!!eu sunt mai ”puturoasa”asta dupa o noapte criminala la munca....bine ca a trecut, mai e una!
M-am trezit presata de stomac sa fug la baie. Apoi am profitat si am suit pe cantar. Mi-a zambit frumos si eram in pijamale(de obicei ma cantaresc dezbracata)...asadar si prin urmare, astept sa ii vad ranjetul de sambata :Phttp://www.yazio.de/files/produktbil...warz-heiss.jpg

ladyamneth 15 oct 2012 10:34:32

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Citat:

Anterior postat de diadora (Post 1152383)


Oooooooooo, da????????????? Nu am stiut! Multumesc de idee! ;););););)

mi se pare ciudat ca tot aveti probleme cu bateria la cantar:-/ Cantarul meu e pe gresie mereu, il folosesc destul si totusi are bateria de cand l-am cumparat, adica acum 4-5 ani....

O saptamana minunata fetelor, sa aveti spor si sa aveti multe minusuri la cantar:D>:D<

erasmine 15 oct 2012 11:30:14

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Hello hello la toate lumea.
sa mai zic si eu de bateriile de la cantarul meu? prima data am avut niste baterii normale si m-au tinut mai mult dupa care am avut niste baterii alcaline si s-au descarcat f repede...am avut 4 cumparate si nu m-au tinut mai mult de 2 luni.acu am cumparat niste baterii normale, cred ca varta si le am deja de 3 sau 4 saptamani si inca merg.

diadora 15 oct 2012 11:34:50

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Citat:

Anterior postat de ladyamneth (Post 1152399)
mi se pare ciudat ca tot aveti probleme cu bateria la cantar:-/ Cantarul meu e pe gresie mereu, il folosesc destul si totusi are bateria de cand l-am cumparat, adica acum 4-5 ani....

O saptamana minunata fetelor, sa aveti spor si sa aveti multe minusuri la cantar:D>:D<


Buna, Teo!
Lasa ca scot eu azi bateriile, le zgandar, le scutur, scutur si cantarul, si dupa mai vedem! :)):)):)):)):))

eliza david 15 oct 2012 12:15:30

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 1152230)
azi zi de raport:D
-1,4kg\:D/\:D/

Felicitari!!! Tu esti constanta, imi place :D
Citat:

Anterior postat de erasmine (Post 1152229)
Yuhuuuu........am mai scapat de cateva sute de grame...am scazut sub 66.ma simt atata de bine. nu vreau sa spuneti ca ma laud (ca nu am cu ce) dar ma bucur , ma bucur alalturi de voi. acu ce sa fac? azi ar trebui sa incep PL....mmmmm...nu prea-mi vine cand vad rezultate :)

Cum nu ai cu ce? Orice scadere e scadere! Felicitari!!
Citat:

Anterior postat de Alexa I (Post 1152301)
Neata fetelor! :-)
Astazi cantarul mi-a facut o super supriza: in sfarsit am depasit pragul de 51kg.
Prietenul meu este plecat de o luna si jumatate din tara si se intoarce peste o luna. Mai am 2.9kg de dat jos si as vrea sa le dau jos pana vine inapoi, asa ca sa-i fac o surpriza :-)

Sper ca cele 4 saptamani pe care le mai am sa fie cat de cat suficiente pentru cele aproape 3 kg de dat jos...

Va pup si va doresc o super saptamana! :-)

Felicitari si tie! Eu cred ca e posibil sa scapi de ele si chiar daca nu de toate, oricum te vei apropia foarte mult. Si nu cred ca prietenul tau va veni cu cantarul :)) sa te cantareasca :D

eliza david 15 oct 2012 12:16:40

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Eu nu stiu ce am, de vreo 5 zile mi-e greata in continuu, sunt deranjata la burta, am ameteli si ma doare stomacul. N-am dormit deloc azi noapte pt ca-mi venea sa vars... De la ce naiba poate fi?
N-am mancat nimic dubios...

azra 15 oct 2012 12:21:24

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Citat:

Anterior postat de Alexa I (Post 1152312)
Multumesc frumos! Asemenea! :*

Citat:

Anterior postat de Danutzza (Post 1152314)
felicitari[*1*][*66*]tine-o tot asa:-*

Citat:

Anterior postat de eliza david (Post 1152494)

Felicitari!!! Tu esti constanta, imi place :D


va multumesc fetelor>:D<>:D<

azra 15 oct 2012 12:25:18

Re: Regimul Dukan (partea 2)
 
Citat:

Anterior postat de eliza david (Post 1152497)
Eu nu stiu ce am, de vreo 5 zile mi-e greata in continuu, sunt deranjata la burta, am ameteli si ma doare stomacul. N-am dormit deloc azi noapte pt ca-mi venea sa vars... De la ce naiba poate fi?
N-am mancat nimic dubios...

imi pare rau ca nu te simti bine,
pai daca esti deranjata la burtica nu bei multa apa?ca e posibil sa te deshidratezi si de acolo sa apara si ameteli..multa sanatate>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:40:50.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO