forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta South Beach (http://forum.slabute.ro/dieta-south-beach/)
-   -   Dieta South Beach faza I (etajul 2) (http://forum.slabute.ro/dieta-south-beach/dieta-south-beach-faza-i-etajul-2-a-7507.html)

LicuriciColorat 17 feb 2011 20:05:31

Re: Dieta South Beach faza I (etajul 2)
 
Ziua 4:
Dimi:
-iaurt+psyllium
-branza dulce,branza feta
-castravete
-1felie sunca pui+1 bucatica piept pui

Gust:
-alune(cam multicele:-s)

Pranz:
-salata de vinete(putina maioneza)+branza
-un ou fiert
-castravete murat

Gustare:
-seminte albe(si astea cam multe:-s)

Cina:
-iaurt

Sport:
-1h si 10min sala
-25min tae-bo

ylla 17 feb 2011 20:20:40

Re: Dieta South Beach faza I (etajul 2)
 
Licu..fructoza..eu am dat 16 lei pe ea la kaufland..e intr-o cutie galben..ce ai vazut tu ca carrefour este zahar bio..obtinut din trestie cultivata bio cred...neaparat sa ne zici si noua reteta de budinca amaruie..si copii mei papa finetti pe paine..si eu o tai din bucatarie..desi eu le oun pe paine..ma sterg repede pe maini si plec

ylla 17 feb 2011 20:26:59

Re: Dieta South Beach faza I (etajul 2)
 
mda Licu..mai ai putin:x..eu o gramadaaa..multe kg si multaa grasime pe burtica si picioare

patratel 17 feb 2011 21:46:38

Re: Dieta South Beach faza I (etajul 2)
 
Citat:

Anterior postat de lamaitza (Post 530846)
felicitari patratel>:D<...oh -8 cm la sold, cu faza 1 le-ai dat jos? :>

da da sii cu putin sport facut acasa

patratel 17 feb 2011 21:47:30

Re: Dieta South Beach faza I (etajul 2)
 
acum sunt curioasa sa vad maine cantarul... ma cantaresc in cazul in care pot sa merg la baie... ca de 3 zile iarasi pauza si nu vreau sa raman dezamagita

LicuriciColorat 17 feb 2011 22:10:12

Re: Dieta South Beach faza I (etajul 2)
 
Citat:

Anterior postat de ylla (Post 530940)
Licu..fructoza..eu am dat 16 lei pe ea la kaufland..e intr-o cutie galben..ce ai vazut tu ca carrefour este zahar bio..obtinut din trestie cultivata bio cred...neaparat sa ne zici si noua reteta de budinca amaruie..si copii mei papa finetti pe paine..si eu o tai din bucatarie..desi eu le oun pe paine..ma sterg repede pe maini si plec

Citat:

Anterior postat de ylla (Post 530950)
mda Licu..mai ai putin:x..eu o gramadaaa..multe kg si multaa grasime pe burtica si picioare

daa m'am documentat dupa ce am citit
si am vazut ce e zaharul bio:)))
daca iasa buna va zic cum am facut'o:))),doar ca fara strop de zahar o sa fie amara tare da nah,ca o cioco amaruie:)))
ahh eu ador finetti sau orce e cu cioco:)),azi am refuzat o gramada de bunatati cu cioco pff

ehh teoretic mai am 2kg:)),practic mai am vreo 4-5 sa ma simt eu impacata:))),dar sa vad deocamdata cum merge treaba:)))
o sa se duca grasimea cu timpu si daca te tii de treaba mai repede decat crezi>:D<

adriana21 18 feb 2011 09:01:41

Re: Dieta South Beach faza I (etajul 2)
 
Neata fetele mele!!!>:D<Vad ca la voi merge bine treaba!!!Bravo!!;)Eu m-am cantarit azi dimineata si am dat jos vreo 200gr,dar am dat si centimetri ,nu mai stiu de unde ca nu mi-am notat, ca azi nu e zi de cantar nici de masuratori,doar duminica!!!Pana atunci sper sa ajung la 57,5 kg...Nu am fost prea stricta zilele astea si se vede la cantar,important e ca am dat un pic jos, nu am pus inapoi...:D
Va pup si ve doresc o zi minunata!!!:)

patratel 18 feb 2011 09:26:11

Re: Dieta South Beach faza I (etajul 2)
 
neatza si de la noi.... imediat sar si eu pe cantar si raportez daca am slsbit ceva

ylla 18 feb 2011 09:35:31

Re: Dieta South Beach faza I (etajul 2)
 
Neatzaaaaaaaaaaaa..yuppyy..Nici la mine nu e zi de cantar..dar de vreme ce m-am bucurat de tranzit dis de dimineata, am zis ca sa ma urc si pe cantar..51.7..IUBESC SB 1..si sportul ca in ultimile 2 zile am combinat nivelul 3 al lui Jillian Michaels 30 days shred cu 20-25 de minute de exercitii pt coapse..sper sa o tin asa 10 zile fara pauza si apoi ma masor
Sunt asa fericita fetelor :))))))))))))

adriana21 18 feb 2011 09:43:47

Re: Dieta South Beach faza I (etajul 2)
 
Citat:

Anterior postat de ylla (Post 531495)
Neatzaaaaaaaaaaaa..yuppyy..Nici la mine nu e zi de cantar..dar de vreme ce m-am bucurat de tranzit dis de dimineata, am zis ca sa ma urc si pe cantar..51.7..IUBESC SB 1..si sportul ca in ultimile 2 zile am combinat nivelul 3 al lui Jillian Michaels 30 days shred cu 20-25 de minute de exercitii pt coapse..sper sa o tin asa 10 zile fara pauza si apoi ma masor
Sunt asa fericita fetelor :))))))))))))

Felicitari!!!!Tine-o tot asa!!!!!;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:09:06.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO