forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale de mentinere (http://forum.slabute.ro/jurnale-mentinere/)
-   -   Jurnal de mentinere - WhiteAngel (http://forum.slabute.ro/jurnale-mentinere/jurnal-mentinere-whiteangel-11857.html)

Adina14 22 dec 2012 15:29:19

Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel
 
Citat:

Anterior postat de WhiteAngel (Post 1193677)
mornin` girls >:D<
nu prea mai intru asa des acum, cand sunt la bunica :D imi gasesc ocupatie pe aici prin casa si deh, nu prea stau la pc :P

si la noi a mai nins, insa nu foarte mult si acum este iar frig .. :( mi`as dorii sa ninga de craciun :x

cadouri nu am cumparat .. trebuia decat unei prietene sa`i iau ceva micut si simbolic, ca asa ne`a ramas vorba .. dar vad eu cand ii iau :D de restul nici nu prea ma intereseaza, ca m`am saturat sa fac mereu cadouri :) in familie nu stau eu sa le cumpar bunicilor sau matusii :)) nu e destul ca le fac prajiturile? :>
tu ai luat ceva cadouri? :)

Cum iti petreci timpul? Iti place sa stai la bunica? >:D<
Citat:

Anterior postat de WhiteAngel (Post 1193687)
cele mai frumoase prajitureleee .. sa vina mosu` :x

http://data.whicdn.com/images/450636...yI_c_large.jpg

Daaaa :x Tin minte ca era mai de mult o reclama la televizor de la dr oetker cu niste prajiturele facute ceva in genul asta...niste capsuni cu frisca si fete haioase!
Apropo, ai vreun model de manichiura speciala pentru sarbatori? ;;)

WhiteAngel 22 dec 2012 16:48:00

Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel
 
Citat:

Anterior postat de coco23 (Post 1193702)
Haioase prajiturile tale:) da, am cumparat o cana personalizata, creme, parfumuri, chestii feminine:)

Daca nu mai treci pe aici, iti urez sarbatori fericite! sa pui poze cu praji facute de tine!

aaa, stai calma ca mai trec, cum sa nu >:D< doar ca nu prea mai stau asa mult la pc .. cred ca 2-max 3 ore
am luat aparatul si acum am constientizat ca nu am luat si cablul de date :-L oricum voi mai trece pe la mine pe acasa si il voi lua :P

Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 1193736)

Cum iti petreci timpul? Iti place sa stai la bunica? >:D<

Daaaa :x Tin minte ca era mai de mult o reclama la televizor de la dr oetker cu niste prajiturele facute ceva in genul asta...niste capsuni cu frisca si fete haioase!
Apropo, ai vreun model de manichiura speciala pentru sarbatori? ;;)

dap imi place .. cu mici exceptii cand incep ele sa ma enerveze din cauza unor principii de`ale lor fara nicio logica .. deh, fiecare cu gargaunii lui :)
momentan nu m`am gandit la manichiura, dar sigur o voi face .. nu stiu cum de nu i`am dat asa multa importanta :-? ca`s innebunita de tot felul de modele pe unghii :))

am si o veste tare proasta la care chiar nu m`as fi asteptat !! practic, in momentul de fata nu mai am unde sa fac revelionul :|
chiar nu ma asteptam la asa ceva .. din partea celor cu care planificasem ! sii sa va si povestesc .. deci eu oriunde m`as duce il fac cu prietena asta despre care m`ati tot auzit ca vorbesc .. ca ma mai duc pe la ea, vine pe la mine, etc :)
noi vorbisem cu niste prieteni .. mai vechi asa .. in special unul din ei, pe care il cunosc de vreo 4 ani .. si baiatul asta noua ne`a tot zis ca el vrea prietena de revelion, a tot incercat sa`si faca dar nicio relatie nu rezista si se plangea pe la noi .. pana acum cateva seri cand ii zice fetei asteia dak vrea sa fie prietena lui de revelion :| normal ca ea a ramas masca si a incercat sa`i explice .. dupaia a dat`o la intors ca nu doar de rev, ca lui ii place de mai mult timp de ea si etc. .. iar din seara aceea nu a mai intrat pe mess, facebook, nu ne`a mai sunat, la telefon nu a mai raspuns .. si ma trezesc astazi cu un telefon de la baiatul la care trebuia sa facem acasa, si`mi zice ca nu mai facem revelionul pt ca prietenul asta cu inca unul au plecat in franta la un tovaras :|
nu vi se pare ceva dubios?? adik din seara aia nu a mai dat niciun semn de viata si acum e in franta ??? chiar asa a ajuns lumea asta ? :|:|

Adina14 22 dec 2012 17:40:35

Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel
 
Citat:

Anterior postat de WhiteAngel (Post 1193749)
aaa, stai calma ca mai trec, cum sa nu >:D< doar ca nu prea mai stau asa mult la pc .. cred ca 2-max 3 ore
am luat aparatul si acum am constientizat ca nu am luat si cablul de date :-L oricum voi mai trece pe la mine pe acasa si il voi lua :P



dap imi place .. cu mici exceptii cand incep ele sa ma enerveze din cauza unor principii de`ale lor fara nicio logica .. deh, fiecare cu gargaunii lui :)
momentan nu m`am gandit la manichiura, dar sigur o voi face .. nu stiu cum de nu i`am dat asa multa importanta :-? ca`s innebunita de tot felul de modele pe unghii :))

am si o veste tare proasta la care chiar nu m`as fi asteptat !! practic, in momentul de fata nu mai am unde sa fac revelionul :|
chiar nu ma asteptam la asa ceva .. din partea celor cu care planificasem ! sii sa va si povestesc .. deci eu oriunde m`as duce il fac cu prietena asta despre care m`ati tot auzit ca vorbesc .. ca ma mai duc pe la ea, vine pe la mine, etc :)
noi vorbisem cu niste prieteni .. mai vechi asa .. in special unul din ei, pe care il cunosc de vreo 4 ani .. si baiatul asta noua ne`a tot zis ca el vrea prietena de revelion, a tot incercat sa`si faca dar nicio relatie nu rezista si se plangea pe la noi .. pana acum cateva seri cand ii zice fetei asteia dak vrea sa fie prietena lui de revelion :| normal ca ea a ramas masca si a incercat sa`i explice .. dupaia a dat`o la intors ca nu doar de rev, ca lui ii place de mai mult timp de ea si etc. .. iar din seara aceea nu a mai intrat pe mess, facebook, nu ne`a mai sunat, la telefon nu a mai raspuns .. si ma trezesc astazi cu un telefon de la baiatul la care trebuia sa facem acasa, si`mi zice ca nu mai facem revelionul pt ca prietenul asta cu inca unul au plecat in franta la un tovaras :|
nu vi se pare ceva dubios?? adik din seara aia nu a mai dat niciun semn de viata si acum e in franta ??? chiar asa a ajuns lumea asta ? :|:|

Principii legate tot de alimentatie?
E foarte ciudat ce ne.ai povestit :| Parca imi vine greu sa cred... Niciodata nu am inteles ideea asta fixista a unora de a fi in premananta combinati cu cate cineva.
Cu colegii nu ati stabilit nimic asa, de party ca de revelion?:)

LOREDANA99 23 dec 2012 19:08:32

Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel
 
Craciun fericit!>:D<
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphoto...50365375_n.jpg

WhiteAngel 24 dec 2012 18:46:46

Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel
 
multumesc mult loredana ! >:D<
va urez la toate un Craciun cat mai frumos, plin de fericire si pace alaturi de cei dragi >:D< :-*:-*

eu azi am facut prajitura, ieri cozonaceii .. iar fetele au terminat cu toate pregatirile :D sarmale, lebar si jumari ;)) maine fripturica :) pui umplut cu mere :>

Adina14 24 dec 2012 20:53:41

Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel
 
Citat:

Anterior postat de WhiteAngel (Post 1194099)
multumesc mult loredana ! >:D<
va urez la toate un Craciun cat mai frumos, plin de fericire si pace alaturi de cei dragi >:D< :-*:-*

eu azi am facut prajitura, ieri cozonaceii .. iar fetele au terminat cu toate pregatirile :D sarmale, lebar si jumari ;)) maine fripturica :) pui umplut cu mere :>

Hihi pari destul de fericita si asta ma bucura mult >:D< Craciun fericit, draga mea !:-*

mihaela01 25 dec 2012 09:55:18

Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel
 
Craciun Fericit Roberta!:-*
http://fansf.files.wordpress.com/201...un_fericit.jpg

coco23 25 dec 2012 13:57:33

Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel
 
Craciun plin de bucurii si de bunatati:)!

Adina14 01 ian 2013 10:46:49

Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel
 
La multi ani, draga mea, ca tot nu am vorbit pana acum ! >:D< Primul mesaj pe 2013!!!!!!!!!!!!! Te astept pe aici sa ne mai povestim...sper ca te.ai distrat in tot acest timp! http://data.whicdn.com/images/477852..._500_large.jpg

coco23 01 ian 2013 16:52:16

Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel
 
Ce zici nou in anul asta? :) te-ai distrat de Anul Nou? pupicei!


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:19:23.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO