View Single Post
  #27 (permalink)  
Vechi 19 sep 2009, 22:36:16
mishutza's Avatar
mishutza mishutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 26 apr 2009
Locaţie: Arad, Romania
Dieta: cu buruieni :)
Date: 160cm, 86.5kg
Mesaje: 5.193
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 23 ori in 12 mesaje
Implicit Re: Cum putem scapa de constipatie?

Si mananca o saptamana zilnic,nu doua zile si gata.Apoi,cat mai multe legume.Sau macar 2 rosii si jumate de ardei pe zi.Eu beau seara 500 grame de iaurt simplu acru cand am probleme.A doua zi e rezolvata problema.
Nush cu apa cum e,ca eu de obicei beau apa,si nu a reusit sa vad nici o legatura intrea ea si mers la baie.
Acum,am vreo 3 zile de cand mananc paine de cereale.Aporpo,ai foarte multa paine alba in meniu,incearca sa o scoti si sa o inlocuiesti cu asta de iti spun eu.Deci,e painea aceea neagra,usor acruta,umeda si care se rupe foarte usor.E numai din cereale,nu are faina aproape deloc in ea.Sa iti spun cat de des merg la baie?De cate ori mananc,cel putin asa a fost azi si ieri.Intr-adevar ,zilele trecute avusesem o problema cu merusl,din nou.Acum recuperez,hihiih
mishutza, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
mishutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2320 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1803 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1029 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat