View Single Post
  #31 (permalink)  
Vechi 28 aug 2009, 20:22:38
mishutza's Avatar
mishutza mishutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 26 apr 2009
Locaţie: Arad, Romania
Dieta: cu buruieni :)
Date: 160cm, 86.5kg
Mesaje: 5.193
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 23 ori in 12 mesaje
Implicit Re: La o vorba pe inserat

Caini Slabutule,multi si damblagiti toti,unul mai tampit ca celalalt si papagali.De fapt urasc papagalii,mi-a cumparat tata sa am si eu animal,si s-a indragostit el de ei.As ca aveam si cate 30 odata,ca faceau oua si puisi apoi ii vindea.Si eu faceam curat dupa ei.Ii mai scapam din cand in cand pe geamSi acum tot bat apropoul sa primesc un pugs de ziua mea in cutie de cadou.Am vrut sa ne luam in ianuarie un boxer,apoi am ajuns la concluzia ca nu avem timp de el,as chinui animalul sa il las acasa 12 ore pe zi.Plus ca un boxer are atata energie.Dar odata si odata imi iau eu,cand ma decid sa fac un copil imi iau si boxer.Decamdata ma multumesc cu un pugs,ca ala va fi mic,obez si puturos ca noi
mishutza, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
mishutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2320 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1803 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1029 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat