View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 23 ian 2011, 23:56:48
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Alexa

Citat:
Anterior postat de alexa96 Vezi mesajul
Bine v-am gasit! Din pacte eu nu prea mananc sanatos, mai mult pe apucate pt ca invat mult la scoala si sunt dupa-amiaza deci nu prea mananc timp de 6 ore nimic( stiu ca nu e bine dar nu stiu ce as putea manca la scoala ).Sport 1 data pe saptamana cand am ora in rest spre marea mea rusine nu prea fac.Am o bicicleta acasa (pe care mai ma urc cand imi amintesc) doar ca am inteles de la o prietena ca face corpul urat sau ceva de genul desi nu prea mi-a venit a crede.Voi ce spuneti cam ce ar trebui sa fac?Totusi vreau sa ma descurc bine la scoala...
Si nu iti poti lua pachetele la scoala? Idei de pachetel pentru la scoala/facultate
Nu esti singura cu scoala/job sau familie, dar trebui sa gasesti solutii si in situatia ta, ele exista, trebuie doar sa iti doresti sa le gasesti

Sunt sigura ca poti aloca 30 minute pe zi pentru putina miscare.

Nu stiu de unde are prietena ta acele informatii, dar sunt gresite. Bicicleta este buna. Facuta la treapta de dificultate zero.

Tu ar trebui sa ne spui ce vrei sa faci.

Motive se pot gasi oricand, mai important este sa iti gandesti in asa fel timpul incat sa reusesti sa faci sport si sa fii buna si la scoala..
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii

Ultima dată editat de Slabuta; 23 ian 2011 at 23:59:18.