Subiect: Jurnal Mika
View Single Post
  #4415 (permalink)  
Vechi 01 dec 2011, 18:43:50
mika_me's Avatar
mika_me mika_me este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 25 aug 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Hipocalorica
Date: 162cm, 76.9kg
Mesaje: 6.209
Aprecieri acordate: 306
Am fost apreciat(a) de 1.091 ori in 480 mesaje
Implicit Re: Jurnal Mika

Citat:
Anterior postat de mayya Vezi mesajul
Nu trebuie sa pui la suflet orice cuvant aruncat aiurea la nervi,intre voi oricum e o relatie speciala iar tu singurica ai stiut ca nu iti va fi bine mereu(fiind plecat),esti ft tanara inca nimic nu e batut in cuie...eu nici acum nu sunt sigura ca al meu iubit este barbatul vietii fiindca avem multe puncte necomune el aspira catre distractie ,desi are 30 ani,eu vreau ceva linistit serios sa cumpar un obiect nou in casa chit ca bem apa si mancam paine goala dar sa simti eu ca se merita eforturile......e dificil cateodata
da, stiu..de cate ori imi spun ca o sa fac in asa fel sa nu imi mai pese..dar de unde???imi pasa, de orice nimic..pe cand lui, lui nu-i pasa de maruntisuri...o sa fie bien stiu..orice relatie are suisurile si coborasurile ei, dar..e aiurea tare cand ne certam a telefon sau pe net..adica atunci cand e plecat..parca e mai dureros..

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul
Hello Mikule
Ma bucur ca te-ai intors Am fost si eu plecata 10 zile si mi-a fost dor de slabute
Sa nu pui la suflet chiar orice, ca bine zice mayya...
acum stiu ca e usor de zis si greu de facut.
Sper ca esti bine si e doar asa pe moment supararea
Te pup
Buna Andra!:*..ma bucur sa te „vad”..da, stiu ca e trecator...dar nah, pe moment doare..si eu sunt o fiinta tare sensibila cand vinevorba de relatia asta, si sunt sentimentala..si de multe ori mi-as dori sa nu mai fiu asa..ca risc sa fiu luata de prostuta..cand vine vorba de orice altceva..sunt orgolioasa din cale afara, dar cand el ma supara, parca icacerul pe mine..oricat as incerca sa ascund si sa ma prefac c e bine totul, n-am cum..cand ma cert cu el, se citeste pe fata mea, in gesturile mele..pff..e greu
__________________


Jurnal 2019

Jurnalul meu

Jurnal 2014

Primul meu jurnal 2009

11.05.2020 - 109.5 kg (sarcina 39 saptamani)
02.02.2021 - 104.5 kg (ziua in care am decis ca sunt totusi prea tanara sa port 50 kg in plus)
16.04.2021 - 85.7 kg
05.06.2021 - 79.2 kg
25.07.2021 - 74.7 kg
26.09.2021 - 69.9 kg
28.11.2021 - 65 kg
mika_me, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2237 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1720 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1204 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]