Subiect: Jurnal Karemina
View Single Post
  #476 (permalink)  
Vechi 20 apr 2010, 12:42:28
mika_me's Avatar
mika_me mika_me este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 25 aug 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Hipocalorica
Date: 162cm, 76.9kg
Mesaje: 6.209
Aprecieri acordate: 306
Am fost apreciat(a) de 1.091 ori in 480 mesaje
Implicit Re: Jurnal Karemina

Citat:
Anterior postat de Sabine_28 Vezi mesajul
Off, acum vad ce patanii ai, si inca din primele zile...ce o sa te faci dupa 3 luni? Intr-un fel e bine sa fie putin gelos, inseamna ca-i pasaa, dar ce e mult strica
Eu zic ca isi va reveni pe parcurs....stii ce e ciudat ? ca de obicei e gelos cel care ramane ( tu in cazul asta), dar vad ca la voi e invers

Pupici si nu mai fii suparata!
da da...asa e de obicei...o stiu..am trait-o pe pielea mea...
pentru ca logic..eu daca ies aici undeva cu unul....am sanse..indiferent cat de mici, sa fiu vazuta de un cunoscut al iubitului...
pe cand el acolo, la atatea mii de km...am eu d eunde sa stiu ce face?pot eu sa aflu?nu, normal ca nu...
de aia am si renuntat sa imi mai fac probleme..pentru ca daca e s ama insele...o s ava face...indiferent ca sunt sau nu sunt geloasa...
se spune ca ce nu stii..nu te raneste...
dar daca vreodata in viata asta aflu ceva de genul..s-a terminat..fara cale de intoarcere...
chit de as afla peste 5 anid e acum incolo ca m-a inselat perioada asta..l-as parasi...e singurul lucrur pe care nu-l iert...sub nicio forma...
pentru ca sutn de parere ca odata ce te-ai dus cu altcineva, clar, cel d elanga nu te mai multumea...si apoi...faza cu :barbatii sunt mai predispusi spre inselat...au instinctuld e reproducere mai dezvoltat...nu dau doi bani...nu suntem animale...suntem oameni si avem capacitatea de a ne stapani
daca sutn fata..ast anu inseamna ca nu am si eu nevoi...dar asta nici nu inseamna ca o sa ma duc cu altul...ca sa scap de "tensiune"
__________________


Jurnal 2019

Jurnalul meu

Jurnal 2014

Primul meu jurnal 2009

11.05.2020 - 109.5 kg (sarcina 39 saptamani)
02.02.2021 - 104.5 kg (ziua in care am decis ca sunt totusi prea tanara sa port 50 kg in plus)
16.04.2021 - 85.7 kg
05.06.2021 - 79.2 kg
25.07.2021 - 74.7 kg
26.09.2021 - 69.9 kg
28.11.2021 - 65 kg
mika_me, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2237 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1720 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1204 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]