View Single Post
  #4842 (permalink)  
Vechi 18 mai 2014, 19:29:34
anqutz's Avatar
anqutz anqutz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 35
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul
Daaa bunatati.. mai ales dulciurile care troneaza in bucatarie
Iti zic eu ce te-a oprit sa nu-l iei.. faptul ca costa 16 lei!! cu banii astia iti iei la legume mama!!

Ieri am fost un pic mai bine, m-a ajutat sportul facut dimineata la 07:15
Plus ca am bagat multa lamaie, niste pastile naturiste.. Ma mai doare putin in gat dar e ok, suportabil..
Cat despre odihna nici vorba
Ieri am fost la ziua unui coleg si am stat pana la 1:30, dimineata m-am trezit la 06:30 ca trebuia sa il ajut pe tata la ceva, adica inca il mai ajut..
La 13:00 ma duc la sport.. Sper sa tina energia cu mine Mananc si eu ceva constent inainte cu 2 ore, mai iau o banana si ma energizez eu..
Nu m-am inscris la un curs anume, cursurile sunt deschise tuturor.. probabil ca nu au multi voluntari
Pe mine m-a sunat anrenoarea aseara si mi-a zis la 13:00 sa fiu acolo ca va fi un curs tinut de sala aia noua care se deschide, vine si ea.. nDeci va fi distractie maxima!
Ar fi bine sa nu im i iau multi bani la mine ca o sa fie si standuri de echipamente fitness si nu stiu daca ma pot abtine sa nu iau ceva..

Pupici draga mea! Weekend frumos!
Hey! Ei lasa, dau 16 lei pe alte prostii fara remuscari. De banii pe care i-am lasat in club vineri seara (pe apa plata si cola 0, nu m-am atins de alcool), imi luam sparanghel sa imi iasa si pe nas. Chiar ma gandeam, acum 3 zile am luat 2 cartofi dulci si am dat 4,4 lei pe ei, dar imi era pofta. Daca voiam o ciocolata sau 2 doze de cola tot atatia bani dadeam. Asta pt ca la noi sunt obscen de scumpi...

Dar revenind... Cum a fost? La ce cursuri ai fost? Ce ti-ai luat misto?
Acest membru apreciaza mesajul lui anqutz:
Kclaudyia (19 mai 2014)