Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #5088 (permalink)  
Vechi 24 mai 2012, 10:13:42
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de bzzz Vezi mesajul

Hai ca mai facut sa rad.... Tin sa te anunt ca nu ai puteri paranorlame cata este exact pe dos Este brunet cu ochii caprui inchis, aproape negri ..creol...deci deloc asa cum l-ai visat ma bucr ca ne-ai vista..inseamna ca te-ai gandit la noi.. sau nu stiu..poate din cauza ca am tot vb in ultimul timp... si eu am inceput saptamana bine.. Cu lucrul... acasa ne-am apucat de zugravit..trebuie sa facem incet incet frumos..ca sa fie frumos la nunta.. Atat de tare ma bucur pt tine ca faci exact ceea ce iti place.... Mi-as dori atat de mult sa am si eu ceva care sa zic da asta mi-ar place sa fac... si sa pot face zilnic cu drag acel lucru... e minunat sa faci zilnic ceea ce iti place... esti o persoana foarteeeee fericita Tu zilnic mergi cu drag la munca ma bucur ca ti-ai luat internet prin stick...de la ce?ca alea de la telefonie mobila nu sunt ft ok..iti spun asta ca stiu din surse sigure.. dar poate tu ai noroc de o conexiune ft buna..ca depinde ft atre de zona.. Nu am mai facut mai nimic..ieri m-am prostit cu deliutza..sa ma machiez..ea s-a machiat sa-mi arate un machiaj..si am spus sa incerc si eu..binentales nu e un machiaj de nunta....nici pe departe dar e primul meu machiaj indraznet sa zic asa..nu m-am machiar nicodata cu atata culoare si asa puternic... o zi minunata in continuare ....
Citat:
Anterior postat de bzzz Vezi mesajul
Hai ca dau fuga repede prin albumul tau.... Bravo ca ai terminat si ca in sfarsit te-ai odihnit O zi minunata iti doresc.... si odihneste-te ca ai nevoie de odihna.... dupa tot efortul depus meriti si rasplata Sunt curioasa cum a iesit desi sunt convinsa ca e minunata te imbratisez cu mult mult drag
Citat:
Anterior postat de bzzz Vezi mesajul
Pai iti doresc un weekend relaxant.... Asteptam poze de la marea mutare te pup si te imbratisez cu drag
Buna draga Andreea

Nu m-am tinut de cuvant cu raspunsul, il scriu abia acum. Au aparut altele si iar am fost plecata de acasa, iar ieri m-am pus la somnic la ora 10, nu mai puteam de oboseala si ce bine am dormit

Ma intristeaza vremea posomorata, nu stiu cum este la voi, dar in Bucuresti e a doua saptamana de ploaie. Nici nu poti sa iesi linistit din casa, daca ai uitat umbrela, trebuie sa iti asumi faptul ca te vei intoarce acasa ud

Sa stii ca eu chiar ma gandesc la tine si la restul fetelor din comunitate, care mi-au intrat la inima , mi-ati lipsit enorm, am senzatia ca am lipsit un an, nu o saptamana.
V-am mai citit printre picaturi, dar de azi vreau sa ma pun la curent cu toate. Urmeaza o perioada linistita. Mi-a mai ramas doar mutarea mobilierului la atelier, pe care nicidecum nu o pot face din cauza ploilor, dar aceasta nu este o problema atat de mare, voi face mutarea cand se face mai frumos.

Eu mi-am luat internet de la vodafone, atelierul este in centrul Bucurestiului si au acoperire foarte buna acolo. Acum, am descoperit ca in zona exista o retea de internet si cred ca o sa ma conectez la ei.

Am vazut pozisoarele tale si mi-au placut foarte mult, Deliutza este foarte talentata si ar trebui sa isi dezvolte aptitudinile, eventual sa faca o scoala si sa devina un make-up artist.

Cum stati cu zugravitul? Ati terminat? Mai este inca foarte putin pana la marele eveniment Cum te descurci cu emotiile?

Eh lasa, erau prea multe pe capul meu, daca aveam si puteri paranormale mai bine asa. Imaginatia mea si-a facut treaba si a creionat pe iubitul tau cum a vrut ea, nu cum este

Te pup
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat