View Single Post
  #544 (permalink)  
Vechi 19 ian 2011, 14:56:49
mishutza's Avatar
mishutza mishutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 26 apr 2009
Locaţie: Arad, Romania
Dieta: cu buruieni :)
Date: 160cm, 86.5kg
Mesaje: 5.193
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 23 ori in 12 mesaje
Implicit Re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati

Citat:
Anterior postat de Cintya Vezi mesajul
Anes sau mishutza .. am scris si intr`un post anterior dar probabil nu ati vazut. Nu vreti sa formam si noi un grup de fete constiincioase si sa concuram si noi la noul concurs - " Slabute de Pasti" ? Zic Anes sau Mishutza pentru ca voi puteti fi lideri Cred ca motivatia ar fi dubla.. continuam concursul nostru sa reusim sa incapem in blugi si ne inscriem si in concursul initiat de slabuta, ca un grup unit si pus pe treaba
Cintya,nici eu nu am nici timp nici chef.Am participat la concursurile Salbuteti demultttt,cand eram tanara,heheheh,si nu ma tin balamalele.Plus ca eu nu imi calculez caloriile.Dar poti sa participi tu in numele nostru si noi iti facem valuri si te incurajam sa ne reprezinti frumos.
mishutza, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
mishutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2320 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1803 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1029 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat