View Single Post
  #55 (permalink)  
Vechi 23 aug 2010, 13:07:13
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: "Slabute" si la 50 de ani ;)

Citat:
Anterior postat de maya57 Vezi mesajul
servus la toata lumea
a, aterizat bunica ...adica eu cu cele 90 de kile ale mele ...nu ati simtit ca s-a cutremurat forumul?
si lasind gluma la o parte ...sunt bucuroasa ca am gasit forumul ...cred ca am scris si ieri despre asta ...dar no, pot sa ma repet ...nu?
in primul si primul rind nu stiu sa-mi calculez caloriile, apoi nu ma descurc sa caut pe forum o reteta de slabit (sau nu trebuie ? primesc ceva sfaturi?) si trebuie sa spun ca de simbata nu mai fumez ...sa nu ridicati din sprincene ca e totusi ceva ...fumez de la 18 ani si acum am bine mersi ....57 si daca reusesc sa nu mai iau tigara ...sigur iau in greutate ...si mai asta imi lipseste pe linga cite kile am .
va tuc si poate primesc si eu un semn de la cineva
Nu am simtit nimic Maya

Ne bucuram ca iti place printre noi
Ca sa iti calculezi caloriile pentru ceea ce papi, folosesti acest calculator nutritional Calculator calorii, calculator nutritional - Calorii.Slabute.ro

Iti las si explicatii suplimentare despre ce poate face acest calculator Cum se foloseste calculatorul de calorii?

Legat de retete de slabit, aici e mai delicat.
Ar fi bine sa ne spui ce mananci in prezent, cum iti organizezi mancarica pe mese.... si vom incerca sa te sfatuim in legatura cu dieta ta
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat