View Single Post
  #5917 (permalink)  
Vechi 18 feb 2013, 22:34:44
Q88's Avatar
Q88 Q88 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 20 ian 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Montignac
Date: 167cm, 61.1kg
Mesaje: 3.888
Aprecieri acordate: 3.738
Am fost apreciat(a) de 3.920 ori in 2.164 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Flori si eu am aceeasi rugaminte catre Ame, la fel ca si tine.
Pe mine ma relaxeaza si ma binedispune sa intru sa va citesc. Imi pare rau cand nu vad activitate.
Nu vreau sa dramatizez si nu stiu daca e ok sau nu, dar doar voi imi sunteti "aproape" (asa virtual).
Sunt intr-o perioada in care lupt pentru cariera mea. Si am sacrificat si sacrific tot pentru scopul meu.
M-am retras, nu am o viata sociala si stau toata ziua cu nasul in carti. Despre examenul care ma asteapta inclusiv profesorii din facultate mi-au spus ca e "draconic", dar e VISUL meu de cand eram un copil de 11 ani.
am renuntat la prieteni si la orice activitati care poate sunt normale pentru o tanara de 24 de ani (pana la 25 mai am o luna si o saptamana si nu se pune), tocmai pentru a imi construi o cariera.
Am 2 obiective de atins: cariera mea si corpul pe care mi-l doresc.
Timpul meu e atat de limitat incat mi-am impus sa imi fac prieteni cu care sa am interese comune.
Pentru cariera mea fac schimb de opinii pe un alt forum, iar pentru silueta mea v-am gasit pe voi.
Nu am exagerat cu nimic cand am recomandat acest site si altor persoane. Aici am gasit persoane deosebite, calde si dispuse sa sara in ajutor, pe scurt, v-am gasit pe voi.
__________________
Un om de succes este acela care poate construi o fundație solidă cu cărămizile pe care alții le aruncă în el.
Nu este niciodată prea târziu să te reinventezi 30+
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...ml#post1443416
Răspuns cu citat
Urmatorii 5 membri au apreciat mesajul lui Q88:
floricica0vesela (18 feb 2013), laurra (19 feb 2013), lidiuta (19 feb 2013), margutza (19 feb 2013), VAmedeea (19 feb 2013)