forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Sport (http://forum.slabute.ro/sport/)
-   -   Adunarea biciclistelor de casa ;)) (http://forum.slabute.ro/sport/adunarea-biciclistelor-casa-3008.html)

mykydutza 06 mar 2010 16:16:43

Re: Adunarea biciclistelor de casa ;))
 
pfai sa fiu a naibii..sa vedeti acu ce ma pun pe slabit..diseara pun o poza before si in iulie o sa vedeti ce after o sa fie:))pfai ..m-am facut a dracului

riky 06 mar 2010 20:20:21

Re: Adunarea biciclistelor de casa ;))
 
Citat:

Anterior postat de mykydutza (Post 109296)
pfai sa fiu a naibii..sa vedeti acu ce ma pun pe slabit..diseara pun o poza before si in iulie o sa vedeti ce after o sa fie:))pfai ..m-am facut a dracului


foarte bine..bravos...da-mi si mie din determinarea ta:)

drama queen 06 mar 2010 20:53:40

Re: Adunarea biciclistelor de casa ;))
 
ce fecetii fetele;;) va-ti pus azi pe treaba:D? eu de luni vin pe aici sa ma laud :D pana atunci vai tu de capu meu :">

riky 06 mar 2010 20:57:16

Re: Adunarea biciclistelor de casa ;))
 
Citat:

Anterior postat de drama queen (Post 109493)
ce fecetii fetele;;) va-ti pus azi pe treaba:D? eu de luni vin pe aici sa ma laud :D pana atunci vai tu de capu meu :">


lasa...mai bine mai tarziu decat niciodata/....te asteptam sa te lauzi cu bedalatul...sa vezi ce fresh o sa fi

drama queen 06 mar 2010 21:00:47

Re: Adunarea biciclistelor de casa ;))
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 109499)
lasa...mai bine mai tarziu decat niciodata/....te asteptam sa te lauzi cu bedalatul...sa vezi ce fresh o sa fi


da luni sa fac si eu macar 30 de minute de bicicleta:D de fapt vizes sa fac mai multe si niste tae-bo + cateva abdn:D sper sa le fac :D dra asa zic mereu ca le fac si uit de ele:D dar ca sa le fac nu mai intru pe forum daca nu le fac nu intru ma autopedepsesc;))):d

riky 06 mar 2010 21:31:39

Re: Adunarea biciclistelor de casa ;))
 
stiu cum e ...asa erma si eu la inceput...dar stai linistita ...dupa o saptamana o sa iti intre in reflex...o sa fie o obisnuinta si o sa duci lipsa f rau daca nu vei face o zi

riky 07 mar 2010 10:26:04

Re: Adunarea biciclistelor de casa ;))
 
neata biciclistelor!!! ce mai faceti??....eu acum am terminat ora de sport...30 de minutele bici si 30 exercitii pentru coapse , fund si abdomen....haideti voi ce faceti, dormiti???...SCULAREAAA SI CALARE PE BICI>:D<>:)

mykydutza 07 mar 2010 10:27:56

Re: Adunarea biciclistelor de casa ;))
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 109906)
neata biciclistelor!!! ce mai faceti??....eu acum am terminat ora de sport...30 de minutele bici si 30 exercitii pentru coapse , fund si abdomen....haideti voi ce faceti, dormiti???...SCULAREAAA SI CALARE PE BICI>:D<>:)

neatza scumpo..eu merg sa ma vopsesc..si apoi sa fac baitza..apoi am treaba astazi nu prea voi sta pe foru..am o zii full:-*:-*:-*

riky 07 mar 2010 10:40:12

Re: Adunarea biciclistelor de casa ;))
 
Citat:

Anterior postat de mykydutza (Post 109907)
neatza scumpo..eu merg sa ma vopsesc..si apoi sa fac baitza..apoi am treaba astazi nu prea voi sta pe foru..am o zii full:-*:-*:-*


oo..look nou...te faci mumoasa....pai sa ai spor azi si multa energie.....O zi cat mai placuta si sper sa stea soarele asta pe cer mai mult:)
>:D<:-*

drama queen 08 mar 2010 10:34:59

Re: Adunarea biciclistelor de casa ;))
 
neata fetelor :-* am trecut pe mai sa vad ce mai este nou ;)) si spre uimirea mea nimic:)) azi stiti ca intru oficial in grupul vostru:P


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:15:40.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO