Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal Adina

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #2501 (permalink)  
Vechi 23 aug 2013, 18:45:27
Adina14's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 12 mar 2011
Locaţie: Vâlcea, Romania
Vârsta: 27
Dieta: Vegan
Date: 163cm, 59.7kg
Mesaje: 3.942
Aprecieri acordate: 1.432
Am fost apreciat(a) de 813 ori in 524 mesaje
Implicit Re: Jurnal Adina

Citat:
Anterior postat de tynna Vezi mesajul

Daca pentru el conteaza doar inaltimea, greutatea si felul in care arati, nu iti imagina ca o sa conteze si altceva pe mai departe. Din pacate, creierul lor este setat sa priveasca doar exteriorul, o sa realizeze mai tarziu ca nu asta conteaza in totalitate la o fata.
Cel mai bine ar fi sa nu ne stresam cu parerea lor, suntem tinere, avem o viata inainte. Eu, de fiecare data cand am slabit, am facut-o pentru mine. Nu m-a interesat parerea baietilor, sau a fetelor rautacioase din clasa mea, care desi erau pline de celulita sau chiar mai grase decat mine, tot comentau. Si daca o faci pentru tine, incepi sa ai incredere in tine, si asta conteaza enorm. Deci hai sa nu ne mai pese de ce zic ceilalti ! O zi frumoasa sa aveti !
Sunt 100% de acord cu tine. Ai dat "glas" si gandurilor mele E adevarat ca si societatea poate pune un anumit nivel de presiune asupra noastra, dar depinde doar de noi daca il lasam sa ne afecteze sau nu.
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui Adina14:
lavinia elena (24 aug 2013), tynna (24 aug 2013)
  #2502 (permalink)  
Vechi 24 aug 2013, 11:27:01
tynna's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 18 iun 2010
Locaţie: ., Romania
Vârsta: 29
Date: 157cm, 60.1kg
Mesaje: 576
Aprecieri acordate: 3
Am fost apreciat(a) de 9 ori in 6 mesaje
Implicit Re: Jurnal Adina

Citat:
Anterior postat de Adina14 Vezi mesajul

Sunt 100% de acord cu tine. Ai dat "glas" si gandurilor mele E adevarat ca si societatea poate pune un anumit nivel de presiune asupra noastra, dar depinde doar de noi daca il lasam sa ne afecteze sau nu.
Da, asa este. Doar noi decidem daca lasam aceste presiuni sa ne influenteze viata. Si pentru sanatatea noastra, am face bine sa le ignoram. Si eu am trecut prin multe critici si am ascultat foarte multe sfaturi despre "cum sa slabesc" de la cei care aparent isi doreau "sa ma ajute". Sfaturile lor sunau cam asa: "mananca doar o singura data pe zi", "mananca multa lamaie dimineata, sa arda caloriile", "fa 1000 de abdomene pe zi" sau "am auzit eu de niste pastile, care nu au efecte adverse". Bineinteles, le-am ignorat. Daca ascultam toate acestea probabil corpul meu era distrus de la infometare, faceam ulcer de la kilogramele de lamaie pe care se asteptau sa le mananc pe stomacul gol, faceam abdomene mult, prost si fara rost, si ma ingrasam inca 10 kg de la pastilele lor.
Nu toata lumea vorbeste in cunostinta de cauza, altii vorbesc si prostii. Mai bine mananc sanatos, si fac 100 de abdomene dar bune, decat sa fac ca acele persoane.
__________________
Disciplina : Nu renunta la ceea ce vrei cel mai mult pentru ceea ce vrei acum .
Jurnal tynna
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui tynna:
Adina14 (24 aug 2013), lavinia elena (24 aug 2013)
  #2503 (permalink)  
Vechi 26 aug 2013, 17:47:50
alinutzik's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 02 feb 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Mancare sanatoasa si sport
Date: 157cm, 57.2kg
Mesaje: 1.049
Aprecieri acordate: 150
Am fost apreciat(a) de 418 ori in 292 mesaje
Implicit Re: Jurnal Adina

Adinaaa, scumpa mea!! Ce mai facu tu ? Eu sunt bine, am ajuns acum in Bucuresti. Am un dor nebun de sport si o scarba imensa fata de carne.

Spune-mi, scumpa cum e T25? Acum il descarc si de maine ma apuc de treaba, ca am stat varza cu alimentatia in astea 2 luni.

Pup
__________________
Jurnal ALINUTZIK
alinutzik, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1944 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1427 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1170 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui alinutzik:
Adina14 (27 aug 2013)
  #2504 (permalink)  
Vechi 27 aug 2013, 06:48:11
Adina14's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 12 mar 2011
Locaţie: Vâlcea, Romania
Vârsta: 27
Dieta: Vegan
Date: 163cm, 59.7kg
Mesaje: 3.942
Aprecieri acordate: 1.432
Am fost apreciat(a) de 813 ori in 524 mesaje
Implicit Re: Jurnal Adina

Citat:
Anterior postat de alinutzik Vezi mesajul
Adinaaa, scumpa mea!! Ce mai facu tu ? Eu sunt bine, am ajuns acum in Bucuresti. Am un dor nebun de sport si o scarba imensa fata de carne.

Spune-mi, scumpa cum e T25? Acum il descarc si de maine ma apuc de treaba, ca am stat varza cu alimentatia in astea 2 luni.

Pup
Alinaaaaa

Ce ma bucur ca te.ai intors!!! Povesteste.mi cat mai multe, te rog! Cum a fost? Ai reusit sa castigi cat ti.ai propus? Ce planuri mai ai pentru restul vacantei? Si de ce ai scarba fata de carne?
You're gonna love-love-loveeee T25!!! Nu e deloc Insanity, dar crede.ma ca iti impinge limitele si mai mult, oricat de ciudat ar suna asta. Sunt foarte putine miscari comune si Shaun e muuult mai motivant, muzica la fel. Eu n.am reusit sa fac doar T25, nu ma pot abtine, dar in timpul scolii, o sa vad de fapt rezultatele minunate doar de la el. Sunt sigura ca e perfect pentru programul incarcat pe care o sa.l avem atunci.
O sa iau si vreo atentionare daca il mai laud mult, dar ce sa fac?! E programul meu preferat acum. Am citit pe facebook ca Tania doar asta face si arata de 100 de ori mai bine fata de cum era dupa Insanity.
Scuze ca vorbesc asa mult Dar abia asteptam sa imi gasesc vechile prietene pe aici!
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui Adina14:
lavinia elena (27 aug 2013), WhiteAngel (27 aug 2013)
  #2505 (permalink)  
Vechi 27 aug 2013, 11:11:48
alinutzik's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 02 feb 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Mancare sanatoasa si sport
Date: 157cm, 57.2kg
Mesaje: 1.049
Aprecieri acordate: 150
Am fost apreciat(a) de 418 ori in 292 mesaje
Implicit Re: Jurnal Adina

Citat:
Anterior postat de Adina14 Vezi mesajul

Alinaaaaa

Ce ma bucur ca te.ai intors!!! Povesteste.mi cat mai multe, te rog! Cum a fost? Ai reusit sa castigi cat ti.ai propus? Ce planuri mai ai pentru restul vacantei? Si de ce ai scarba fata de carne?
You're gonna love-love-loveeee T25!!! Nu e deloc Insanity, dar crede.ma ca iti impinge limitele si mai mult, oricat de ciudat ar suna asta. Sunt foarte putine miscari comune si Shaun e muuult mai motivant, muzica la fel. Eu n.am reusit sa fac doar T25, nu ma pot abtine, dar in timpul scolii, o sa vad de fapt rezultatele minunate doar de la el. Sunt sigura ca e perfect pentru programul incarcat pe care o sa.l avem atunci.
O sa iau si vreo atentionare daca il mai laud mult, dar ce sa fac?! E programul meu preferat acum. Am citit pe facebook ca Tania doar asta face si arata de 100 de ori mai bine fata de cum era dupa Insanity.
Scuze ca vorbesc asa mult Dar abia asteptam sa imi gasesc vechile prietene pe aici!

A fost foarte bine, sa stau singura 2 luni, pe banii mei, doar cu prieteni. Acolo bineinteles ca ne-am imprietenit cu foarte multa lume. Am vazut marea in fiecare zi, terasa la care am lucrat fiind pe plaja. Am reusit sa strang si bani, o suma chiar ok, pentru cat am cheltuit pe langa. M-am inteles bine si cu sefii, care ma asteapta si in anii urmatori.

Am cunoscut foarte multe persoane ovo-lacto-vegetariene acolo si chiar m-a surprins chestia asta, fiecare renuntate la carne din diverse motive. Eu nu stiu daca nu o sa mai mananc deloc carne, dar o sa incerc sa mananc mult mai rar, mai ales carnea de pui. Ma apuca nervii cand vad in magazine puii aia umflati de hormoni si alte tampenii, sunt foarte nesanatosi, de asta ne si imbolnavim si ne ingrasam. Eu o sa incerc pe cat posibil sa mananc cat mai rar, iar alimentele de origine animala sa le cumpar de la tarani, nu din supermarket.

Si eu o urmaresc pe Tania pe Fb, arata mult mai bine acum fata de cum era in videourile precedente. M-ai facut tare curioasa, diseara bag o tura de T25! Sunt sigura ca o sa-mi placa, daca iti place si tie.

Ma duc sa iau "micul dejun", acum m-am trezit.
__________________
Jurnal ALINUTZIK
alinutzik, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1944 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1427 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1170 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2506 (permalink)  
Vechi 27 aug 2013, 13:02:31
WhiteAngel's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Jurnal Adina

hei adina .. m`ai facut taaare curioasa cu T25 chiar voiam azi sa fac miscare avand in vedere ca vineri am fost ultima oara la sala .. dar sambata noaptea am dansat intr`una si am zis ca tot miscare a fost deci azi nu mai voiam pauza .. dar mi`a venit c.m. si nu imi e prea bine mai ales shaun cu intensitate .. nu fac
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Acest membru apreciaza mesajul lui WhiteAngel:
Adina14 (03 sep 2013)
  #2507 (permalink)  
Vechi 02 sep 2013, 08:47:29
alinutzik's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 02 feb 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Mancare sanatoasa si sport
Date: 157cm, 57.2kg
Mesaje: 1.049
Aprecieri acordate: 150
Am fost apreciat(a) de 418 ori in 292 mesaje
Implicit Re: Jurnal Adina

Adina, ce faci ? Vad ca esti online. :*

Spune-mi, te rog, stii cine e tipa din Speed 3 din dreapta lui Shaun? A aparut si intr-un workout din Insanity si mi se pare super-super.

In rest, de cand am venit acasa, cu clean diet si T25, am scapat de 1.5 kg, deci as putea spune ca nu am pus niciun gram la mare, ceea ce e bine, doar ca am facut putina celulita .. Acum am 58.5, dar sunt destul de motivata. Mai ales ca la sfarsitul lui octombrie fac majoratul, deci trebuie sa fiu in cea mai buna forma de pana acum.
__________________
Jurnal ALINUTZIK
alinutzik, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1944 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1427 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1170 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui alinutzik:
Adina14 (03 sep 2013)
  #2508 (permalink)  
Vechi 03 sep 2013, 07:10:51
Adina14's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 12 mar 2011
Locaţie: Vâlcea, Romania
Vârsta: 27
Dieta: Vegan
Date: 163cm, 59.7kg
Mesaje: 3.942
Aprecieri acordate: 1.432
Am fost apreciat(a) de 813 ori in 524 mesaje
Implicit Re: Jurnal Adina

Fetelor, imi cer scuze ca nu am raspuns mai devreme Am fost tot intr.o alergatura zilele astea si am intrat doar sa vad mesajele noi. M.am intalnit cu cativa colegi, prieteni si pe langa asta, ai mei au avut treaba si a trebuit sa ii ajut. Sper ca sunteti bine


Citat:
Anterior postat de alinutzik Vezi mesajul



A fost foarte bine, sa stau singura 2 luni, pe banii mei, doar cu prieteni. Acolo bineinteles ca ne-am imprietenit cu foarte multa lume. Am vazut marea in fiecare zi, terasa la care am lucrat fiind pe plaja. Am reusit sa strang si bani, o suma chiar ok, pentru cat am cheltuit pe langa. M-am inteles bine si cu sefii, care ma asteapta si in anii urmatori.

Am cunoscut foarte multe persoane ovo-lacto-vegetariene acolo si chiar m-a surprins chestia asta, fiecare renuntate la carne din diverse motive. Eu nu stiu daca nu o sa mai mananc deloc carne, dar o sa incerc sa mananc mult mai rar, mai ales carnea de pui. Ma apuca nervii cand vad in magazine puii aia umflati de hormoni si alte tampenii, sunt foarte nesanatosi, de asta ne si imbolnavim si ne ingrasam. Eu o sa incerc pe cat posibil sa mananc cat mai rar, iar alimentele de origine animala sa le cumpar de la tarani, nu din supermarket.

Si eu o urmaresc pe Tania pe Fb, arata mult mai bine acum fata de cum era in videourile precedente. M-ai facut tare curioasa, diseara bag o tura de T25! Sunt sigura ca o sa-mi placa, daca iti place si tie.

Ma duc sa iau "micul dejun", acum m-am trezit.
Ne spusesei mai de mult ca ai intalnit si o antrenoare de fitness care arata super bine, nu.i asa? Nu ti.a dat niste ponturi, impresii, ceva?
Legat de carnea din comert, asa e, e extrem de "poluata". Nici nu.i de mirare ca ne umflam si noi de la ea. Eu am mare noroc ca am carnea la indemana, dar oricum si ai mei baga concentrate in pasari. Nimic nu mai poate fi 100% natural.
Citat:
Anterior postat de WhiteAngel Vezi mesajul
hei adina .. m`ai facut taaare curioasa cu T25 chiar voiam azi sa fac miscare avand in vedere ca vineri am fost ultima oara la sala .. dar sambata noaptea am dansat intr`una si am zis ca tot miscare a fost deci azi nu mai voiam pauza .. dar mi`a venit c.m. si nu imi e prea bine mai ales shaun cu intensitate .. nu fac
Roberta, te.ai apucat de T25 pana la urma? Iti spun eu ca 25 de minute nici nu le simti. Greu e pana te apuci, dar apoi, parca e aiurea sa il lasi workoutul deoparte. Any workout is better than no workout!

Citat:
Anterior postat de alinutzik Vezi mesajul
Adina, ce faci ? Vad ca esti online. :*

Spune-mi, te rog, stii cine e tipa din Speed 3 din dreapta lui Shaun? A aparut si intr-un workout din Insanity si mi se pare super-super.

In rest, de cand am venit acasa, cu clean diet si T25, am scapat de 1.5 kg, deci as putea spune ca nu am pus niciun gram la mare, ceea ce e bine, doar ca am facut putina celulita .. Acum am 58.5, dar sunt destul de motivata. Mai ales ca la sfarsitul lui octombrie fac majoratul, deci trebuie sa fiu in cea mai buna forma de pana acum.
Nu stiu cine e Am recunoscut.o si eu. O sa ma uit in workout.ul de la Insanity sa vad cum se numeste. Daca nu ma insel, e si intr.un workout de la BBL.
E foarte bine daca ai vazut deja schimbari, de cand ai ajuns acasa. Ai timp pana in octombrie sa slabesti cateva kilograme bune. Ma bucur mult ca te.ai pus pe treaba Cum ti se pare T25? Cu ce faza ai inceput?
Pupici
  #2509 (permalink)  
Vechi 03 sep 2013, 10:13:48
alinutzik's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 02 feb 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Mancare sanatoasa si sport
Date: 157cm, 57.2kg
Mesaje: 1.049
Aprecieri acordate: 150
Am fost apreciat(a) de 418 ori in 292 mesaje
Implicit Re: Jurnal Adina

Hei draguta :* Da, tipa e si in BBL, imi place foarte mult de ea.

Am inceput cu alpha, mi se pare ok, intensitatea e aia cu care ne-am obisnuit, chiar daca sunt 25 de minute.

Din pacate, ieri nu am facut workoutul, dar recuperez azi.

pup :*
__________________
Jurnal ALINUTZIK
alinutzik, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1944 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1427 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1170 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui alinutzik:
Adina14 (03 sep 2013)
  #2510 (permalink)  
Vechi 03 sep 2013, 10:39:06
Aidin's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 05 mar 2013
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 30
Date: 170cm, 62kg
Mesaje: 13
Aprecieri acordate: 3
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Jurnal Adina

Buna fetelor, ma alatur si eu
Citat:
Anterior postat de alinutzik Vezi mesajul



A fost foarte bine, sa stau singura 2 luni, pe banii mei, doar cu prieteni. Acolo bineinteles ca ne-am imprietenit cu foarte multa lume. Am vazut marea in fiecare zi, terasa la care am lucrat fiind pe plaja. Am reusit sa strang si bani, o suma chiar ok, pentru cat am cheltuit pe langa. M-am inteles bine si cu sefii, care ma asteapta si in anii urmatori.

Am cunoscut foarte multe persoane ovo-lacto-vegetariene acolo si chiar m-a surprins chestia asta, fiecare renuntate la carne din diverse motive. Eu nu stiu daca nu o sa mai mananc deloc carne, dar o sa incerc sa mananc mult mai rar, mai ales carnea de pui. Ma apuca nervii cand vad in magazine puii aia umflati de hormoni si alte tampenii, sunt foarte nesanatosi, de asta ne si imbolnavim si ne ingrasam. Eu o sa incerc pe cat posibil sa mananc cat mai rar, iar alimentele de origine animala sa le cumpar de la tarani, nu din supermarket.

Si eu o urmaresc pe Tania pe Fb, arata mult mai bine acum fata de cum era in videourile precedente. M-ai facut tare curioasa, diseara bag o tura de T25! Sunt sigura ca o sa-mi placa, daca iti place si tie.

Ma duc sa iau "micul dejun", acum m-am trezit.
si eu sunt de aceeasi parere, cu renuntatul la carne..carnea din supermarket..plina de hormonii de crestere si antibiotice..dar stiu ca ii trebuie proteina organismului..sa se dezvolte si masa musculara..si soia..mananc din cand in cand..dar tot nu-mi place..nu are acelasi gust ca carnea. de cand nu mai mananc asa de des carne ma simt mult mai bine si nu mai sunt constipata..!! mi e mult mai bine asa! inainte mancam cel putin de2 ori pe zi..gratare carne.si presupun ca de la hormonii m-am umflat asa..
__________________
Mancam ca sa traim, nu traim ca sa mancam!
 

Informatii despre slabit
adolescente, alimentatie, dieta hipocalorica, greutate, hip-hop abs, jurnal, kilograme, sanatos, slabit


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole