forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal Mika (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=1096)

merimeri 03 oct 2009 10:56:59

Re: Jurnal Mika
 
neata la ora 12 mika (eh, ce pot sa zic petrecere aseara...mai greu cu trezitul!).
si noi aveam azi ore de la 10, dar din cauza grevei de luni, nu le-am facut!
Curaj pe viitor! Si fa-ti de cap sambata seara.
Spor la disociat! >:D<

mika_me 03 oct 2009 11:28:23

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de merimeri (Post 37723)
neata la ora 12 mika (eh, ce pot sa zic petrecere aseara...mai greu cu trezitul!).
si noi aveam azi ore de la 10, dar din cauza grevei de luni, nu le-am facut!
Curaj pe viitor! Si fa-ti de cap sambata seara.
Spor la disociat! >:D<

Buna meri...pai suntcu o prietena acum care sufera din dragoste si mi-a propus sa isim in club...ca vrea sa uite:(..si am zis ca iesim...dar sa vedem mai incolo, ce si cum facem...
pai disociatul il incep de luni..zic eu...sper:D...

mika_me 04 oct 2009 09:35:44

Re: Jurnal Mika
 
Buna dimineata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

oaname 04 oct 2009 09:37:51

Re: Jurnal Mika
 
neata mika am si eu o intrebare ca sa nu ma apuc de citit tot...cam in cat timp ai slabit tu?

mika_me 04 oct 2009 09:40:12

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de oaname (Post 37838)
neata mika am si eu o intrebare ca sa nu ma apuc de citit tot...cam in cat timp ai slabit tu?

buna oana//pai cam in 5 saptamani, daca nu ma insel:D

oaname 04 oct 2009 09:42:13

Re: Jurnal Mika
 
faci si sala? spune-mi si mie niste trucuri pentru a slabi...ceaiuri ceva...deneastea

Rusu Laura 04 oct 2009 09:46:11

Re: Jurnal Mika
 
neata mika!!!>:D<
cum te simtit azi? cum ti-ai petrecut sambata?;;)

mika_me 04 oct 2009 09:50:08

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de oaname (Post 37840)
faci si sala? spune-mi si mie niste trucuri pentru a slabi...ceaiuri ceva...deneastea

pai ce fac eu...pap cam 1000 si ceva de calorii..n-am depasit 1500 ...in general pana in 1300...cand am inceput in primele 2 saptamani am dat 2 kg..faceam tae bo de 2 ori pe zi..apoi apropiindu-se si inceperea facultatii si trebuind sa umblu de colo colo, am ajuns sa fac tae bo numai 1 singura data pe zi(ah, plus ca ma imbracam maigrosut si imi infasuram burtica si coapsele in foliesi transpiram foarte mult-dar nu iti pot spune sigur cat de eficient era acest lucru)...acu nu fac tae bo zilnic, dar cel putin merg pe jos la facultate, si continui sa imi numar caloriile..sa stii ca ma simt mia bine psihic, dar rezultatele efective inca nu se vad(adica sa imi fie largi hanele sau ceva de genu..banuiesc ca dupa 6-7 kilograme incolo...o sa incerc sa fac totusi tae bo zilnic si sa ma apucsi de callanetics ca am auzit ca sunt bune pentru modelare(aica slabesti in cm)..iar de maine incep un fel de disociata(o zi orez cu condimente, o zi cartofi fierti, o zi legume si fructe sau doar fructe si o zi carne), dar tot incadrandu-am in numarul de calorii...nu merg la sala pentru ca eu consider ca pot face 30 minute de miscare si acasa...as iesi sa alerg, dar mi-e destul de urat sa alerg singura si e si departe parcul..cam ast aar fi..am vazut ca vrei a slabesti 5 kilograme..e ed ajuns sa afci miscare si s apapi 1200 de calorii sau cam asa...

mika_me 04 oct 2009 09:52:03

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de Rusu Laura (Post 37844)
neata mika!!!>:D<
cum te simtit azi? cum ti-ai petrecut sambata?;;)

neata laura!:*..pai ieri am stat si m-am uitat la catev episoade din sezonul 1 ghost whisperer..iar seara am oesot la un suc si apoi am mers un pic intr-un club..iar acum lenevesc in pat,cu laptopul in brate.tre' sa imi fac curaj sa fac un picd tae bo ca am cam chiulit in ultimele zile:D.tu ce faci?

Rusu Laura 04 oct 2009 09:58:15

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de mika_me (Post 37846)
neata laura!:*..pai ieri am stat si m-am uitat la catev episoade din sezonul 1 ghost whisperer..iar seara am oesot la un suc si apoi am mers un pic intr-un club..iar acum lenevesc in pat,cu laptopul in brate.tre' sa imi fac curaj sa fac un picd tae bo ca am cam chiulit in ultimele zile:D.tu ce faci?

eu uite nu de mult m-am trezit,mi-am facut cafeluta si hop la laptop pe forum sa vad ce faceti si sa vorbim ca eu doar dimineata pot sa pierd vremea pe aici:) in casa e atmosfera de dormit ca al meu inca doarme si nu i-am tras pedelele asa ca e cam intuneric:))
aseara am fost la o zi de nastere si ne-am intors pe la 2 30 deci nu ma astept sa se trezeasca repede:))
esti harnicuta tu cu gimnastica ta de dimineata:) imi place despre tine....si eu trebuie sa ma reapuc de ceva...si pe langa asta cred ca ne apucam eu si al meu de ceva lectii de dans de societate...vream sa rupem gura targului la urmatorul eveniment ;))


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:50:36.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO