forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal Mika (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=1096)

sweetyancutza 05 oct 2009 08:37:32

Re: Jurnal Mika
 
Neatza Mika>:D<!
Ce mai faci?:P
Sa ai o zi frumoasa;;)

amy 05 oct 2009 08:39:40

Re: Jurnal Mika
 
hey mika :-*

mika_me 05 oct 2009 20:50:53

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de oaname (Post 37952)
sorry ca nu am raspuns.alaltaieri da am mancat in jur de 500 de klorii si stiu ca nu este bine.de asta ieri am crescut pana la 1000 .am mancat de ex 2 feliute mici de cascaval care aveau destule calorii.am baut si lapte.am baut ceai cu miere de albine si ea avand calorii.stiu ca nu e bine asa putin si de asta mai cresc nitel ca sa iasa o treaba buna.:D

pai asa sa faci, sa cresti, ca altfel iti nenorocesti organismul, metabolismul si nu o sa slabesti:D..si-apoi stii si tu ca trebuie sa o iei treptat..cae cel mai sanatos..te mai astept..si scuze si eu ca am raspuns cam greu..m-am luat cu jurnalelealtor fete, si am uitat sa mai dau un check si la al meu:D

Citat:

Anterior postat de sweetyancutza (Post 37965)
Neatza Mika>:D<!
Ce mai faci?:P
Sa ai o zi frumoasa;;)

te eu iti zic buna seara, desi nu mai esti..banuiesc ca maine nu mai fac greva profii si mergi la scolica:D..cum merge dieta?cum e la scoala?
o zi frumoasa iti doresc maine;)

Citat:

Anterior postat de amy (Post 37966)
hey mika :-*


hey amy!..am facut callanetics acu vreo jumate de ora si stau momentan mi-e asa o lene:))

mika_me 05 oct 2009 20:52:26

Re: Jurnal Mika
 
deci dupa cum spuneam:d..am facut callanetics...nu sunt foarte grele si se bazeaza mai mult pe stretching..ceea ce zic eu ca e un lucru bun asa ca am hotarat sa fac o zi callanetics, o zi tae bo...
eu va urez noapte buna si somn pufos!:*

skiny katy 05 oct 2009 20:58:14

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de mika_me (Post 38241)
deci dupa cum spuneam:d..am facut callanetics...nu sunt foarte grele si se bazeaza mai mult pe stretching..ceea ce zic eu ca e un lucru bun asa ca am hotarat sa fac o zi callanetics, o zi tae bo...
eu va urez noapte buna si somn pufos!:*

asa fac si eu,dimineata callanetics/pilates si seara tae bo sau aerobic;sunt f bune si in ''acele zile'':Dsa ai o seara frumoasa>:D<

mika_me 05 oct 2009 21:50:34

Re: Jurnal Mika
 
tu de unde stii de callanetics?

mika_me 05 oct 2009 21:52:30

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de skiny katy (Post 38249)
asa fac si eu,dimineata callanetics/pilates si seara tae bo sau aerobic;sunt f bune si in ''acele zile'':Dsa ai o seara frumoasa>:D<

am zis ca fug la somn dar nu pot:D...intrebam de unde stii de callanetics si ma intereseaza de cat timp faci?daca ai rezultate:D..daca mai stii pe cineva care face si a avut rezultate:d

skiny katy 05 oct 2009 22:11:28

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de mika_me (Post 38261)
am zis ca fug la somn dar nu pot:D...intrebam de unde stii de callanetics si ma intereseaza de cat timp faci?daca ai rezultate:D..daca mai stii pe cineva care face si a avut rezultate:d

pai am fct un folder cu mai multe exercitii callanetics adunate de mine,nu prea seamana cu ce avem aici sunt mult mai complicate,multe si variate

skiny katy 05 oct 2009 22:12:58

Re: Jurnal Mika
 
da ,dau rezultate stiu ca a fct si mama dupa ce a nascut si mai multe prietene de-ale mele (sunt f multe si mi-e greu sa ma tin ca nu am mereu atata timp dar incerc)

skiny katy 05 oct 2009 22:21:01

Re: Jurnal Mika
 
am postat la callanetics,se deschide cu word multa bafta>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:25:50.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO