forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor. (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=2943)

CezaraCezarului 27 apr 2010 20:46:18

Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.
 
Fetelor vreau sa vad un film. Sa va spun si criterii: sa aiba dragoste, da' de-aia problematica. Sa aiba drama, psihologie, sa ma doara capul de la el. Sa fie trist. Provocator. Stiti vreun film de genul? :))

andra_aly 27 apr 2010 20:49:59

Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.
 
diana deja ma doare capul de la atata gandit;)) eu am vazut un film la cinema acum vreo luna. green zone. mie mi-a placut ca a avut de toate. politica, dragoste,razboi...
mai multe. care iti dau de gandit de ce lumea este atat de rea.
e cu matt deamon. numai ala imi vine acum in cap:P

VentoFreddo 27 apr 2010 20:50:46

Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.
 
Citat:

Anterior postat de CezaraCezarului (Post 167778)
Fetelor vreau sa vad un film. Sa va spun si criterii: sa aiba dragoste, da' de-aia problematica. Sa aiba drama, psihologie, sa ma doara capul de la el. Sa fie trist. Provocator. Stiti vreun film de genul? :))

AGORA:DL-am vazut eu sambata seara si mi s-a parut exact asa cum zici tu:-s>:D<>:D<>:D<>:D<

CezaraCezarului 27 apr 2010 20:57:22

Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 167785)
diana deja ma doare capul de la atata gandit;)) eu am vazut un film la cinema acum vreo luna. green zone. mie mi-a placut ca a avut de toate. politica, dragoste,razboi...
mai multe. care iti dau de gandit de ce lumea este atat de rea.
e cu matt deamon. numai ala imi vine acum in cap:P

Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 167788)
AGORA:DL-am vazut eu sambata seara si mi s-a parut exact asa cum zici tu:-s>:D<>:D<>:D<>:D<

Eu nu mai pot sa traiesc fara gandit intens. M-a distrus facultatea asta. :)) Bine, si e si in natura mea. Complic totul. Viata. Fiecare zi e ori povara, ori provocare. Dar pana acum am facut fata. Andra, pe al tau l-am pus la tras, urmeaza in curand, eu nu prea ma uit la filme americane, mai ales daca e rost de razboi, detest ideea de razboi pana si in filme. Insa filmul recomandat de Emi a castigat - e regizat de Amenabar. Il ador pe nenea asta, il ADOR. Oricand puteti, uitati-va la Mar Adentro si Abre los ojos. Doua filme de exceptie (dupa ultimul s-a facut si varianta americana Vanilla Sky). Pentru mine filmele spaniole si braziliene = raiul pe pamant.

andra_aly 27 apr 2010 21:06:48

Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.
 
e adevarat ca nu e superb dar in orice caz nu e de ala sa te plictisesti. si nu se termina ca orice film. acum vezi tu daca o sa te uiti sau nu la el:P

CezaraCezarului 27 apr 2010 21:10:45

Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 167854)
e adevarat ca nu e superb dar in orice caz nu e de ala sa te plictisesti. si nu se termina ca orice film. acum vezi tu daca o sa te uiti sau nu la el:P


Eu va multumesc amandurora, ma simteam tare neinspirata. Pai vineri plec acasa si stau cam o saptamana, asa ca o sa am nevoie de muuulte filme, planuiesc sa fiu lenesa. Si cat o sa ma uit o sa fac si pe bicicleta. [*ciclism*] Aa... si va mai zic de un film. El secreto de sus ojos. A luat Oscarul anul asta pentru cel mai bun film strain. E exceptional.

Fulguta 27 apr 2010 23:03:05

Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.
 
Noapte buna si la tine in casuta Diana ! :-*

CezaraCezarului 27 apr 2010 23:09:30

Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.
 
Citat:

Anterior postat de Fulguta (Post 168154)
Noapte buna si la tine in casuta Diana ! :-*

Multumesc Fulguta. Noapte buna, fata draga. >:D<

CezaraCezarului 27 apr 2010 23:19:23

Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.
 
Pentru cine mai e pe forum. O melodie blanda, de dragoste. Eu o ascult cu ochii in lacrimi, chiar daca nu am de ce sa ii am umezi.

YouTube - NÃO SE ESQUEÇA DE MIM - NANA CAYMMI & ERASMO CARLOS

CezaraCezarului 28 apr 2010 09:27:59

Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.
 
Buna dimineata, fetelor! Eu ma simt foarte plina de viata azi, vad ca starea destul de constanta in ultimele zile. Am si primit o veste buna. Nu mai trebuie sa ma mut ca i-a picat colegei intelegerea cu "prietenele" alea ale ei. Deci in privinta asta pot sa stau linistita. [*3*]
Ieri am intrat intr-o pereche de pantaloni marimea 40, decent, fara mari probleme. Nu mi-a venit sa cred. Dar cantarul tooooooot nu se misca. Si nu stiu exact ce fac rau, ca de vreo 3 zile mananc ca la carte. :-?? Mai astept. Poate o fi de la sport, ca si de el m-am reapucat. Chiar acum merg sa fac ceva cardio, orice ar fi. Am inteles ca cel mai bine e sa fie facut dimineata, pe stomacul gol, ca sa arda grasimile de ieri. :))


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:44:40.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO