forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva subiecte - Am intre 50 kg si 60 kg (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=430)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=3732)

mysterious girl 23 iul 2010 11:29:45

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
felictari andra pentru mentinere!:x:-*

iulikfrumusik 23 iul 2010 16:09:54

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Buna fetelor!!!Am intrat si eu pe acest site cu gandul ca ma veti ajuta sa slabesc;;)...poate imi recomandati si mie o dieta si sport...mersi mult:-*

anymaryia 23 iul 2010 17:00:29

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
buna slabutelor!la fel cu voi as dori sa slabesc cateva kg(4-5)..apropo am 155 m si49-50 de kg......as dori niste sfaturi:-*

pitic zuz 23 iul 2010 17:12:49

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Buna anymaryia, bine ai venit printre noi. eu iti recomand sport si sa mananci sanatos. la varsta ta aveam si eu 49 kg numai k eram o lenesa si asta s-a vazut. fa multa miscare,incearca ceva distractiv, joaca volei, inoata, mergi cu rolele cu bicicleta...:)

sunshine 23 iul 2010 17:29:24

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de pitic zuz (Post 264492)
neata fetelor, azi mi-am facut curaj si m-am masurat... si ca de obicei diferentele se vad in talie si bust.
bust 88 (-4cm)
talie 68(-2cm)
solduri 97 -la fel :(
coapse 57 - la fel
tre sa lucrez intens pt coapse si solduri.

Felicitari >:D<
Citat:

Anterior postat de Nikko (Post 264714)
buna fetelor... eu sunt noua pe aici si am o mare problema...din dorinta de a slabi putin si de a avea un mod de viata cat mai sanatos m-am apucat de sport, si anume mersul pe role....numai ca am cazut si mi-am rupt mana in cel mai urat mod posibil:(, iar acum nu stiu ce exercitii as mai putea face si ma gandeam ca poate imi veti da vreo idee

Uf imi pare rau pt mana, ai grija cum mergi.
De ce vrei sa slbesti? La 14 ai un metabolism bun, de ce vrei sa l dai peste cap? La varsta ta, sportul este de ajuns, nu necesiti diete, esti o norocoasa aici :) Trebuie doar , evident, sa bei cat mai putine sucuri, si sa nu mananci fast food.

Citat:

Anterior postat de anymaryia (Post 265111)
buna slabutelor!la fel cu voi as dori sa slabesc cateva kg(4-5)..apropo am 155 m si49-50 de kg......as dori niste sfaturi:-*

Detaliaza un pic meniul tau zilnic si activitatea sa stim ce sfaturi sa-ti dam

anymaryia 23 iul 2010 17:56:11

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Meniul meu nu este unul prea variat...nu mananc multe grasimi,paine nu,dupa ora 6 seara nu mananc,acest lucru il fac de mai bn de 2 ani.In privinta activitatilor..fac sport zilnik(mai ales seara)..genoflexiuni,abdomene,fandari etc

iulikfrumusik 23 iul 2010 18:02:40

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de anymaryia (Post 265165)
Meniul meu nu este unul prea variat...nu mananc multe grasimi,paine nu,dupa ora 6 seara nu mananc,acest lucru il fac de mai bn de 2 ani.In privinta activitatilor..fac sport zilnik(mai ales seara)..genoflexiuni,abdomene,fandari etc

buna si felicitari pentru ambitie cred ca a fost greu sa o tii asa 2 ani:-s:-*:-*>:D<

anymaryia 23 iul 2010 18:13:35

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
buna!
nu chiar,mi-am propus asta..si am si facut-o,nu mi-a fost greu deoarece repede m-am acomodat..apoi dupa un timp numai simteam foamea seara;;)mi-am facut un mod de viata ,,in a nu manca dupa 6"
bafta la toate!!!

mysterious girl 23 iul 2010 18:16:21

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de anymaryia (Post 265183)
buna!
nu chiar,mi-am propus asta..si am si facut-o,nu mi-a fost greu deoarece repede m-am acomodat..apoi dupa un timp numai simteam foamea seara;;)mi-am facut un mod de viata ,,in a nu manca dupa 6"
bafta la toate!!!

eu zic ca e bine daca nu mananci dupa 6, cu toate ca multa lume zice ca cina ar trebui luata pe la 7-7,30. nici eu nu mananc dupa 6 din obisnuinta si sincer nici nu am probleme cu poftele seara. la mine problema e in intervalul orar 13-17.:-*

anymaryia 23 iul 2010 18:20:51

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
asa si la mn:D
mancam mai mult in intervalul acestor ore,mai ales cand mergeam la sc......>:D<>:D<
sper sa reusesc sa-mi schimb acest lucru>:D<
succes si tie!!!!!!


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:17:41.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO