forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva subiecte - Am intre 50 kg si 60 kg (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=430)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=3732)

Adella 18 mai 2010 16:25:22

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de lavydor (Post 191741)
Cine ma poate ajuta cu o informatie si anume sa aflu cate calorii au dovleceii la gratar? Ca imi plac foarte mult si nu i-am gasit . Multumesc anticipat!>:D<

:) Buna Lavydor;;)
Pai la fel ca dovleceii normali cred :-??..oricum foarte putin ..nu-ti face griji:)

lavydor 18 mai 2010 16:27:31

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de Adella (Post 191744)
:) Buna Lavydor;;)
Pai la fel ca dovleceii normali cred :-??..oricum foarte putin ..nu-ti face griji:)

Multumesc mult Adella >:D<(sunt deja pe foc..sfaraie pe gratar;;);;))

lavydor 18 mai 2010 16:30:14

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Fetelor, am incercat Zumba azi sa mai alternez cu tae bo..dar mi se pare prea soft!!!..facusem 50 de min si nu simteam efortul pe niciunde..cu tot covorul strans in camera in picioare:P:P Era unul pentru avansati si..unul rapid. Alte programe mai ..agresive ca sa spun asa, stiti?:D

Adella 18 mai 2010 16:41:29

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de lavydor (Post 191751)
Fetelor, am incercat Zumba azi sa mai alternez cu tae bo..dar mi se pare prea soft!!!..facusem 50 de min si nu simteam efortul pe niciunde..cu tot covorul strans in camera in picioare:P:P Era unul pentru avansati si..unul rapid. Alte programe mai ..agresive ca sa spun asa, stiti?:D

:)Incearca Hip hop abs:)
http://forum.slabute.ro/tae-bo-aerob...burn-3299.html

lavydor 18 mai 2010 16:46:15

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de Adella (Post 191761)

Multumesc tare mult...hai ca m-ai nimerit perfect! Imi placeeeeee ! maine dimineata ma apuc de treaba!>:D<>:D<>:D<

lavydor 18 mai 2010 16:52:28

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Gasesc sa le downloadez de undeva filmuletele astea ca sa le vad la Tv?

Luli 18 mai 2010 17:29:11

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de lavydor (Post 191751)
Fetelor, am incercat Zumba azi sa mai alternez cu tae bo..dar mi se pare prea soft!!!..facusem 50 de min si nu simteam efortul pe niciunde..cu tot covorul strans in camera in picioare:P:P Era unul pentru avansati si..unul rapid. Alte programe mai ..agresive ca sa spun asa, stiti?:D

Poti incerca P90X. Il fac eu acum si e foarte bun, il poti lua de pe torenti.

LicuriciColorat 18 mai 2010 17:37:44

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de lavydor (Post 191751)
Fetelor, am incercat Zumba azi sa mai alternez cu tae bo..dar mi se pare prea soft!!!..facusem 50 de min si nu simteam efortul pe niciunde..cu tot covorul strans in camera in picioare:P:P Era unul pentru avansati si..unul rapid. Alte programe mai ..agresive ca sa spun asa, stiti?:D


nici eu nu fac zumba,am facut o data dar e prea linistit pt mine:)))
eu acum o zi fac tae-bo o si o zi kickboxing:X imi place ca transpir si hip-hop abs sunt super antrenamente:x

lavydor 18 mai 2010 17:50:10

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 191859)
nici eu nu fac zumba,am facut o data dar e prea linistit pt mine:)))
eu acum o zi fac tae-bo o si o zi kickboxing:X imi place ca transpir si hip-hop abs sunt super antrenamente:x

hip-hop abs da sunt tari, dar la laptop nu prea ma ajuta sa le fac, daca as putea sa le gasesc pe net sa le dau jos, le bag pe stick la tv si ar fi super!

LicuriciColorat 18 mai 2010 17:52:46

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de lavydor (Post 191867)
hip-hop abs da sunt tari, dar la laptop nu prea ma ajuta sa le fac, daca as putea sa le gasesc pe net sa le dau jos, le bag pe stick la tv si ar fi super!


eu le-am gasit pe torent
is mai multe filmulete
si pt abdomen si pt corp:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:23:57.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO