Subiect: Sportivi minune
View Single Post
  #16 (permalink)  
Vechi 25 iun 2011, 16:48:36
mishutza's Avatar
mishutza mishutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 26 apr 2009
Locaţie: Arad, Romania
Dieta: cu buruieni :)
Date: 160cm, 86.5kg
Mesaje: 5.193
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 23 ori in 12 mesaje
Implicit Re: Sportivi minune

Citat:
Anterior postat de laurra Vezi mesajul
Doar n-o fi nebun taica-sau!. Sa-si puna copilul in pericolDe fapt ati vazut ca ambii copii fac sport celalalt este mai micut.
Eu nu as baga mana in foc din pacate.Sunt care isi supun copii la operatii estetice pentru concursuri,asa as fi zis si eu,ca doar nu sunt nebuni sa le faca rau propriilor copii.Din pacate ei nu vad ca asta e rau,cred ca isi ajuta copilul sa reuseasca in viata.Iar copii le dau impresia ca le place,cei mici preiau imediat dorintele parintilor si vor sa le faca pe plac,mai ales daca nu le sunt satisfacute toate nevoiele sufletesti.Acum tati le da atentie,normal ca fac.Ca sa nu mai vorbim de felul cum se misca si vorbeste baietelul mare,de gesturile lui.Vi se par normale pt un copil mic?Sunt copiate,de la tati probabil.
mishutza, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
mishutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2320 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1803 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1029 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat