Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Discuţie între ramo0215 şi Roxii

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Discuţie între ramo0215 şi Roxii
Afişare mesaje din Cartea de Oaspeti 21 la 30 din 286
  1. ramo0215
    01 oct 2011 12:35:25 - permalink
    ramo0215
    poi de azi..dar luni ma duc sa fac cumparaturi serioase..:d
  2. Roxii
    01 oct 2011 00:55:51 - permalink
    Roxii
    De ce de luni si nu de maine direct? Stii ca orice dieta care incepe "de luni" nu e o dieta serioasa si de lunga durata.
  3. ramo0215
    30 sep 2011 22:36:04 - permalink
    ramo0215
    da..d luni vreau sa ma apuc serios de treaba..trebuie sa pot..
  4. Roxii
    30 sep 2011 22:31:38 - permalink
    Roxii
    O sa mearga, trebuie doar sa vrei cu adevarat
  5. ramo0215
    30 sep 2011 22:27:30 - permalink
    ramo0215
    asa o sa fac..sa vad daca merge..
  6. Roxii
    30 sep 2011 15:21:05 - permalink
    Roxii
    Eh, lasa ca cu cat dai mai greu jos cu atat iti va fi mai usor sa te mentii. Stiu ca e greu, dar asta este. Incearca atunci cand mai simti pofta de ceva dulce sa papi 2 bucatele de cioco neagra sau eventual bea niste ceai de fructe cu indulcitor
  7. ramo0215
    30 sep 2011 07:01:21 - permalink
    ramo0215
    da..dar trebuia sa ma abtin....niki nu ma mir ca dau aja greu jos daca eu nu ma tin cum trebuie de treaba..
  8. Roxii
    29 sep 2011 23:29:34 - permalink
    Roxii
    Uf, imi pare rau sa aud asta Dar lasa ca iti revii tu! Macar era dietetica budinca, asa ca nu iti face griji!
  9. ramo0215
    29 sep 2011 22:46:30 - permalink
    ramo0215
    uoff..la mn nu merge asa bine..in vacanta asta am pus ceva p mn..mai exact 2kg..ajunsesem undeva la 57.5kg..iar ultima data aveam 59.5..adik akum kteva zile..k acum nu imi mai merge cantarul..dar cred k e putin si bn k nu ma mai urc zilnic p el..d 3 zile m-m bagat iar la hipocalorica..dar asta seara am dat-o in bara..am facut o budinca pt iubi si am mankt si eu o portie..a fost ea facuta cu lapte degresat si zaharina..dar tot am sarit nr d kcal..imi trebuie putina bataita k vad ca asa nu ma tin d treaba..
  10. Roxii
    29 sep 2011 22:41:33 - permalink
    Roxii
    Hey scumpa Multumesc frumos Si tu arati foarte bine Cum iti mai merge cu dieta? Da, am terminat, Doamne ajuta! Am dat la Comunicare si Relatii Publice
Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole