Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Discuţie între rodica2010 şi grasuta1961

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Discuţie între rodica2010 şi grasuta1961
Afişare mesaje din Cartea de Oaspeti 1 la 10 din 124
  1. rodica2010
    02 ian 2013 01:52:43 - permalink
    rodica2010
    LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Tot ce-ti doresti sa se-mplineasca,sa fii sanatoasa si la punga groasa! :*:*:*
  2. grasuta1961
    31 dec 2012 07:46:16 - permalink
    grasuta1961
  3. rodica2010
    15 apr 2012 21:16:49 - permalink
    rodica2010
    Adevarat a inviat!
    Lumina sfanta a Invierii Domnului sa va indrepte pasii catre Dumnezeu,sa va aduca bucurii,sanatate si intelegere.Tot binele din lume!
  4. grasuta1961
    13 apr 2012 13:07:28 - permalink
    grasuta1961


    Fie ca bucuria Invierii Domnului sa va aduca in suflet Liniste si Pace si Fericirea de a petrece aceste clipe magice cu cei dragi. Hristos a inviat !
  5. rodica2010
    08 mar 2012 09:13:50 - permalink
    rodica2010
    La multi ani! Sa te bucuri de o primavara de vis si de scaderi la cantar!
  6. grasuta1961
    08 mar 2012 09:06:56 - permalink
    grasuta1961



    La multi ani !!!!
  7. rodica2010
    21 nov 2011 21:48:08 - permalink
    rodica2010
    Imi pare rau sa aud ca nici tu nu stai pe roze cu greutatea.Dar lasa draga,ca ne-om reveni noi si ne vom face ca niste printesici.Ai inceput vreo dieta anume sau eviti anumite alimente?La mine salvarea mare e ca am inceput postul si deci putine tentatii dulci.Ai grija de tine si evita cat poti tot ce stii ca nu e bun.
  8. grasuta1961
    20 nov 2011 19:07:43 - permalink
    grasuta1961
    http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tml#post850882
    asta e jurnalul meu! te astept in el sa ma critici daca am gresit .Si sfaturile tale sunt sigura c-o sa-mi fie de mare folos.
  9. grasuta1961
    20 nov 2011 19:05:43 - permalink
    grasuta1961
    Buna !!!
    Of !!! scumpa mea,eu am pus multe kg pe mine.Deja de ceva vreme ca confrunt si cu intrarea la menopauza.Nu e o scuza ,insa se simte o mare schimbare a organismului.Si tocmai de aia am zis "stop si de la capat",trebuie sa fac ceva pentru mine ,pentru ca altfel o sa ajung sa nu pot sa ma mai misc de grasa ce sunt.Am inceput o dieta in care imi nr caloriile.Vreau pana in iulie sa ajung sa dau jos 15-20 kg.Sper sa reusesc ca in 8 luni sa dau jos 20 kg.Teoretic e usor ,insa stiu ca e o mare ,mare lupta.Tu nu arati super ,sunt sigura chiar cu acele kg in plus,insa f. bine ca ai intrat in priza,ca sa nu lasi sa se adune mai multe.Luni ma cantaresc si-mi scriu in jurnal cat am slabit.Sper sa se vada 1 kg in minus.Zilele de week-end sunt mai grele mai ales cand merg in Bucuresti si mananc cam aiurea. te pup si-ti doresc o seara frumoasa!!! Mai vorbim!
  10. rodica2010
    20 nov 2011 18:42:02 - permalink
    rodica2010
    Ce sa fac sufletel?Incerc sa fac bine.Sa stii ca nici eu n-am mai intrat demult si asta se reflecta si in cantar.Am cam pus 3-4 kg.inapoi.Daaar,de 3 zile,am inceput iar sa-mi vad de dieta si s-o las mai moale cu prostiile.Am dat deja o juma de kg.jos si sper la mai multe.Nu vreau sa ma prinda Anul Nou cu aceleasi kg. ca anul trecut.Tu ai mai dat jos sau bati pasul pe loc?Sa nu-mi spui ca si tu ai mai pus pe tine!Hai iubire ca se poate cu putina ambitie! Trebuie sa intram mai des p-aici,ca ne motiveaza.Pe mine una,parca m-a insufletit iar.Ambitie maxima si sa auzim vesti bune!
Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole