forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Alinu - vreau sa slabesc sanatos, frumos si organizat (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-alinu-vreau-slabesc-sanatos-frumos-organizat-12226.html)

ieucumine 05 mar 2013 08:44:54

Re: Jurnal Alinu - vreau sa slabesc sanatos, frumos si organizat
 
Citat:

Anterior postat de alinu0809 (Post 1231784)
Foarte tare că îți place so far. :> Am citit despre vecinii tăi, Pilates-ul nu e gălăgios, deci toată lumea poate fi fericită. :))
PS: eu sunt fix opusul, nu prea duc lipsă de fund. Tot încerc să-l micșorez/modelez de ani întregi, însă mi-e teamă că e genetic și că am moștenit-o pe mama. :)))))
O seară faină și ție! >:D<


Pai putem sa inversam:)) Dau la schimb solduri si sani pentru un fund putin mai mare!!! Anyone??? :))
O zi faina sa ai!!!

alinu0809 05 mar 2013 11:21:23

Re: Jurnal Alinu - vreau sa slabesc sanatos, frumos si organizat
 
Citat:

Anterior postat de ieucumine (Post 1231862)
Pai putem sa inversam:)) Dau la schimb solduri si sani pentru un fund putin mai mare!!! Anyone??? :))
O zi faina sa ai!!!

Ooof, dacă ar funcționa așa.. Aveam de mult tot ce vreau acum. :))) În liceu aveam o prietenă cu picioare subțiri și faine, una cu sâni mari și.. eu cu fundul mare. Și ne gândeam cum ar fi să facem schimb între noi, sau măcar să împărțim fiecare ce are. =)))
Îți doresc o zi faină și ție! :)) >:D<

alinu0809 05 mar 2013 11:37:57

Re: Jurnal Alinu - vreau sa slabesc sanatos, frumos si organizat
 
Neața tuturor! :) Mi-am băut cafeluța și am luat micul dejun. Afară iar e soare și frumos, lucru care-mi dă o energie super! :D Voi ieși iar într-o plimbare cu scop, până la magazin. Încă nu ne-am hotărât asupra a ceea ce vom păpa astăzi, deci trebuie să scot revistele și să încep să caut. Sau google-ul. :))
Să aveți o zi frumoasă! :-*

stefy2009 05 mar 2013 12:56:09

Re: Jurnal Alinu - vreau sa slabesc sanatos, frumos si organizat
 
Citat:

Anterior postat de ieucumine (Post 1231862)
Pai putem sa inversam:)) Dau la schimb solduri si sani pentru un fund putin mai mare!!! Anyone??? :))
O zi faina sa ai!!!


Buna :-* Ofer eu cativa cm din fundul meu:)) . pentru mine de multe ori este un complex ,dar multe fete zic ca este bine sa fi mai dotata:))

stefy2009 05 mar 2013 13:01:20

Re: Jurnal Alinu - vreau sa slabesc sanatos, frumos si organizat
 
Citat:

Anterior postat de alinu0809 (Post 1231970)
Neața tuturor! :) Mi-am băut cafeluța și am luat micul dejun. Afară iar e soare și frumos, lucru care-mi dă o energie super! :D Voi ieși iar într-o plimbare cu scop, până la magazin. Încă nu ne-am hotărât asupra a ceea ce vom păpa astăzi, deci trebuie să scot revistele și să încep să caut. Sau google-ul. :))
Să aveți o zi frumoasă! :-*

Neata:-* si la mine astazi e soare afara si frumos:) Am citit ca ai sustinere din partea prietenului tau cu stilul asta de viata sanatos:) si este foarte bine asa:D
Eu nu am cine stie ce sustinere din partea familiei . Mie imi spun parintii ca niciodata nu o sa gasesc un baiat ca mine ...adica sa pape sanatos , sa fie preocupat de nutritie si sport . Dar eu sper sa-l gasesc ;;) .
Sa ai o zi frumoasa:-*

alinu0809 05 mar 2013 13:01:56

Re: Jurnal Alinu - vreau sa slabesc sanatos, frumos si organizat
 
Citat:

Anterior postat de stefy2009 (Post 1232010)
Buna :-* Ofer eu cativa cm din fundul meu:)) . pentru mine de multe ori este un complex ,dar multe fete zic ca este bine sa fi mai dotata:))

Da da, și pentru mine fundul este un complex, deși în jur toată lumea zice că arăt bine cu fundul mai.. proeminent. :)) Cumva asta e semnătura mea, în ochii unora. :))))) Dar puțină modelare nu strică, că de scăpat oricum n-o să scap vreodată de el. Semăn cu mama. Deci fund consistent până la capăt!! :)))
:-*

alinu0809 05 mar 2013 13:07:43

Re: Jurnal Alinu - vreau sa slabesc sanatos, frumos si organizat
 
Citat:

Anterior postat de stefy2009 (Post 1232014)
Neata:-* si la mine astazi e soare afara si frumos:) Am citit ca ai sustinere din partea prietenului tau cu stilul asta de viata sanatos:) si este foarte bine asa:D
Eu nu am cine stie ce sustinere din partea familiei . Mie imi spun parintii ca niciodata nu o sa gasesc un baiat ca mine ...adica sa pape sanatos , sa fie preocupat de nutritie si sport . Dar eu sper sa-l gasesc ;;) .
Sa ai o zi frumoasa:-*

No păi nici eu nu l-am cunoscut mâncând doar salate și iaurturi. :))) Când l-am cunoscut, mânca întotdeauna pizza, că era student străin în Iași și na, e mai ușor să comanzi mâncare. :))) Noi abia în urmă cu două săptămâni am produs marea schimbare și vorba aia, suntem împreună de 2 ani (pe 8 martie facem 2 anișori). :D Și da, ne susținem unul pe celălalt, cum putem. :) Taicămiu s-a bucurat că m-am lăsat în sfârșit de băut Cola, în rest nu mă critică. :))
Deci stai liniștită, există câte cineva pentru fiecare. Dacă nu va fi preocupat de nutriție și sport la început, poate învăța de la tine de ce e mai bine să trăiești așa. :) Posibilitățile sunt infinite. Dar promit că o să fie bine până la urmă! :D
>:D< :-*

WhiteAngel 05 mar 2013 14:01:55

Re: Jurnal Alinu - vreau sa slabesc sanatos, frumos si organizat
 
buna alinaa >:D< :-*
am trecut sa iti urez o zi cat mai frumoasa >:D<

alinu0809 05 mar 2013 14:15:37

Re: Jurnal Alinu - vreau sa slabesc sanatos, frumos si organizat
 
Citat:

Anterior postat de WhiteAngel (Post 1232048)
buna alinaa >:D< :-*
am trecut sa iti urez o zi cat mai frumoasa >:D<

Mulțumesc frumos! :-*
Îți doresc o zi minunată și ție. :) >:D<

diana87 05 mar 2013 14:37:35

Re: Jurnal Alinu - vreau sa slabesc sanatos, frumos si organizat
 
buna scumpa Alinuta>:D<>:D<>:D<>:D<o zi frumoasa sa ai..ma bucur ca ai sprijin din partea prietenului..al meu sot are un sertar care mai mereu e plin cu ,,bunatati" :D:D:Dasa spune el..si tot arat bine numa un pic de burtica..vreau sa-l corup si pe el sa mearga cu mine la sala da nu se lasa...ehh fac sport pentru 2 :D:D:D:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:28:52.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO