forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Anndreea (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-anndreea-3989.html)

anndreea 31 mai 2010 13:49:26

Re: Jurnal Anndreea
 
dap..asa ma gandeam si eu..acum ma duc sa alerg..:D>.sa vad cat pot..v am pupat>:D<

anndreea 01 iun 2010 10:01:25

Re: Jurnal Anndreea
 
neata fetelor !!!
aseara n am mai avut timp sa intru si la cina am mancat o salata cu un pic de branzica..
astazi mi am luat micul dejun ca de obicei iar acum imi iau pranzul piept de pui cu salata :D
v am pupat>:D<

anndreea 01 iun 2010 20:41:11

Re: Jurnal Anndreea
 
eu acum am venit de la alergat si ma simt tare bine :D..sper sa ma tina tot asa si cu regimul si cu sportul..voi ce mai faceti ?? :-*
>:D<

madaEM 01 iun 2010 20:42:42

Re: Jurnal Anndreea
 
Citat:

Anterior postat de anndreea (Post 206994)
eu acum am venit de la alergat si ma simt tare bine :D..sper sa ma tina tot asa si cu regimul si cu sportul..voi ce mai faceti ?? :-*
>:D<

felicitari >:D<..pai asa sa faci ..sa te tii si de sport si de dieta ...ca sa mearga treaba bine:D

anndreea 01 iun 2010 20:48:28

Re: Jurnal Anndreea
 
Citat:

Anterior postat de madaEM (Post 206999)
felicitari >:D<..pai asa sa faci ..sa te tii si de sport si de dieta ...ca sa mearga treaba bine:D

vai..ti am vazut pozele cu abdomenul si arati superr :-X :-X..ce sport ai facut ??

madaEM 01 iun 2010 20:53:21

Re: Jurnal Anndreea
 
Citat:

Anterior postat de anndreea (Post 207014)
vai..ti am vazut pozele cu abdomenul si arati superr :-X :-X..ce sport ai facut ??

ee la abdomen am dat jos fata de cum eram ..dar am de lucrat mult la picioare:(
pai sport...mult cardio ..zumba ...tae bo ..depinde de starea pe care o aveam ...p90x..
pilates am facut o peroada...:Dnu pot sa zic ca am facut un anumit sport...am combinat mai multe filmulete ..cum aveam chef ...
dar oricum fa mult cardio ...daca alergi e ideal:x

anndreea 01 iun 2010 20:56:26

Re: Jurnal Anndreea
 
incerc sa alerg cat de mult pot si in fiecare seara alerg un pic mai mult ..am inteles ca jogging`ul este foarte bun pentru abdomen si pentru slabire in general..acum sa vad ce rezultate are la mine in combinatie cu dieta..sper sa aibe rezultate ca altfel ma demoralizez si incep sa cred ca tot ce am facut am facut in zadar, imi pierd vointa si mananc mult..=((..si dupa cateva zile tot eu regret ..:-<

madaEM 01 iun 2010 21:00:44

Re: Jurnal Anndreea
 
Citat:

Anterior postat de anndreea (Post 207027)
incerc sa alerg cat de mult pot si in fiecare seara alerg un pic mai mult ..am inteles ca jogging`ul este foarte bun pentru abdomen si pentru slabire in general..acum sa vad ce rezultate are la mine in combinatie cu dieta..sper sa aibe rezultate ca altfel ma demoralizez si incep sa cred ca tot ce am facut am facut in zadar, imi pierd vointa si mananc mult..=((..si dupa cateva zile tot eu regret ..:-<

daca te tii de treaba ..si de sport si de dieta nu are cum sa nu se vada rezultatele...candva poate vei avea si perioada de platou ..dar nu trebuie sa te demoralizazi nicidata ..si in primul rand sa nu renunti;;)
dc sa regreti ??vei vedea ca te vei simti minunat ..vei avea o conditie fizica de invidiat ..si daca renunti la prajeli ..la gras...la acid ..la fel te vei simti minunat:xcredema:))

anndreea 01 iun 2010 21:06:04

Re: Jurnal Anndreea
 
sper sa dau kg jos si de data aceasta sa nu mai renunt nici la regimul acesta nici la sport..

madaEM 01 iun 2010 21:07:16

Re: Jurnal Anndreea
 
Citat:

Anterior postat de anndreea (Post 207037)
sper sa dau kg jos si de data aceasta sa nu mai renunt nici la regimul acesta nici la sport..

asa sa fie ..si eu la fel sper sa nu renunt niciodata la regimul asta de viata:D
bine acum mai calc stramb ..dar sper ca in timp ...sa ma linistesc si mia mult:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:57:19.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO