forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Anndreea (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-anndreea-3989.html)

anndreea 01 iun 2010 21:10:02

Re: Jurnal Anndreea
 
:-<...tare greu e..

anndreea 01 iun 2010 21:11:15

Re: Jurnal Anndreea
 
Citat:

Anterior postat de madaEM (Post 207040)
asa sa fie ..si eu la fel sper sa nu renunt niciodata la regimul asta de viata:D
bine acum mai calc stramb ..dar sper ca in timp ...sa ma linistesc si mia mult:)

tu acum deja esti la mentinere ..abia astept sa ajung si eu acolo :-X..cat timp ti a luat sa slabesti ? :-?

madaEM 01 iun 2010 21:12:58

Re: Jurnal Anndreea
 
Citat:

Anterior postat de anndreea (Post 207047)
tu acum deja esti la mentinere ..abia astept sa ajung si eu acolo :-X..cat timp ti a luat sa slabesti ? :-?

mult ...foarte mult pot zice:)):))
din noiembrie...pana cum :))7 luni:Ddar macar leam slabit in timp indelungat ...sper sa nu se mai intoarca....am slabit asa greu ..pt nici nu mam tinut de treaba mereu ..aveam perioade ..cand si cand:D

anndreea 01 iun 2010 21:16:40

Re: Jurnal Anndreea
 
:O...ppff..spr sa va am mereu aici sa puteti sa ma trageti de urechi cand voi fi pe punctul de a ceda..nu vreau sa ma las pana nu ajung la greutatea la care ma voi simti si voi arata bine..nu prea vreau sa mi ia 7 luni ..:-s..
sa ramaneti prin preajma >:D<

madaEM 01 iun 2010 21:18:44

Re: Jurnal Anndreea
 
Citat:

Anterior postat de anndreea (Post 207060)
:O...ppff..spr sa va am mereu aici sa puteti sa ma trageti de urechi cand voi fi pe punctul de a ceda..nu vreau sa ma las pana nu ajung la greutatea la care ma voi simti si voi arata bine..nu prea vreau sa mi ia 7 luni ..:-s..
sa ramaneti prin preajma >:D<

mereu vor fi fete aici care sa te sustina>:D<>:D<si asa vei reusi ..si vei reusi in mai ptin de 7 luni ..eu tiam zis nu mam tinut de treaba calumea ...de asta:))

anndreea 01 iun 2010 21:33:20

Re: Jurnal Anndreea
 
multumesc mult >:D< conteaza f mult pentru mine sa nu fiu singura >:D<

ras_cristalin 01 iun 2010 22:21:15

Re: Jurnal Anndreea
 
Buna Andreea :)
Iti urez mult succes cu pierderea in greutate. Nu ai foarte mult de pierdut, trebuie sa te bucuri, lupta ta va fi de o durata mai scurta. :)
Bafta multa si la mentinere, care va trebui sa dureze... toata viata :D

Noapte buna >:D<

anndreea 01 iun 2010 22:51:40

Re: Jurnal Anndreea
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 207115)
Buna Andreea :)
Iti urez mult succes cu pierderea in greutate. Nu ai foarte mult de pierdut, trebuie sa te bucuri, lupta ta va fi de o durata mai scurta. :)
Bafta multa si la mentinere, care va trebui sa dureze... toata viata :D

Noapte buna >:D<

ehee...mai e mult pana la mentinere:-<..cel putin din perspectiva mea..mai am o groaza..:-<..
dar daca alerg timp de o luna in fiecare zi..o jumatate de ora, o ora sau poate mai mult si tin regim..credeti ca am sanse sa scap de burta ?..voi avea rezultate dupa o luna :-s ?

>:D<

viktoria 02 iun 2010 09:38:52

Re: Jurnal Anndreea
 
bUNABuna Andreea Buna Andreea !!! Ce faci ? Cum merge slabitul ? [*8*] merge slabitul ?

anndreea 02 iun 2010 13:21:28

Re: Jurnal Anndreea
 
buna viktoria !!:-*
pai incerc sa fac sport in fiecare zi adica jogging atat cat pot si cu dieta ce sa zic..merge :D..astept sa vad rezultate :X:X
la tine cum merge >:D<?


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:13:00.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO