forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Anndreea (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-anndreea-3989.html)

anndreea 24 iun 2010 23:47:27

Re: Jurnal Anndreea
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 225346)
mie imi merge destul de bine momentan
m-am apucat de disociata azi e a 3 a zi:))):D
astept sa vad daca dau ceva jos,eu sper sa dau
ee las ca sanatatea e mai importanata;)
sa te faci bine la piciorus si apoi alergi>:D<
ai mai slabit ceva?

ooff :(..scz din nou ca nu am mai raspuns..am tot citit pe aici pe forum dar n-am avut timp sa mai scriu..
sunt tare trista..am incetat cu sportul si nu am mai slabit..ba din contra..m-am ingrasat:((((..nu stiu cum am putut sa-mi bat joc de cat reusisem pana atunci:(..dar asta este..mergem inainte.
ideea e ca astazi a fost prima zi de SB si a trecut cu bine :D...am inteles ca in primele 2 saptamani se pierd intre 4 si 6 kg :X..si asta ma motiveaza tare mult..sper sa reusesc de data asta..sa nu mai cedez tentatiilor..sa pot sa slabesc o data ..:(..
cum te simti cu disociata ..? merge ??
>:D<:-*

LicuriciColorat 25 iun 2010 08:52:08

Re: Jurnal Anndreea
 
nu-i nimic,daca tii Sb corect dai super bine jos,ai grija la faza 2 cand reintroduci treptatat alimentele
eu sunt oki am ajuns aproape unde vreau,mai am un pic:D,e super acum am intrat in perioada de tranzitie:),dar o so mai tin probabil o data sau de 2 ori:D
>:D<

anndreea 25 iun 2010 12:19:07

Re: Jurnal Anndreea
 
am inteles si eu ca dieta SB da rezultate f frumoase..o sa ma mai cantaresc dupa primele 2 saptamani si sper sa fiu placut surprinsa :X...astazi e a2a zi si mi am luat pranzul ( piept de pui si o rosie ) ..sper sa nu calc stramb..

anndreea 26 iun 2010 18:34:37

Re: Jurnal Anndreea
 
fetelor eu am fost plecata toata ziua la tara insa nu am calcat stramb :D ..sa va zic meniul pe ziua de astazi:
MD: omleta( 2 oua, 2 felii de sunca de pui, jumatate de ceapa, marar, 2 lingurite de ulei de masline)
G1: jumatate din conserva de ton in apa
P: pangasius la cuptor
G2: cealalata jumatate din conserva de ton

ma simt atat de satula..parca am mancat toata ziua :)))..maine ma gandeam sa mi fac ciupercute umplute cu branza la cuptor;;)

LicuriciColorat 26 iun 2010 18:39:35

Re: Jurnal Anndreea
 
Citat:

Anterior postat de anndreea (Post 232374)
fetelor eu am fost plecata toata ziua la tara insa nu am calcat stramb :D ..sa va zic meniul pe ziua de astazi:
MD: omleta( 2 oua, 2 felii de sunca de pui, jumatate de ceapa, marar, 2 lingurite de ulei de masline)
G1: jumatate din conserva de ton in apa
P: pangasius la cuptor
G2: cealalata jumatate din conserva de ton

ma simt atat de satula..parca am mancat toata ziua :)))..maine ma gandeam sa mi fac ciupercute umplute cu branza la cuptor;;)

Hey Andreea
suna bine meniul tau
foarte mult peste:)),e sanatos si e bine ca ai papat fara abateri
tot timpu cand papi carne te simti satula
suna foarte bine:x,si mie mi pofta de ciupercute:x

anndreea 26 iun 2010 18:45:23

Re: Jurnal Anndreea
 
ma simt oarecum mandra :))..e deja a3a zi de SB si n am nicio abatere:X...sper sa pot sa ma apuc si de sport zilele astea ca de alergat nu mai pot :(((..o sa mi iau insanity de pe net sa vad daca pot sa fac..

anndreea 28 iun 2010 11:25:55

Re: Jurnal Anndreea
 
buna fetelor /!!!! si buna jurnalule !!
pot sa spun ca sunt in a 5a iz de dieta si nu am trisat :X..ma simt f bine..
ieri mi`am facut niste ciupercute umplute cu branza ceapa marar un pic ulei de masline..yammyyy=p~..foarte bune au iesit..tot ieri m-am apucat sa fac si hip hop abs:X..vreau sa urmez programul de 4 saptamani..sa vedem ce iese..poate maresc faza 1 din SB pana termin programul de hip hop:D..poate o sa am rezultate mai bune si mai rapide..ce ziceti :-? ?
voi ce mai faceti >:D< ?
:-*:-*
p.s.: va iubesc si iubesc forumul!! daca nu erati voi nu mi gaseam vointa necesara sa slabesc..si sper sa ma certati cand nu voi manca cum trebuie >:D<:X:X:

anndreea 28 iun 2010 11:31:16

Re: Jurnal Anndreea
 
sa va spun ce am mancat pana acum:D
MD: omleta fara ou ( ceapa, ciuperci, ardei, rosii, branza rasa pe deasupra si o lg cu ulei de masline )( 8:00 )
gustare n am avut ca am adormit :))))
apoi la P: ciupercute la cuptor, vreo 4 =p~ cu salata de castraveti )
urm gustare ma gandeam sa fie niste nuci
iar la cina as fi vrut sa mi fac o supa crema de rosii..sa vedem ce mi iese:D:D

anndreea 28 iun 2010 13:46:48

Re: Jurnal Anndreea
 
uf..se pare ca am ramas doar eu si cu tine jurnalule ! dar nu i nimic..
tocmai am erminat de facut hip hop abs fat burning cardio si sunt udaa !! tricoul meu zici ca tocmai a fost spalat !!!..si eu parca tocmai am iesit din dus :))..nu m`as fi asteptat sa transpir asa mult :D..dar e bine :D..sunt hotarata sa inchei de data asta capitolul slabire si sa pot sa intru la mentinere :X

LicuriciColorat 28 iun 2010 13:59:37

Re: Jurnal Anndreea
 
Citat:

Anterior postat de anndreea (Post 233710)
uf..se pare ca am ramas doar eu si cu tine jurnalule ! dar nu i nimic..
tocmai am erminat de facut hip hop abs fat burning cardio si sunt udaa !! tricoul meu zici ca tocmai a fost spalat !!!..si eu parca tocmai am iesit din dus :))..nu m`as fi asteptat sa transpir asa mult :D..dar e bine :D..sunt hotarata sa inchei de data asta capitolul slabire si sa pot sa intru la mentinere :X


hey Andreea
bravo pt sport
e bine ca transpiri
sigur o sa slabesti si o sa fii la mentinere cat de curand>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:43:26.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO