forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Anndreea (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-anndreea-3989.html)

anndreea 30 iun 2010 15:16:42

Re: Jurnal Anndreea
 
eh..pai atunci e bine ;)))..eu mai poftesc cateodata cand mai fac ai mei cartofi prajiti si ma abtin..ii mai fac si seara :)))

anndreea 01 iul 2010 06:34:26

Re: Jurnal Anndreea
 
m-am masurat si cantarit..nu prea sunt fericita si nici incantata nu stiu de ce ...ultimele masuratori sunt din 27.06.2010 pt ca atunci am avut posibilitatea sa ma masor..
56.5 kg 53 kg
bust 90 bust 88 ( -2 ) :(((
talie 65 talie 65 ( la fel ) :((
solduri 83 solduri 83 ( -1 ) :-<
fund 96 fund 93 ( -2 )
buric 85 buric 80 ( -5 )
picior sus 61 picior sus 55 ( -6 )
brat 30 brat 27 ( -3 )


asta e..chiar daca nu sunt prea incanatata de cm o sa continui si o sa prelungesc faza 1 din SB..( tin sa precizez ca astazi mi-au venit si musafiri, dar nu cred sa aibe vreo importanta la cm )..tineti-mmi pumnii in continuare..nu vreau sa renunt..chiar nu vreau..vara asta termin cu slabitul..trebuie!!! daca vreau pot !!!

Slabuta 02 iul 2010 21:04:04

Re: Jurnal Anndreea
 
Citat:

Anterior postat de anndreea (Post 236141)
eh..pai atunci e bine ;)))..eu mai poftesc cateodata cand mai fac ai mei cartofi prajiti si ma abtin..ii mai fac si seara :)))

Hai sa iti spun ce tentatii am aici din cauza lui tata :D
Pancakes, deloc dietetice, cu multa dulceata de zmeura, piersici si bucati de ciocolata, placinte cu branza si varza... si sa mai continui? :))

La placinte imi venea sa urlu ca lupul la luna :))
Dar am facut fata, vreau sa intru la mentinere, cat se poate atata slabit :D

anndreea 02 iul 2010 21:14:01

Re: Jurnal Anndreea
 
imi ploua in gura :)))..si eu vreau la mentinere..m`am saturat de atata slabit ..zilele astea n am putut sa fac sport ca mi`au venit musafirii si m`a durut burta f rau:( de luni vreau sa intru in forta cu sportul ..continui cu hip hop abs si vreau sa mai adaug si tae bo ..vreau sa scap o data d kilogramele si cm in plus 8-|..

Slabuta 05 iul 2010 00:19:11

Re: Jurnal Anndreea
 
Citat:

Anterior postat de anndreea (Post 239017)
imi ploua in gura :)))..si eu vreau la mentinere..m`am saturat de atata slabit ..zilele astea n am putut sa fac sport ca mi`au venit musafirii si m`a durut burta f rau:( de luni vreau sa intru in forta cu sportul ..continui cu hip hop abs si vreau sa mai adaug si tae bo ..vreau sa scap o data d kilogramele si cm in plus 8-|..

Tie iti ploua in gura si eu stau la un hol distanta de bucatarie :))

In primele zile nu te forta, nu e bine, ia-ti pauza pana simti ca esti in stare sa faci sport, important este sa nu exagerezi.

La a cata zi de SB esti? :)

anndreea 05 iul 2010 00:25:47

Re: Jurnal Anndreea
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 240674)


Tie iti ploua in gura si eu stau la un hol distanta de bucatarie :))

In primele zile nu te forta, nu e bine, ia-ti pauza pana simti ca esti in stare sa faci sport, important este sa nu exagerezi.

La a cata zi de SB esti? :)

pai joi fac 2 saptamani dar as fi vrut sa prelungesc ..ce zici ?.. mami a facut gogosi aseara ..si am pacatuit cu una :">..stiu ca nu trebuia ..dar..s a intamplat =((..asta este..mergem inainte..ma pedepsesc cu sport maine ;;)..si nu mai pacatuim cu nimic;;)

Slabuta 05 iul 2010 00:32:35

Re: Jurnal Anndreea
 
Citat:

Anterior postat de anndreea (Post 240677)
pai joi fac 2 saptamani dar as fi vrut sa prelungesc ..ce zici ?.. mami a facut gogosi aseara ..si am pacatuit cu una :">..stiu ca nu trebuia ..dar..s a intamplat =((..asta este..mergem inainte..ma pedepsesc cu sport maine ;;)..si nu mai pacatuim cu nimic;;)

Nu stiu ce sa zic, eu nu mai prelungesc, am asteptat cu mare nerabdare ziua asta de marti, ca atunci o sa mananc fructe :)

Dar nu cred ca e problema daca mai tii o saptamana.

Totusi, stiu ca fetele ziceau ca e bine sa tii 2 saptamani faza I, 2 saptamani faza II si dupa faza III cat mai mult ca sa faci trecerea lenta spre carbohidrati. :)

anndreea 05 iul 2010 00:35:42

Re: Jurnal Anndreea
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 240679)


Nu stiu ce sa zic, eu nu mai prelungesc, am asteptat cu mare nerabdare ziua asta de marti, ca atunci o sa mananc fructe :)

Dar nu cred ca e problema daca mai tii o saptamana.

Totusi, stiu ca fetele ziceau ca e bine sa tii 2 saptamani faza I, 2 saptamani faza II si dupa faza III cat mai mult ca sa faci trecerea lenta spre carbohidrati. :)

pai eu vreau sa mai tin faza 1 inca o saptamana ca sa mai dau ceva kg jos..si dupa sa trec la faza 2..si chiar daca am dat jos 3 kg in prima saptamana eu tot un ``munte`` de grasime ma vad..nu stiu..dar nu mi mai place de mine deloc ..nu stiu ce am..ca de cateva zile sunt asa..cu motivatia la pamant..

Slabuta 05 iul 2010 00:37:59

Re: Jurnal Anndreea
 
Citat:

Anterior postat de anndreea (Post 240680)
pai eu vreau sa mai tin faza 1 inca o saptamana ca sa mai dau ceva kg jos..si dupa sa trec la faza 2..si chiar daca am dat jos 3 kg in prima saptamana eu tot un ``munte`` de grasime ma vad..nu stiu..dar nu mi mai place de mine deloc ..nu stiu ce am..ca de cateva zile sunt asa..cu motivatia la pamant..

Andreea nu-i loc de pesimism si negativism aici.
Nu o sa te ajuti de loc cu astfel de "dispozitie", trebuie sa fii increzatoare ca vei reusi :)

Hai sa nu neglijam rezultatele noastre, era mai bine daca te ingrasai 3 kg? :)

Asa esti in scadere, ce poate fi mai bine ? ! :)

anndreea 05 iul 2010 00:41:20

Re: Jurnal Anndreea
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 240681)


Andreea nu-i loc de pesimism si negativism aici.
Nu o sa te ajuti de loc cu astfel de &quot;dispozitie&quot;, trebuie sa fii increzatoare ca vei reusi :)

Hai sa nu neglijam rezultatele noastre, era mai bine daca te ingrasai 3 kg? :)

Asa esti in scadere, ce poate fi mai bine ? ! :)

stiu ca ai dreptate.incerc sa ma conving in fiecare zi ca merg bine lucrurile si ca trebuie sa tin in continuare regimul acesta si trebuie sa continui si cu sportul... as vrea sa maresc programul de sport..poate asa grabesc procesul de slabire.. in august plec in vacanta si vreau sa arat binee...nu vreau sa ma simt prost sau mai stiu eu cum din cauza greutatii mele.. ce zici am timp pana in august sa dau jos ultimele kg ?..tu te pricepi mai bine si chiar m ar ajuta un sfat si un pic de incurajare acum in luna aceasta ... >:D< :-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:42:10.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO