forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Anndreea (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-anndreea-3989.html)

anndreea 28 iun 2010 15:36:11

Re: Jurnal Anndreea
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 233736)
hey Andreea
bravo pt sport
e bine ca transpiri
sigur o sa slabesti si o sa fii la mentinere cat de curand>:D<

sper si mersi pt incurajari >:D<
insa..nu stiu ce sa zic:-/...chiar daca am transpirat asa mult :O..sunt un pic asa in dubii..chiar sunt eficiente filmuletele hip hop abs ?

LicuriciColorat 28 iun 2010 16:28:13

Re: Jurnal Anndreea
 
Citat:

Anterior postat de anndreea (Post 233854)
sper si mersi pt incurajari >:D<
insa..nu stiu ce sa zic:-/...chiar daca am transpirat asa mult :O..sunt un pic asa in dubii..chiar sunt eficiente filmuletele hip hop abs ?

e oki sa transpiri
eu de exp iarna transpir foarte greu:D
in schimb vara sunt uda toata cand fac sport e si normal:D
da sunt foarte eficiente din punctu meu de vedere
debea astept sa ma reapuc si eu de ele:D

anndreea 28 iun 2010 20:02:35

Re: Jurnal Anndreea
 
pai daca se tot zice ca sunt eficiente o sa continui cu ele :D
acum imi fac o ciorbita de legume, dar nu prea multe ca nu am voie asa ( rosie ardei ceapa fasole ) cam atat am in casa :D..o sa mananc din asta seara cand chiar nu am idee ce sa mananc :-/
nici dimineata nu prea stiu ce as putea sa mai mananc la SB faza 1..
aveti idei ;;) ?
>:D<

Diviana 28 iun 2010 22:33:45

Re: Jurnal Anndreea
 
Buna Anndreea,
bafta mult cu south beach, eu nu tin nimic concret acum...incerc sa ma bazez pe cantitati ff reduse la alimentele nesanatoase (fainoase, dulciuri etc) si in rest beau mult ceai (de mai multe feluri, neindulcit bineinteles) si ma ghidez dupa poftele mele de zi cu zi. de exemplu cand au fost caldurile acum 2 sapt am mancat 5 zile numai pepene rosu, cirese, mere, si vag niste salate pentru ca pur si simplu nu simteam nevoia de altceva..
de o saptamana am invatat sa fac orez chinezesc cu curry si legume si sunt innebunita dupa el. acum ma pregatesc sa imi mai fac, ca sa am maine ;))

anndreea 28 iun 2010 23:24:00

Re: Jurnal Anndreea
 
mersi frumos :)..chiar sper sa reusesc cu aceasta dieta sa inchei capitolul slabit..
sport faci ?? si daca da ce fel de sport ?:)

anndreea 29 iun 2010 11:35:54

Re: Jurnal Anndreea
 
neata fetelor :-*..
ce mai faceti ? cum va mai merge cu dieta ?
eu astazi trebuia sa mi fac niste chiftelute de pui la cuptor dupa reteta fulgutei insa nu merge cuptorul :)))..trebuie sa astept pana vine mami acasa..asa ca la pranz voi manca niste ciorbita ..chiftelutele le voi manca ca gustare si poate si la cina..sa vedem ..poate imi vine alta idee pt cina..:-?

anndreea 29 iun 2010 21:05:40

Re: Jurnal Anndreea
 
jurnalule, revin sa ti spun ce am papat astazi ;;)
md: ciupercute umplute si castraveti
prima gustare am ratat`o ca am dormit :))
la pranz ciorbita ca n`am putut sa mi fac chiftelutele :(
apoi a2a gustare o chiftelua si o salata
si la cina tot chiftelute cu o salata de varza buna buna :D:D

nu mai mancasem carne de cateva zile si m`am simtit f plina :D
o sa fac si sport astazi:D hip hop abs normal:D..pana acum n am avut chef..dar n o sa treaca ziua fara sa l fac ;;)

Diviana 30 iun 2010 02:33:26

Re: Jurnal Anndreea
 
Buna andreea..
destul de satios meniul tau :)) cel putin pentru o zi de vara.
eu nu fac sport deloc, tot timpul spun ca ma apuc si niciodata nu o fac....cum merge la tine cu hip hop abs? stiu filmuletele, par dragute.
cu mancarea nu pot sa ma laud azi deloc, toata ziua nu am mancat decat niste cartofi prajiti cu telemea de bivolita..stiu pare total nesanatos, este intr-adevar, dar asa a fost ziua de azi :)))) am stat vreo 6 ore la terase..cine sa mai manance? :)))

anndreea 30 iun 2010 12:28:19

Re: Jurnal Anndreea
 
buna diviana :-*..
cum sa mearga cu hip hop abs..mie imi plac tare mult :D..incerc sa urmez programul acela de 4 saptamani in care ti se spune in fiecare zi ce video sa faci..ma gandeam sa fac pe langa niste aerobic :-?..pai chiftelutele sunt facute la cuptor si n au pic de ulei sau alte chestii care sa ingrase :D
pai ar trebui sa incepi sa faci sport ...eu joia trecuta am inceput SB 1 dar m am apucat de sport duminica din cauza piciorului care ma durea..si inca ma cam doare dar nu asa rau..eu merg pe principiul ca dieta fara sport e inutila :D..asa ca m am pus sa fac sport..;;)
eu n am mai mancat cartofi prajitu de nu stiu cand :O..incearca sa renunti la ei :-s..ingrasa tare :-s

Diviana 30 iun 2010 14:14:46

Re: Jurnal Anndreea
 
nu mananc in mod normal, a fost pur si simplu o zi=masa :)))


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:15:15.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO