forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-balenuta-slabuta-celestina-4069.html)

LicuriciColorat 28 iun 2010 18:58:49

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
hello Celestina
nu stiu ce sa zic concret cu alergatul
incerca sa faci cum iti e mai bine
nici sa te obosesti
eu stiu ca e oki si sa alergi 2 ture si apoi una sa mergi iara sa alergi 2 iara sa mergi una si tot asa,cel putin tipa de la sala asta mi-a zis:D
depinde si de fiecare cum se simte in stare si cum ii e bine>:D<

celestina 29 iun 2010 10:13:41

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 234017)
hello Celestina
nu stiu ce sa zic concret cu alergatul
incerca sa faci cum iti e mai bine
nici sa te obosesti
eu stiu ca e oki si sa alergi 2 ture si apoi una sa mergi iara sa alergi 2 iara sa mergi una si tot asa,cel putin tipa de la sala asta mi-a zis:D
depinde si de fiecare cum se simte in stare si cum ii e bine>:D<

Merci pt sfat! Diseara asa o sa fac. Sper sa vad si rezultate cat mai repede!! Pe 24 iulie am in intreviu al bucuresti si vreau sa arat bine,,,adica sa mai dau jos vreo 3 kg...spet sa reusesc, mai am la dispozitie aproape 4 saptamani!!

celestina 29 iun 2010 21:43:11

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Am o dispozitie tare ciudata....sunt trista...plictisita...amarata.. si nu am niciun impuls sa tin dieta.... Voi cum va motivati sa mergeti mai departe? Cum reusiti sa zambiti, atunci cand toate merg prost? Eu am sentimentul ca problemele astea ma doboara....si nu imi arde de absolut nimic!

celestina 29 iun 2010 21:48:53

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Azi nici de dieta n-am avut chef,,,adica la pranz am mancat 100 de gr de graham, 200 g parizer de pui, 50 g de branza, apoi la gustare am avut 2 batoane cu cereale, iar cina a fost un dezastru: pui la gratar, si cativa cartofi prajiti....:(( Si, pentru ca am avut chef in familie, nici de sport n am avut timp. Sambata asta bunicii mei sarbatoresc nunta de aur, sambata cealalta un coleg are o nunta.... Ma gandeam sa incerc dieta daneza,,,cea de 13 zile,,,dar in ritmul asta n-am nicio sansa!

celestina 01 iul 2010 10:48:04

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
De 2 zile m-am apucat serios de alergat, aseara am bagat 8 ture de stadion, si luni cam la fel! Sper sa mai coboare si la mine acul de la cantar...acum ma duc sa mi cupar niste cirese...sau alte fructe,,sa vedem ce gasesc...Pupici slabutelor!

andra_aly 01 iul 2010 10:49:11

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
wow!! super. ai vointa nu gluma. bravo>:D<
daca o tii tot asa sa vezi numai ce bucurii iti v-a face cantarul:D
o zi buna:-*

celestina 02 iul 2010 11:56:10

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Sper sa imi revin si sa trec cat mai repede peste pasa asta proasta. Trebuie sa slabesc! Si acum mi a venit alta idee...ca de duminica...sa incerc dieta daneza! sa vedem...ce va fi Combinata cu sportul, dieta ar trebui sa dea si rezultate.

MIRUTZA 02 iul 2010 11:58:47

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Ce mai faci? Cum o mai duci cu dieta?

Te pup!:-*

celestina 04 iul 2010 15:24:28

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
De azi am inceput dieta daneza...De dimineata, am avut cafea fara zahar si in loc de biscuite am papat o felie de chec...iar la pranz 2 ouă fierte, o rosie si salata. Pt diseara as avea friprura de pui la grill si o salata. Sa vedem daca ma descurc sa tim regimul asta. Eu sper din tot sufletul sa dea roade...A tinut+o un amic de al meu, si dupa cele 13 zile puteai sa juri ca a intrat la apa. Cred ca a dat jos 10 kg! Nu ma astept la asemenea rezultate, evident, pentru ca eu o sa mai trisez...pe ici pe colo..si o sa mai inlocuiesc din alimentele de din dieta. O sa fac si sport si sper la la final, dupa 2 saptamani sa dau jos 3-4 kg! O sa va tin la curent cu progresele mele!

VentoFreddo 04 iul 2010 18:09:21

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Buna, Celestina, si succes cu noua dieta, e cam drastica dar sper sa reusesti..Uite, aici e tot ce vrei sa stii despre aceasta dieta, Bafta!
http://forum.slabute.ro/dieta-rapida...smului-34.html


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:00:16.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO