forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala" (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-bst-obeza-viitoare-fotomodeala-11138.html)

Puffoasa 29 feb 2012 20:02:55

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Poate doar daca MANCAM bataie slabim cand ajungem la faza de platou:))) Daca ar fi asa, eu ma ofer! :))

bst 29 feb 2012 20:13:06

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de Puffoasa (Post 961009)
Poate doar daca MANCAM bataie slabim cand ajungem la faza de platou:))) Daca ar fi asa, eu ma ofer! :))

Eu sunt pregatita pentru portia mea de cafteala...o merit cu varf si indesat!:-<
Puffy, la tine e totul ok cu dieta?:-*

Chriselle 29 feb 2012 20:24:45

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de bst (Post 960876)
Eu n-am avut placerea sa stau mai mult prin capitala, am fost doar in vizita... dar mi-am zis ca nu m-as putea obisnui in veci cu mediul de campie, Is omul muntelui, ce sa fac..:P
N-ai vreo pozica in postura de miresuca? Sunt tare curioasa ce rochita ai avut.. eu caut constant modele de rochii pe net:D (daca ar sti iubi ce fac ar lua-o la fuga :)) )
Prima sedinta de consiliere e gratuita.. dupa ce se instaleaza dependenta stabilim si pretul:))


Observ, dar doar daca imi atragi atentia:))
Am bicicleta doar acasa, in cluj nu.. si imi pare rau, ca imi place foarte mult sa pedalez. Am zis ca daca mai slabesc si n-o sa-mi fie rusine sa ies in lume o sa-mi fac abonament la sala, doar sa pot face bici:P
Lasa-i sa te condamne, daca deocamdata slabesti si fara... poti sa introduci sportul ca o masura de a iesi din faza de platou;)
Eu nu slabesc in niciun fel- ma incanta foarte tare treaba asta..:|

Am poze, iti dai seama. Da nu prea imi vine sa le pun pe site... nu stiu de ce... da poate imi fac curaj intr-o zi si te anunt :D Poate cand oi slabi si o sa am voie sa dau pe gat o sticla de vin :)) Atunci o sa am curaj sa fac multe lucruri :))
Ramane de vazut daca slabesc si fara sport. Inca nu stiu. Cand o veni ziua de cantar o sa ma lamuresc :-s Parca vad ca o sa dau dreptate la toata lumea :"> De fapt eu le dau dreptate de acum numai ca am o lene...
O sa slabesti si tu. Doar nu crezi ca o sa ramai toata viata la platou. Dupa ziua ta ma tin de capu tau pana slabesti :D Acum te las sa iti faci de cap, dar nu uita! Cu masura! :D Oricum, sa nu te dai batuta orice ar fi. Ca tu daca te tii de treaba pana la urma pleaca ele si kilogramele macar de plictiseala daca nu de buna voie. ;)

bst 29 feb 2012 20:37:18

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de Chriselle (Post 961050)
Am poze, iti dai seama. Da nu prea imi vine sa le pun pe site... nu stiu de ce... da poate imi fac curaj intr-o zi si te anunt :D Poate cand oi slabi si o sa am voie sa dau pe gat o sticla de vin :)) Atunci o sa am curaj sa fac multe lucruri :))
Ramane de vazut daca slabesc si fara sport. Inca nu stiu. Cand o veni ziua de cantar o sa ma lamuresc :-s Parca vad ca o sa dau dreptate la toata lumea :"> De fapt eu le dau dreptate de acum numai ca am o lene...
O sa slabesti si tu. Doar nu crezi ca o sa ramai toata viata la platou. Dupa ziua ta ma tin de capu tau pana slabesti :D Acum te las sa iti faci de cap, dar nu uita! Cu masura! :D Oricum, sa nu te dai batuta orice ar fi. Ca tu daca te tii de treaba pana la urma pleaca ele si kilogramele macar de plictiseala daca nu de buna voie. ;)

:)) credeam ca doar eu am paranoia asta cu anonimatul..:))
Nu-i bai, astept pana dai vinu ala pe gat;)
Mie mi-e putin frica de faptul ca n-o sa mai slabesc, ca organismul meu a devenit oarecum imun.. dupa atatea slabiri si ingrasari nici nu-i de mirare ca opune rezistenta. Sper sa fie doar impresia mea...
Mi-am zis ca de ziua mea nu mananc nimic, doar beau fara masura:)) Ar fi o idee, nu?:))
Mersi ca ai de gand sa fii criticul meu, am nevoie... macar asa o sa fiu cuminte, de rusine:P Ar fi si mai bestial daca ai putea sa slabesti 4-5 kg in locul meu...;;):-*

Puffoasa 29 feb 2012 20:44:12

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de bst (Post 961023)
Eu sunt pregatita pentru portia mea de cafteala...o merit cu varf si indesat!:-<
Puffy, la tine e totul ok cu dieta?:-*


Sunt bine, ieri si alaltaieri am cam ingerat putine calorii, da am avut si-o stare asa, am fost obosita toata ziua .

Acum ma apuc de bicicleta. BBL !

bst 29 feb 2012 20:53:59

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de Puffoasa (Post 961121)
Sunt bine, ieri si alaltaieri am cam ingerat putine calorii, da am avut si-o stare asa, am fost obosita toata ziua .

Acum ma apuc de bicicleta. BBL !

Mai sunt si zile de-astea..sper ca acum esti mai bine:-*
Spor la pedalat!!>:D<
Cate minute faci? Eu vara trecuta reuseam sa fac 2 ore... acum am facut 30 de minute si am crezut ca nu mai reusesc sa ma tin pe picioare:))

Puffoasa 29 feb 2012 21:59:14

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de bst (Post 961165)
Mai sunt si zile de-astea..sper ca acum esti mai bine:-*
Spor la pedalat!!>:D<
Cate minute faci? Eu vara trecuta reuseam sa fac 2 ore... acum am facut 30 de minute si am crezut ca nu mai reusesc sa ma tin pe picioare:))

Gata, am terminat. Fac 40 de min, nu ma fortez, astept sa stagnez si atunci bag in forta :)).

bst 29 feb 2012 22:17:59

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de Puffoasa (Post 961334)
Gata, am terminat. Fac 40 de min, nu ma fortez, astept sa stagnez si atunci bag in forta :)).

Nu-i rau;) E bici statica? Tu nu ai probleme cu durerea de la sa?:">

Puffoasa 29 feb 2012 23:02:51

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
E nu, prima zi dupa 10 minute nu-mi mai simteam "obrajii", o descalecam la foc automat.Apoi puneam prosop sub fund,acum m-am obisnuit cat de cat, da cand ma dau jos de pe bicicleta dureaza pana imi dezmortesc minunatia de posterior :))) Ma si mir cateodata dc ma doare, ca e asa de mare si pufos, ca o pernuta :x:))

bst 29 feb 2012 23:12:37

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de Puffoasa (Post 961462)
E nu, prima zi dupa 10 minute nu-mi mai simteam "obrajii", o descalecam la foc automat.Apoi puneam prosop sub fund,acum m-am obisnuit cat de cat, da cand ma dau jos de pe bicicleta dureaza pana imi dezmortesc minunatia de posterior :))) Ma si mir cateodata dc ma doare, ca e asa de mare si pufos, ca o pernuta :x:))

:)) fix asa e si la mine...si pare sa nu functioneze cu nimic, orice ai pune sub fund, tot nu scapi de durere:))


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:48:45.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO