forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-eve-dieta-weight-watchers-8637.html)

Alexandra Andreea 29 mar 2011 06:44:01

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Neatza!! [*124*]

Imi place meniul tau!! :x :x :x Sa sarbatoresti si pt asta!! :"> :)) Mult spor la sport si o zi frumoasa! >:D< Si niste ciocolatele! :">
http://media.infomariaj.ro/poze_arti...r-bomboane.jpg

Cu drag,
Ale'

EveEve 29 mar 2011 08:51:07

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Buna dimineata, drag jurnal, si buna dimineata, fetele mele:*!
Va doresc la toate o zi minunata!:X

EveEve 29 mar 2011 08:54:26

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Roxii (Post 594394)

Hehe;))Felicitari pt cele 10 pagini si la cat mai multe;))Bun mod de a sarbatori;;)




Hai ca imi place meniul tau:DMi`ai facut pofta de piept de pui la gratar:DCred ca maine imi fac si eu=P~



Acusica ma bag si eu la somn ca pana acum am stat sa`mi fac lapte de pasare=))Noapte buna si somn usor iti doresc!>:D<

Buna dimineata Roxi>:D<!
Da..initial aveam in gand alt mod de a sarbatori:">:))dar am zis ca asta este mai potrivit si o sa-mi ajute mai mult la slabit.
Ma bucur ca ti-am facut si eu pofta de ceva..;))Ca eu am stat cu gandul numai la ciorba de vacuta:))Decat ca nu am avut timp sa imi fac ieri, insa am totul pregatit pentru astazi:-> Imi pare bine ca a fost ok cu meniiul:x
Cum a iesit laptele de pasare??:D

EveEve 29 mar 2011 08:58:17

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 594430)
Neatza!! [*124*]

Imi place meniul tau!! :x :x :x Sa sarbatoresti si pt asta!! :"> :)) Mult spor la sport si o zi frumoasa! >:D< Si niste ciocolatele! :">
http://media.infomariaj.ro/poze_arti...r-bomboane.jpg

Cu drag,
Ale'

Buna dimineata Ale>:D<!
Tu chiar vrei sa ma imbolnavesti cu ciocolatelele astea??:))De fapt..macar cu privirea sa ma infrupt din ele;))
Chiar ca o sa sarbatoresc si pentru asta...Merita din plin:))O sa sarbatoresc maine, ca sa fie ca in basme, 3 zile si 3 nopti. Poate imi mai dati si astazi un motiv de sarbatoare ca sa implinesc norma;))
Te pup Ale, si iti doresc o zi cat mai productiva>:D<:-*!

Roxii 29 mar 2011 10:34:03

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de EveEve (Post 594663)
Buna dimineata Roxi>:D<!
Da..initial aveam in gand alt mod de a sarbatori:">:))dar am zis ca asta este mai potrivit si o sa-mi ajute mai mult la slabit.
Ma bucur ca ti-am facut si eu pofta de ceva..;))Ca eu am stat cu gandul numai la ciorba de vacuta:))Decat ca nu am avut timp sa imi fac ieri, insa am totul pregatit pentru astazi:-> Imi pare bine ca a fost ok cu meniiul:x
Cum a iesit laptele de pasare??:D

Hello!>:D<

Lasa ca e mai bun modul asta de a sarbatori:))Da,mi`ai facut pofta,dar cred ca o las pe alta zi ca azi ma duc la shopping si n`am timp sa stau de gratar:DDa,incepi sa invetzi si se vede asta si in meniurile tale>:D<Laptele de pasare a iesit foarte bun=P~Ma mir cum mi`au iesit galustele alea ca tare mi`era frica sa nu`mi iasa:))Eu te`am pupat,am fugit la cumparaturi:D>:D<

EveEve 29 mar 2011 12:25:35

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Roxii (Post 594913)

Hello!>:D<

Lasa ca e mai bun modul asta de a sarbatori:))Da,mi`ai facut pofta,dar cred ca o las pe alta zi ca azi ma duc la shopping si n`am timp sa stau de gratar:DDa,incepi sa invetzi si se vede asta si in meniurile tale>:D<Laptele de pasare a iesit foarte bun=P~Ma mir cum mi`au iesit galustele alea ca tare mi`era frica sa nu`mi iasa:))Eu te`am pupat,am fugit la cumparaturi:D>:D<

Uhh shopping..8-> Sa te distrezi si sa cumperi muuuulte multe hainute:D Si sa faci poze sa ne arati:D
Pai daca tot ti-a iesit bun laptele de pasare..sa ne inviti si pe noi odata la o portie;))
Eu am facut antrenamentele, dus si am pus si ciorba pe foc:-> Asa ca, acum nu-mi ramane decat sa ma pun la invatat[*ingrijorat*]
Deci o sa revin mai incolo, sa va spun cum a iesit prima ciorba facuta de mine:)) (in afara de cele la plic:">)[*11*]

Alexandra Andreea 29 mar 2011 13:50:36

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Spor la gatit! >:D<

La mine prima ciorba a fost anul trecut, pentru Craciun! :D Ciorbitza de burtica am facut, cea mai grea! :)) Si mi-a iesit de toata familia se lingea pe degete, iar in 2 zile s-a mancat o oala de 8 kg! :">

Eii si de atunci tot ma specializez...dar la dulciuri nu prea am tupeu inca! :">

Sa ne spui cum a iesit! :>

EveEve 29 mar 2011 15:08:48

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
MMMmmmm a iesit foarte buna:X Ii mai trebuia ceva, nu stiu exact ce:)) Dar asa in mare a fost foarte buna! I did it!!!:D:D:D:))

EveEve 29 mar 2011 15:15:52

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 595368)
Spor la gatit! >:D<

La mine prima ciorba a fost anul trecut, pentru Craciun! :D Ciorbitza de burtica am facut, cea mai grea! :)) Si mi-a iesit de toata familia se lingea pe degete, iar in 2 zile s-a mancat o oala de 8 kg! :">

Eii si de atunci tot ma specializez...dar la dulciuri nu prea am tupeu inca! :">

Sa ne spui cum a iesit! :>

Ciorba de burta...8-> Preferata mea!:X
Inseamna ca esti buna bucatareasa!!:D Deci dupa ce mergem la Roxi sa mancam lapte de pasare, trecem imediat si pe la tine;))
La mine stau lucrurile invers:D La mancaruri nu prea ma pricep. Insa dulciurile imi ies super:xTocmai ce nu prea pot sa gatesc:)) Am o matusa din aia sclifosita, care face mofturi la orice mancare in afara de a ei, dar prajiturile mele ii plac, si nu am primit nici o observatie din partea ei pana acum#:-s
Eu am facut anul asta de Craciun prima oara Tiramisu, dar mi l-au "suflat" musafirii din noaptea de inainte de ajun:))Asa ca a trebuit sa ma trezesc cu noaptea-n cap sa mai fac inca 2 tavi...Oricum, ma bucur cand se mananca ceva ce fac eu:">Ca fiecare bucatareasa, de altfel;))

Roxii 29 mar 2011 16:50:18

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de EveEve (Post 595224)
Uhh shopping..8-> Sa te distrezi si sa cumperi muuuulte multe hainute:D Si sa faci poze sa ne arati:D
Pai daca tot ti-a iesit bun laptele de pasare..sa ne inviti si pe noi odata la o portie;))
Eu am facut antrenamentele, dus si am pus si ciorba pe foc:-> Asa ca, acum nu-mi ramane decat sa ma pun la invatat[*ingrijorat*]
Deci o sa revin mai incolo, sa va spun cum a iesit prima ciorba facuta de mine:)) (in afara de cele la plic:">)[*11*]

Hello!Gata,in sfarsit am ajuns acasa:))Sunt rupta de obosita dar makr am mai ars cv calorii la shopping:))Cred ca maine ma apuc de probat si va fac si poze sa vedeti lucrurile ca azi n`am nici un chef(:|

Vai,da nu`ti zic cat de bun a iesit:-oE suuuuper=P~Va invit si pe voi acum cat mai e ca maine sigur se evaporeaza:))

Mai dar ce harnicutza esti;;)Bravo pentru sport!>:D<

Citat:

Anterior postat de EveEve (Post 595559)
Ciorba de burta...8-> Preferata mea!:X
Inseamna ca esti buna bucatareasa!!:D Deci dupa ce mergem la Roxi sa mancam lapte de pasare, trecem imediat si pe la tine;))
La mine stau lucrurile invers:D La mancaruri nu prea ma pricep. Insa dulciurile imi ies super:xTocmai ce nu prea pot sa gatesc:)) Am o matusa din aia sclifosita, care face mofturi la orice mancare in afara de a ei, dar prajiturile mele ii plac, si nu am primit nici o observatie din partea ei pana acum#:-s
Eu am facut anul asta de Craciun prima oara Tiramisu, dar mi l-au "suflat" musafirii din noaptea de inainte de ajun:))Asa ca a trebuit sa ma trezesc cu noaptea-n cap sa mai fac inca 2 tavi...Oricum, ma bucur cand se mananca ceva ce fac eu:">Ca fiecare bucatareasa, de altfel;))

Bleah:))Mie nu`mi place ciorba de burta:))

Asa sunt si eu,la mancare nu prea..de fapt nici nu prea m`am bagat sa fac pt ca o am pe mami...dar la dulciuri sunt experta,imi place sa fac tot felul de lucruri noi;;)

Ps:Am mancat piept de pui la gratar ca am luat pranzul cu mami in orash si altceva dietetic nu aveam ce sa`mi iau :))


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:27:13.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO