forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-leila87-drumul-spre-tinta-sigura-8195.html)

leila87 05 nov 2011 17:03:11

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
merit bataita :(( imi pare rau acum k am papat

leila87 05 nov 2011 17:18:22

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Maine e o zi mai deosebita ,e baieram asa ca trebuie sa fac ceva de mancare si sa chem fini la mine,se va umple casa vin si nasi mei de cununie si prietena si sora asa ca am multa treaba.
Of :(cam nasol ca o sa pap si eu din ce fac.
Si bineinteles o sa fac si desert.:D ,dar promit k doar o sa gust o bucatica si o sa am grija la ce pap va fi putin,;) putin din toate.

ella 78 11 nov 2011 13:56:50

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Citat:

Anterior postat de leila87 (Post 836688)
Maine e o zi mai deosebita ,e baieram asa ca trebuie sa fac ceva de mancare si sa chem fini la mine,se va umple casa vin si nasi mei de cununie si prietena si sora asa ca am multa treaba.
Of :(cam nasol ca o sa pap si eu din ce fac.
Si bineinteles o sa fac si desert.:D ,dar promit k doar o sa gust o bucatica si o sa am grija la ce pap va fi putin,;) putin din toate.

HEEEEEIIIII....CE FAAAACIII????UNDE EEEESTI !!!!!
Ce faci iubita,pe unde umbli:>,na-i terminat cu chefurile;;)....vezi ,tu,ai grija ca dai imediat poponeata la bataie:P>:)>:)....Mi-e dor de tine:-*>:D<...
Ps:am scazut un kil:D.gata trecui de 65!!!! am 64.5:>#:-s:)):))....asa ca tine aproape ce te trag si pe tine dupa mine:DOK?pupicei muuulti:-*:-*

angelsanda 11 nov 2011 14:01:20

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Buna...ella ce regim ti-i?:(:)

leila87 11 nov 2011 14:27:35

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 842815)
HEEEEEIIIII....CE FAAAACIII????UNDE EEEESTI !!!!!
Ce faci iubita,pe unde umbli:>,na-i terminat cu chefurile;;)....vezi ,tu,ai grija ca dai imediat poponeata la bataie:P>:)>:)....Mi-e dor de tine:-*>:D<...
Ps:am scazut un kil:D.gata trecui de 65!!!! am 64.5:>#:-s:)):))....asa ca tine aproape ce te trag si pe tine dupa mine:DOK?pupicei muuulti:-*:-*

Eu nu fac asa de bine loc sa scad urc asa cum vezi meniurile nu stiu ce sa ma mai fc?/:((

ella 78 11 nov 2011 14:30:20

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Citat:

Anterior postat de leila87 (Post 842823)
Eu nu fac asa de bine loc sa scad urc asa cum vezi meniurile nu stiu ce sa ma mai fc?/:((

Miine dimineata esti aici la ocafeluta....ca acu tre sa ma duc la munca...ioi cit e ceasul:-o:-o:-o...raspunde repede,repede:P

leila87 11 nov 2011 14:31:46

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 842824)
Miine dimineata esti aici la ocafeluta....ca acu tre sa ma duc la munca...ioi cit e ceasul:-o:-o:-o...raspunde repede,repede:P

da sunt
sunt de munca

leila87 11 nov 2011 14:32:29

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
sunt disperata ,vorbesc foarte serios nu stiu cum sao mai dau :((
Nu scad deloc deloc

ella 78 11 nov 2011 14:36:31

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Citat:

Anterior postat de leila87 (Post 842826)
sunt disperata ,vorbesc foarte serios nu stiu cum sao mai dau :((

HEEEEiii liniste-te te rog....respira adinc...ok?Fa-ti un ceai .fa-ti o frièpturica,un iaurt.ceva...si vorbim miine ...dar acu ...chiar trebuie sa te linistesti ok?ne-am inteles?....te roooog mult mult...nu papa prostii pina miine cind punem amindoua la punct un meniu saptaminal...tu scrieti o listuta cu ce-ti place si miine o asezam in pagina...ok?la treaba si tu si eu poooopp:-*:-*:-*:-*

leila87 11 nov 2011 14:38:45

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 842828)
HEEEEiii liniste-te te rog....respira adinc...ok?Fa-ti un ceai .fa-ti o frièpturica,un iaurt.ceva...si vorbim miine ...dar acu ...chiar trebuie sa te linistesti ok?ne-am inteles?....te roooog mult mult...nu papa prostii pina miine cind punem amindoua la punct un meniu saptaminal...tu scrieti o listuta cu ce-ti place si miine o asezam in pagina...ok?la treaba si tu si eu poooopp:-*:-*:-*:-*

iti multumesc din suflet ,chiar am nevoie de ajutor


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:20:37.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO