forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-leila87-drumul-spre-tinta-sigura-8195.html)

leila87 20 nov 2011 14:20:07

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 851103)
Echipa e deja formata....sunt fete super ambitioase..le cunosc si le admir pe toate...ai sa vezi sunt tare de treaba...si n-ai sa mai renunti la gasca...acum ma duc sa vad cum iti explic si tie ce si cum...intre timp tu cauta o poza de inceput:D

Acum sunt la servic,i maine o sa pun o poaza cand ajung acasa, una noua ca la cate kg am luat sigur nu mai sunt bune alea vechi :))

leila87 21 nov 2011 14:49:04

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Ce greu merge cantarul ,un pas in fata 10 :-sinapoi .
Draga jurnal :-*doar tu ma asculti ............poate poti sa ma si ajuti sa am ambitie ca vad k e pierduta :(( am pus in 3 luni 5 kg si nu ma opresc si nici nu pot sau cel putin asa cred k nu pot eu vreau dar nu stiu ce am parca sunt k capu rau:-o
Vreau ajutor ,vreau sa stea cineva cu batu dupa mine sau sa-mi dea peste mana cand bag prosti in gura.
Cred k sufar de big eating ,am zile cand bag in mine fara sa ma opresc cu toate ca nu imi e foame si mananc tot ce prind :((.
Bag in mine fara oprire si numai prosti .Apoi iar tin regim 5 zile si manac mai nimic si uite asa sau pus kg numai din vina mea.
Sunt o frustrata si nu am pic de ambitiex-( sa realizez ce imi doresc cel mai mult :">"sa am 54 de kg":">
Nu pot sa-mi dau seama cum altele pot si eu nu, de ce ,de ce oare ?:-/:((

ella 78 21 nov 2011 23:32:32

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Citat:

Anterior postat de leila87 (Post 852520)
Ce greu merge cantarul ,un pas in fata 10 :-sinapoi .
Draga jurnal :-*doar tu ma asculti ............poate poti sa ma si ajuti sa am ambitie ca vad k e pierduta :(( am pus in 3 luni 5 kg si nu ma opresc si nici nu pot sau cel putin asa cred k nu pot eu vreau dar nu stiu ce am parca sunt k capu rau:-o
Vreau ajutor ,vreau sa stea cineva cu batu dupa mine sau sa-mi dea peste mana cand bag prosti in gura.
Cred k sufar de big eating ,am zile cand bag in mine fara sa ma opresc cu toate ca nu imi e foame si mananc tot ce prind :((.
Bag in mine fara oprire si numai prosti .Apoi iar tin regim 5 zile si manac mai nimic si uite asa sau pus kg numai din vina mea.
Sunt o frustrata si nu am pic de ambitiex-( sa realizez ce imi doresc cel mai mult :">"sa am 54 de kg":">
Nu pot sa-mi dau seama cum altele pot si eu nu, de ce ,de ce oare ?:-/:((

Heii !!Draga mea,dar ce-i cu tine:-s=((>:D<...hai mai stai linistita...e doar o pasa prosta...mai e un pic si incepe concursul sa vezi atunci ce bete iti iei:>...Puterea e in noi...in tine...stiu ca suna asa..ca din filme dar e adevarat...cite kile ai acum? sunt cele de la tiker?sunt sigura ca nu e asa de grav pe cit pare...chiar miine ai sa vezi ca deja e mai bine>:D<...draga mamii fata:-*:-*:-*>:D<>:D<...auzi nu vrei tu sa facem un meniu;;).pe saptamini..io mi-am facut unul pt saptamina asta:>#:-s ca altfel nu stiu pe unde scoteam camasa:">:">...asa stii ce tre sa ai prin frigider si pregatesti ceva de cu seara..hai mai iubi sa ne antrenam pt concurs:D;;)...hmm ce zici?Sa nu ma lasi auzi? Ca mi-am pus o gramada de sperante in tine si le-am zis la fete ca esti ambitioasa...ca asa esti:-*:x...fiecare din noi a avut momente de-astea:-o=(( dar trecem da;;):D.Hai iubita zimbeste,rizi,iubeste-te(nu neaparat fizic:P>:) ) spiritual...iubeste-te exact asa cum esti,Da?E primul pas si dupa...ceilalti ii facem impreuna...miine cind intru sa te gasesc cu gura pina la urechi...gata iar si iar sa dam piept cu dieta;;),da?O facem?mmm Zi-mi ca DAaaa!!!Te pooop dulcee,dulce de tot..si nu dispera ca nu esti singura:-*:-*:-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<:x:x:x:xsi sigur iesim noi si din asta:-*:-*

ella 78 22 nov 2011 10:30:16

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Unde esti?Muncesti?...sper sa intri azi sa vorbim:x.Te pupicesc dulcica:-*:-*:-*:-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<

leila87 22 nov 2011 12:53:24

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 853374)
Unde esti?Muncesti?...sper sa intri azi sa vorbim:x.Te pupicesc dulcica:-*:-*:-*:-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<

Sunt aici fac putina treaba maine sunt de servici .
Zilele astea am fost cumintica si vreau sa zic k sau dus cateva sute de grame da nu vreau sa ma bucur momentan pentru ca trebuie sa apara rusii sa vedem dupa cat si cum .

leila87 22 nov 2011 12:55:09

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Promit;) ca de data asta nu ma mai culc pe o ureche fie ce o fi ,de sarbatori trebuie sa fiu frumoasa ;;),si ai dreptate puterea sta in noi .
Cateodata ma gandesc chiar ne face pe noi o masa copioasa cu prosti ,nu cred :P.

leila87 23 nov 2011 11:03:07

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
CALORII INGERATE
Mic dejun, ora 14:58
Mere Idared, 180g - 86 calorii
Iaurt, Lacta, 120g - 63 calorii
Cereale cu miere, Honey Nut Cheerios, Nestle, 5g - 19 calorii
Musli Almonds Nuts&Granola, Nestle, 20g - 83 calorii
Ardei verde, 60g - 12 calorii
Telemea de vaca, 50g - 137 calorii
Cafea cu lapte semidegresat, fara zahar, 180g - 42 calorii
Gustare 1, ora 10:38
Conopida in otet, Raureni, 80g - 20 calorii
Suc de struguri albi, 100% natural,, 30ml - 21 calorii
Prânz, ora 15:01
Supa de pui cu legume a la Huhu, 320ml - 64 calorii
Gustare 2, ora 15:00
Baton Fibrobar-R, Redis, 60g - 278 calorii
Cina, ora 15:02
Ceai verde cu menta, Lipton, 200ml - 8 calorii
Baton Fibrobar-R, Redis, 60g - 278 calorii
Supa de pui cu legume a la Huhu, 400ml - 80 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
TOTAL CALORII: 1191 calorii
ACTIVITATI FIZICE
Metabolism bazal - 1364 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
CALORII CONSUMATE: 1364 calorii

leila87 23 nov 2011 11:06:25

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Asta mi-am luat la pachet deci nu am ce sa manac alt ceva
Am ciugulit cateva boabe de strugure si am papat cam aiurea de dimi ,imi era fomita :(
pt k nu mai manac dupa 6 30 ,decat beau ceai si apa

ella 78 23 nov 2011 11:23:02

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Citat:

Anterior postat de leila87 (Post 854658)
Asta mi-am luat la pachet deci nu am ce sa manac alt ceva
Am ciugulit cateva boabe de strugure si am papat cam aiurea de dimi ,imi era fomita :(
pt k nu mai manac dupa 6 30 ,decat beau ceai si apa

Stiai ca cina ta e aproape toata plina de carbo?...Un ou fiert acolo(sa-l maninci cu capul in dulap:P) de ce nu ai bagat...decit suc si barete:-s...plus ca daca esti de servici piine miine dimineata pe la 12-1 nopatea o sa chiraie matili ca :-o...n-am comparatie:P...creierul a ramas la dush:P...hai mai iubi....miine poimiine te aud iar ca zici ca urcat acul la dl. cintar....acu sa nu te superi....te rooog:-*:-*:-*:-*:-*:x:x:x

leila87 23 nov 2011 11:32:46

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 854684)
Stiai ca cina ta e aproape toata plina de carbo?...Un ou fiert acolo(sa-l maninci cu capul in dulap:P) de ce nu ai bagat...decit suc si barete:-s...plus ca daca esti de servici piine miine dimineata pe la 12-1 nopatea o sa chiraie matili ca :-o...n-am comparatie:P...creierul a ramas la dush:P...hai mai iubi....miine poimiine te aud iar ca zici ca urcat acul la dl. cintar....acu sa nu te superi....te rooog:-*:-*:-*:-*:-*:x:x:x

Nu ma supar ;),maine o sa fie mai bine .
Tu zici seara sa nu mai manac carbohidrati ci mai bine proteine ?asa sa fie e pana de concurs trebuie sa imi fac un program mai corect de masa.
De dimi nu ti se pare k am amestecat cam multe?


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:39:03.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO