forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul meu - Iulia (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-meu-iulia-7384.html)

iulia10 08 dec 2010 14:25:25

Re: Jurnalul meu - Iulia
 
da, sigur! eu nu m-am uitat inca cum se adauga prieteni :D da-mi mai multe detalii despre tine:D

ojosverdes 08 dec 2010 14:46:19

Re: Jurnalul meu - Iulia
 
Citat:

Anterior postat de iulia10 (Post 431429)
da, sigur! eu nu m-am uitat inca cum se adauga prieteni :D da-mi mai multe detalii despre tine:D

Pai te-am adaugat eu,cred ca trebuie sa-ti vina un mesaj sa ma accepti,sau ceva de genu,nici eu nu stiu prea bine....Detalii despre mine...Ma numesc Paty,am 19 ani si,ca mai toate fetele de pe site,vreau sa slabesc.Am 174 cm si 68 de kg,cred,si vreau sa ajung la 55.Initial am vrut sa adopt o dieta rapida,gen cea disociata pe zile insa cu ajutorul fetelor de pe site m-am hotarat sa tin o dieta personalizata,sa nu ma infometez si sa incep sa fac sport si sa slabesc mai greu,dar sigur,asa ca de azi am inceput dieta,am fost de dimineata,daca pot sa spun asa (era ora 10) la alergat si am mai facut niste exercitii pt picioare si fund...Mai am de gand sa fac azi niste tae bo si ceva bicicleta...
Tu ce te-ai gandit sa faci? te pup

iulia10 08 dec 2010 20:25:41

Re: Jurnalul meu - Iulia
 
si eu m-am gandit sa am grija la ce mananc , sa nu mai mananc dulciuri ... si .. la mine nu sportul e problema pt ca am in fiecare zi antrenament , dar e mancatul dezorganiat si dulciurile.
si am nevoie de ceva sustinere morala pt ca am niste slabiciuni emotionale in momentul asta.
eu fac de pe net niste exercitii super pt coapse si abdomen. cauta pe youtube si alegele care iti sunt potrivite tie. te pup

lucia ely 08 dec 2010 20:29:41

Re: Jurnalul meu - Iulia
 
cum a fost azi la teza la latina?:D
la ce liceu esti?:D

ojosverdes 08 dec 2010 21:12:33

Re: Jurnalul meu - Iulia
 
Citat:

Anterior postat de iulia10 (Post 431918)
si eu m-am gandit sa am grija la ce mananc , sa nu mai mananc dulciuri ... si .. la mine nu sportul e problema pt ca am in fiecare zi antrenament , dar e mancatul dezorganiat si dulciurile.
si am nevoie de ceva sustinere morala pt ca am niste slabiciuni emotionale in momentul asta.
eu fac de pe net niste exercitii super pt coapse si abdomen. cauta pe youtube si alegele care iti sunt potrivite tie. te pup

Si eu manancam foarte dezorganizat...uneori chiar si la 1-2 noaptea imi faceam mancare daca nu aveam facuta,de mult ori pe la 12 noaptea ma puneam sa fac prajituri daca imi era pofta si faceam multe si cum stau numai cu prietenul,care nu mananca prajituri,nici dulciuri in general,terminam mancand eu tot....
E bine ca faci sport zilnic,in schimb mie mi-e asa de greu...azi am inceput....am alergat un pic si cand am venit acasa parca as fi muncit o zi,asa eram de obosita.
Sustinerea morala e foarte importanta si pt mine,de asta am si intrat pe site...nimeni nu ma sustine...parintii imi spun ca nu am nevoie sa slabesc ca sunt bine asa,prietene aici nu prea am ca nu sunt de mult timp aici si prietenul....el stiu ca ar vrea sa ma vada slaba,cu toate ca nu-mi zice ,insa nu ma ajuta cu nimic....Singurele "aliate" imi sunteti voi,cele in aceeasi situatie cu mine si ma bucur enorm ca v-am gasit....:x:x>:D<>:D<:-*:-*
Am descarcat ceva tae bo de pe youtube,vreo 6 filmulete,indata ma pun sa fac si eu....sa vad ce va iesi ca nu am mai facut....
Mai vorbim!! te pup

iulia10 08 dec 2010 21:40:36

Re: Jurnalul meu - Iulia
 
Citat:

Anterior postat de ojosverdes (Post 432017)
Si eu manancam foarte dezorganizat...uneori chiar si la 1-2 noaptea imi faceam mancare daca nu aveam facuta,de mult ori pe la 12 noaptea ma puneam sa fac prajituri daca imi era pofta si faceam multe si cum stau numai cu prietenul,care nu mananca prajituri,nici dulciuri in general,terminam mancand eu tot....
E bine ca faci sport zilnic,in schimb mie mi-e asa de greu...azi am inceput....am alergat un pic si cand am venit acasa parca as fi muncit o zi,asa eram de obosita.
Sustinerea morala e foarte importanta si pt mine,de asta am si intrat pe site...nimeni nu ma sustine...parintii imi spun ca nu am nevoie sa slabesc ca sunt bine asa,prietene aici nu prea am ca nu sunt de mult timp aici si prietenul....el stiu ca ar vrea sa ma vada slaba,cu toate ca nu-mi zice ,insa nu ma ajuta cu nimic....Singurele "aliate" imi sunteti voi,cele in aceeasi situatie cu mine si ma bucur enorm ca v-am gasit....:x:x>:D<>:D<:-*:-*
Am descarcat ceva tae bo de pe youtube,vreo 6 filmulete,indata ma pun sa fac si eu....sa vad ce va iesi ca nu am mai facut....
Mai vorbim!! te pup

hai sa ne ajutam una pe alta si o sa reusim >:D<>:D<
totul e vointa !
spor la sport ! si eu ma apuc de exercitii :D
te puuup si sa ne auzim cat mai des >:D<

ojosverdes 08 dec 2010 22:37:38

Re: Jurnalul meu - Iulia
 
Citat:

Anterior postat de iulia10 (Post 432058)
hai sa ne ajutam una pe alta si o sa reusim >:D<>:D<
totul e vointa !
spor la sport ! si eu ma apuc de exercitii :D
te puuup si sa ne auzim cat mai des >:D<

Sigur ca o sa ne ajutam,daca vrei. Te astept si pe la mine>:D<>:D<,daca vrei sa tragi cu ochiul si prin jurnalul meu:x:x

Livia89 08 dec 2010 22:48:54

Re: Jurnalul meu - Iulia
 
Citat:

Anterior postat de iulia10 (Post 431918)
si eu m-am gandit sa am grija la ce mananc , sa nu mai mananc dulciuri ... si .. la mine nu sportul e problema pt ca am in fiecare zi antrenament , dar e mancatul dezorganiat si dulciurile.
si am nevoie de ceva sustinere morala pt ca am niste slabiciuni emotionale in momentul asta.
eu fac de pe net niste exercitii super pt coapse si abdomen. cauta pe youtube si alegele care iti sunt potrivite tie. te pup

te inteleg la acel capitol, ne-ai spus despre ce e vb... si eu am trecut prin multe la viata mea, nu cred ca se compara cu pierderea cuiva drag, insa:-s am incercat sa inlocuiesc diminuarea frustrarii si a supararii cu mancat dulce, cu acelasi lucru obtinut prin sport:)

daca te gandesti ca fiecare pas pe care il faci in alergari, sau fiecare minge aruncata, e indreptat/a impotriva supararii tale, vei ajunge sa te folosesti de sport pt a te descarca, si poate asa nu vei mai apela la satisfactiile gustative:)

poate te ajuta cu ceva sfatul meu, stiu ca e mai greu cu astfel de probleme, dar incercam sa nu le lasam sa ne controleze viata:-s

te-am pupat si spor la treaba in continuare>:D< :-*

iulia10 09 dec 2010 13:43:51

Re: Jurnalul meu - Iulia
 
am gasit niste exercitii foarte bune pentru picioare ! incercati http://www.youtube.com/watch?v=LHfe0rG_THk

ojosverdes 10 dec 2010 15:11:51

Re: Jurnalul meu - Iulia
 
Buna iulia,cmf,cum mai merge cu slabitul?


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:27:20.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO