forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul Ralucai (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-ralucai-2895.html)

onetotilia 31 mar 2010 13:37:27

Re: Jurnalul Ralucai
 
ma duc sa mananc de pranz ca a precat soacra-mea undeva cu masina...si nu imi mai numara dumicaturile...

bebelusha 31 mar 2010 13:37:56

Re: Jurnalul Ralucai
 
nu nu..am pus picioru in prag..fara casa nu ma marit..am vb deja...si acum sa vedem..asteptam o veste buna de undeva :D

bebelusha 31 mar 2010 13:38:27

Re: Jurnalul Ralucai
 
pofta buna otilia

Niculae Roxana 31 mar 2010 13:39:45

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de onetotilia (Post 134553)
ma duc sa mananc de pranz ca a precat soacra-mea undeva cu masina...si nu imi mai numara dumicaturile...

Sa ai pofta:-*

Niculae Roxana 31 mar 2010 13:40:49

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de bebelusha (Post 134555)
nu nu..am pus picioru in prag..fara casa nu ma marit..am vb deja...si acum sa vedem..asteptam o veste buna de undeva :D

Bafta multa atunci...foarte bn procedezi...conteaza cel mai mult sa fiti singuri#:-s

OitaVesela 31 mar 2010 13:41:27

Re: Jurnalul Ralucai
 
Pe mine ma cam deranjeaza faptul ca ai mei nu sunt asa oameni deschisi si comunicativi si nu prea imi trateaza "jumatatea" bine. Chiar daca se poarta ok cu el in fata, pe urma imi comenteaza mie cate in luna si in stele si gasesc defecte. De asta nici l-am luat acasa cand erau ai mei pana acum. Intre noi e si diferenta de varsta, eu sunt mai mare. Nu ca mi-ar fi mie rusine cu asta, dar ii cunosc pe ei si stiu cum gandesc. Plus de asta, ei vor sa ma trimita pe meleaguri straine la studii si ma innebuneste treaba asta. Se gandesc ca ce daca ai prieten acum nu o sa te tina cineva in loc.
Si chiar as vrea sa se rezolve situatia asta, sa fie mai intelegatori. Am mai incercat sa vorbesc cu ei la modul serios, dar fara succes.

OitaVesela 31 mar 2010 13:42:03

Re: Jurnalul Ralucai
 
Pofta buna Otilia!

OitaVesela 31 mar 2010 13:44:19

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de Un Pai Roz (Post 134552)


tu esti cea mai fericita atunci :D

Ralu, lasa ca o indulcesti tu repede :D :-*

Ma indoiesc. E scorpion ca mine :))
Lui ii zicea pe la inceputul relatiei ca ce face aduce femei in casa, ii face bordel.
De parca venea cu 5 pe zi.

bebelusha 31 mar 2010 13:45:00

Re: Jurnalul Ralucai
 
of ralu..ce situatie...sincer nush daca o sa-i poti face sa inteleaga...mai greu...dar zi ca ei si fa ca tine...macar stii una si buna..nush ce sfaturi sa iti dau ca eu cu mama vb de orice..e alta situatia cu noi :(

Niculae Roxana 31 mar 2010 13:45:36

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 134569)
Pe mine ma cam deranjeaza faptul ca ai mei nu sunt asa oameni deschisi si comunicativi si nu prea imi trateaza "jumatatea" bine. Chiar daca se poarta ok cu el in fata, pe urma imi comenteaza mie cate in luna si in stele si gasesc defecte. De asta nici l-am luat acasa cand erau ai mei pana acum. Intre noi e si diferenta de varsta, eu sunt mai mare. Nu ca mi-ar fi mie rusine cu asta, dar ii cunosc pe ei si stiu cum gandesc. Plus de asta, ei vor sa ma trimita pe meleaguri straine la studii si ma innebuneste treaba asta. Se gandesc ca ce daca ai prieten acum nu o sa te tina cineva in loc.
Si chiar as vrea sa se rezolve situatia asta, sa fie mai intelegatori. Am mai incercat sa vorbesc cu ei la modul serios, dar fara succes.

Asa n-i se intampla mereu....daca ne intelegem bn in cuplu si iubim de ambele parti intotdeauna trebuie sa fie parintii care sa strice atmosfera...nu imi place deloc....cat m-am chinuit si eu cu mama....pana nu ne-am casatorit nu s-a potolit....eu eram cu al meu de 6 ani si tot imi arata cand mergeam la ea la munca...piloti, colegi etc....ca ce mi-a trebuit mie Mihai fara bani fara facultate...bla bla....de parca ea nu stie ce-i iubirea....ea a iubit si iubeste un singur barbat de o viata si tot de la zero au luat-o numai ca ei sunt divortati de multi ani...


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:46:51.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO