forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul unei foste obeze - Ionely (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-unei-foste-obeze-ionely-10121.html)

Vuvuzela 04 oct 2011 12:54:52

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
E bine sa nimeresti la doctori din astia mai cu simtul umorului, capeti mai mult curaj si te mai si amuzi :)

bebi 04 oct 2011 12:55:48

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 809170)
:)) Daaaaaaaa si eu m-am amuzat atunci :)) Tot asa....... imaginandu-mi bietul doctor :)) sufland ;))
Nu stiu...... dupa experienta cu doctorita aia m-am lipsit de femei....
A mai fost dragut o data tot la un medic in varsta.... eu la control si-i spun " Domnule doctor, femeile au parte numai de dureri toata viata.... nasteri, chiuretaje...." La care el imi raspunde "Da' dumneata stii ce greu e sa te barbieresti in fiecare dimineata?" :)))

:)):)):))Uite vezi de doctor din asta vreau si eu sa dau sa glumeasca si sa te faca sa uiti de:">si de starea najpa care o ai ca esti la consult:)

SOFICA 04 oct 2011 12:55:59

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Vad ca ai avut parte si de doctori amuzanti:)), asa mai merge
Eu la faza cu suflatul cred ca eram pe jos de ras:D

lonely 04 oct 2011 12:56:15

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de Vuvuzela (Post 809174)
E bine sa nimeresti la doctori din astia mai cu simtul umorului, capeti mai mult curaj si te mai si amuzi :)

Asta cu suflatul era si tanar si frumusheeeeeeeeeeeeel :)) yummi yummi un "puius";))

lonely 04 oct 2011 13:00:41

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Deci asta cu suflatul a intrat deja in folclor :))
Hai sa va mai amuz un pic. Aveam o colega mai in varsta.....venita de la tara la oras cand s-a dat drumul la combinat.....A ramas femeia insarcinata, i s-a apropiat termenul si au internat-o. Si a stat cateva zile pana sa-i vina sorocul...... si tot vedea ca vin altele "Repede repede ca naste..... la sala imediat"....... si intr-o zi s-a luat de-o asistenta...... Da' bine doamna eu sunt aici de 3 zile si p-aia o bagati in fatza mea? :))) Asistenta i-a raspuns.... Da' ce doamna aici e la rand la carne? Aici cand iti vine atunci nasti :)))

SOFICA 04 oct 2011 13:05:51

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Am ras cu lacrimi, colegul meu de birou sa si speriat cand ma auzit razand=))=))=))

Vuvuzela 04 oct 2011 13:08:18

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 809190)
Deci asta cu suflatul a intrat deja in folclor :))
Hai sa va mai amuz un pic. Aveam o colega mai in varsta.....venita de la tara la oras cand s-a dat drumul la combinat.....A ramas femeia insarcinata, i s-a apropiat termenul si au internat-o. Si a stat cateva zile pana sa-i vina sorocul...... si tot vedea ca vin altele "Repede repede ca naste..... la sala imediat"....... si intr-o zi s-a luat de-o asistenta...... Da' bine doamna eu sunt aici de 3 zile si p-aia o bagati in fatza mea? :))) Asistenta i-a raspuns.... Da' ce doamna aici e la rand la carne? Aici cand iti vine atunci nasti :)))

=)) Tare faza. De aia cred eu ca mai toate bancurile sunt inspirate din realitate :)))))

Vuvuzela 04 oct 2011 13:09:35

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de SOFICA (Post 809196)
Am ras cu lacrimi, colegul meu de birou sa si speriat cand ma auzit razand=))=))=))

Si eu rad cu colega de ne prapadim =)))))) Poate ne aude naibii sefa ;))

lonely 04 oct 2011 13:16:10

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Asa ca fetelor nu va mai duceti cu teama sau jena la medici ginecologi........ eu fiind mai vorbareata incerc intotdeauna sa uit de temeri si sa vorbesc cu ei.....si uite asa afli o gramada de chestii amuzante :))

azra 04 oct 2011 13:18:51

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
foarte tare,am ras sa mor de una singura:))
eu acum ies ma pun in pat putin..revin mai tarziu
o zi frumoasa in continuare


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:33:52.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO